Ocena klientów na podstawie 44 opinii

Atrakcje: 4,2
Zabytki: 4,3
Życie nocne: 4,2
Restauracje i puby: 4,4
Zakupy: 4,1
Komunikacja: 4,4
Bezpieczeństwo: 4,6
Plaże: 3,7
Średnia ocena 4.2

86% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, komunikacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (44)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 5.0
  sierpień 2019
  Miejscowość dość uczęszczana, ale w pobliżu wszystko co potrzebne - apteka, sklepy, pamiątki. Linia brzegowa bardzo zróżnicowana - od skał po plaże z drobnym żwirkiem.
 • 4.6
  październik 2017
  Miasto duże, dla nas zbyt głośne, ale świetnie położone, blisko w góry i na Akamas. Piękna i długa promenada do spacerów.
 • 3.6
  październik 2017
  Miejscowość bardzo przyjemna z wieloma restauracjami i sklepikami. W pobliżu tez znajduje sie centrum handlowe. Niestety blisko hotelu nie ma ładnej plazy.
 • 3.8
  sierpień 2017
  Poza głównym wyłączonym z ruchu obszarze brud i dziadostwo! " />
  Port taki sobie, a w starym mieście nie byłem. Sklepiki nastawione na turystów z krajów rosyjskojęzycznych. Bardzo dobre jedzenie w restauracji "Moulia The Fish and Seafood Tavern" na środku nadmorskiego pasażu. Absolutnie polecamy!
  Poza głównym wyłączonym z ruchu obszarze brud i dziadostwo!
 • 4.0
  grudzień 2014
  Miasto Pafos jest dość dobre dla tych, którzy oprócz opalania chcieli by coś zobaczyć, Wiele zabytków w okolicy i samym Pafos. Plaże raczej małe i kamieniste w okolicach portu przy hotelach, ładniejsze w zatoce koralowej. Po zwidzeniu miejscowych atrakcji, miasto jest dobrą bazą wypadową do zwiedzenia
  ciekawych okolic, o ile uda się wynająć samochód. Z komunikacji miejskiej odradzam korzystać poza miastem, a szczególnie nastawiać się na powrót ostatnim autobusem. W czasie siesty można na przystanku warować nawet 2 godz, a ostatni autobus może po prostu nie nadjechać.
 • 3.5
  wrzesień 2014
  Piaszczyste plaże, blisko lotniska
 • 3.8
  czerwiec 2014
  Miasto Polis, plaża ok 10 min busem od hotelu z klifami.
 • 5.0
  marzec 2014
  położony u wybrzeża, poza sezonem przyjazny i spokojny.
 • 4.5
  luty 2014
  Plaża miejska nieduża ale piaszczysta, z łagodnym wejściem do wody. Do większej plaży na Coral Bay trzeba jechać około 20 minut autobusem 615 z przystani. 2 parki archeologiczne - godne zwiedzania. A także do obejrzenia za darmo duże grobowce (Salomoni Katakumbe) leżące wzdłuż ulicy - parę minut
  pieszo za przystanią. Bardzo fajne zoo, ciekawe gatunki do obejrzenia z bardzo bliska. Przepyszna kawiarnia-lodziarnia Gold Stone Cremery przy porcie z przesympatyczną obsługą - pychota!!! Przyjemne spacery wzdłuż wybrzeża - ładna promenada kilkukilometrowa!!! Z lokali przy nabrzeżu polecam tą na rogu przez portem - The Harbour!!
 • 4.9
  wrzesień 2013
  Zdecydowanie dla plażowiczów polecam dojazd do Coral Bay - najlepsza plaża w okolicach pafos. Jedzie tam autobus 615 z portu - koszt biletu do 1.5euro.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY