Zee Brayka Bay

Ocena klientów na podstawie 271 opinii

Lokalizacja: 4,4
Pokój: 4,1
Posiłki: 4,2
Średnia ocena 4.2

88% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, posiłki
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (271)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.7
  (luty 2015)

  Wielkie święto, zaletą stopniowego wejścia do morza z dużą ilością kolo...

  Ocena ogólna Wielkie święto, zaletą stopniowego wejścia do morza z dużą ilością kolorowych ryb, które można zaobserwować nawet bez fajki bezpośrednio w płytkiej zatoki (odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi). Mając na uwadze, to plaża w zatoce, więc wiatr nie cios tam. Hotel jest dobry,
  czysty i schludny pokoje dnia, personel pomocny.
  Zakwaterowanie Pokoje są przestronne, więc nie było problemu z dodatkowym łóżkiem. Pokoje wyposażone są w lodówkę, tv, włosy suszarka, łóżko wygodne, pieknie, spaliśmy na nich. Na balkonie jest mały bielizny. (Jechaliśmy z kilku śrub).
  Wyżywienie Każdy może sobie wybrać co ma smak. W niektóre opinie pisze, że jedzenie jest wciąż ten sam. Asortyment jest dość bogaty, aby każdy wziął co ma smak. Nasza wnuczka miłość naleśniki na śniadanie, ale menu jest słone i słodkie wypieki, jogurty, sery, kiełbasy, jaj i naleśniki jajko... Oprócz ryb, kurczaka i wołowiny i np. Pieczony indyk, itp. Makaron, ryż, ziemniaki, warzywa, pyszne desery i wybór owoców każdego dnia. Dania kuchni jest znacznie szerszy i tak zalezy na co każdy użytkownik wybiera.
  Usługi hotelowe Doszliśmy w godzinach porannych i chociaż zaczęliśmy obiad, po prostu dał nam drinka i wysłali nas do kawy. Klucz do pokoju mamy już w 8 godzin. Anglojęzyczny personel i delegata, był pomocny, uprzejmy i pomocny.
  Plaża Plaża jest w Zatoce Perskiej, więc wiatr nie cios tutaj tak wiele. Dostęp do morza jest stopniowe, piaszczystej, buty w wodzie są zalecane, ale nie wymagane. Nie powinniśmy. Ze względu na fakt, że woda jest bardzo czysta i jest widoczny na dole, można uniknąć odpryski koralowców i tylko iść po piasku. Na stronach wejścia do morza są rafy koralowe i pływa wokół nich wiele kolorowych ryb. Miłośnicy nurkowania i nurkowania tutaj ma przyjść. Czy istnieje możliwość nurkowania dla początkujących, który zajmuje się doświadczonego instruktora. Byliśmy tutaj w lutym, więc było mniej ludzi i nadal nie wykonane wieczorne programy rozrywkowe jak w zeszłym roku, kiedy byliśmy tu miesiąc później. Tak byliśmy zadowoleni.
 • 3.5
  (styczeń 2015)

  Ogólne wrażenie z wakacji byłby bardzo pozytywne, na duże problemy z di...

  Ocena ogólna Ogólne wrażenie z wakacji byłby bardzo pozytywne, na duże problemy z diety bezglutenowej. Sklepy w hotelu zamknięte. Kryty basen podgrzewany, zimna woda. Okulary w jadalni brudny. Program wieczoru był stereotypowe, nudne.
  Zakwaterowanie Jakość zakwaterowania
  była zadowalająca. Tylko od czasu do czasu płynęła ciepłej wody w godzinach wieczornych. Koce na okładce były wyraźnie brudne, lodówka wewnątrz neumytá.
  Wyżywienie Niestety dla mnie, jako celiaka diety był fatalny. Nie mogłem jeść prawie nic. Delegat potwierdził, że Egipt nie wie diety bezglutenowej i przygotowanie go do jednego roku, jeśli TA żąda. Nie np. nie ma chleba, nie wiem bezlepk. mąki. W przeciwnym razie wszystkie rodzaje kuchni, która serwuje dania, różnorodności, napoje, wszystko jest absolutnie zapierające dech w piersiach. Szklanek nie były zbyt czyste. Obsługa była doskonała.
  Usługi hotelowe Po przyjeździe do hotelu w godzinach porannych tu jest nie wybór na śniadanie, 7.30, ani nie pił. To trzeba czekać aż do lunchu na 12.30, który jest zdesperowany. To musi czekać na zakwaterowanie i bransoletki nandání, inaczej nic. Nie jest możliwe kupić cokolwiek gdziekolwiek, nie pić wody z kranu. To jest bardzo ogólnikowy, jeden wielki absurd. W trakcie pobytu będzie wychodzić w recepcji trudny do max. do spełnienia.
  Plaża Dostęp do plaży jest bardzo dobry, jego czystej, widać że stara się uczynić to wszystko urządzone, schludne. Oni nie lubią, gdy turyści přendavají wiatrochronnych. Nurkowanie na idealny, od stycznia, nie tyle ludzi.
 • 4.0
  (grudzień 2014)

  Urlop był wielki. W grudniu toczenia i pływanie w morzu, tylko polecić....

  Ocena ogólna Urlop był wielki. W grudniu toczenia i pływanie w morzu, tylko polecić.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było dobrze. Pokój był wielki, przestronne. W łazience był widoczny, ale shabbiness ciepła woda płynęła tu, toalety, zbyt pracy i mieliśmy codziennie. Transmisje
  TV tylko w niemiecki czy Polski, polski program nie.
  Wyżywienie Różnorodne dania, sałatki, owoce, desery. Kucharze sympaťáci, zawsze chętny do pomieścić.
  Usługi hotelowe Wszystkie usługi bez problemów. Powierzam recepcjonista.
  Plaża Plaża była zaledwie zakwaterowanie. Big Sandy z stopniowego wejścia do morza. Dla nie umiejących pływać i nešnorchlisty idealny. Po obu stronach rafy z życia koralowców oraz morskich. Tylko ten, kto chce zobaczyć więcej warunków. świata takich jak. żółwie morskie, powinien odwiedzić dolnej części Marsa Alam. W tej sekcji ani żółw :-(
 • 3.3
  (listopad 2014)

  Bardzo udane wakacje.

  Ocena ogólna Bardzo udane wakacje.
  Zakwaterowanie Urządzenia, już zużyte ale czyste pokoje.
  Wyżywienie Wielkie posiłki serwowane tylko z tworzywa sztucznego.
  Usługi hotelowe Dobry.
  Plaża Wielki nurkowanie
  kilka krzeseł.
 • 4.0
  (listopad 2014)

  Ogólne wrażenie z wakacji może zostać oceniony bardzo pozytywnie. Przed...

  Ocena ogólna Ogólne wrażenie z wakacji może zostać oceniony bardzo pozytywnie. Przede wszystkim jak Pogoda ciepło i jeszcze jasne. Hotel real jest piękny, z dużą ilością zieleni, doskonale utrzymane. Piękny basen oraz, w szczególności, stosowne dostęp do morza w zatoce i dostęp do rafy
  koralowe. Idealnym miejscem na nurkowanie z rurką. Jestem pewien, że my będziemy tu wrócić. Niewygodne, na organizację święta są godziny wyjazdu do Egiptu i powrót. Po drodze mamy praktycznie nie spał i podawany w połowie trzeciej nocy na pokładzie samolotu do podgrzewania żywności uważamy, że zagrożenie dla zdrowia. Przynajmniej jeden dzień człowiek z takim ścieżka jest motania. Podobnie, to był sposób z powrotem, gdy był wake-up call w 02.15. Jestem pewien, że zaleca się nad ten problem i wyjazdy, jeśli to możliwe, edycja. To tylko wada na inny sposób piękne wakacje.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było świetnie, jako lokalizację i wszystkich miejsc w okolicy (basen, widok na morze, jadalnia) oraz wzorową czystość i regularne codzienne sprzątanie. Jestem pewien, że dużo zależy od konkretnej osoby, która jest odpowiedzialna za sprzątanie, potem byliśmy naprawdę szczęśliwy. To nie może być bez zarzutu.
  Wyżywienie Opinie dieta będzie prawdopodobnie nigdy nie cel, wszystko zależy od wydajności diner jest, jego wieku i nawyków. Posiłki i napoje w wystarczający wybór, zamiast przy stole, które znalazłem, w dowolnym czasie, miła obsługa przy stole. Mógł być może więcej zaznaczeń w menu raczej stereotypowe ryb (zwykle smażone) i masech związane z chudego i chyba nawet więcej owoców. Ale brak jakichkolwiek cierpieliśmy, byliśmy bardzo zadowoleni.
  Usługi hotelowe Usługi hotelowe, począwszy od recepcji do sprzątania pokoi, oceniamy. Nie musimy rozwiązać nie wielki problem, ale zawsze spełnialiśmy skwapliwie i delikatnego traktowania.
  Plaża Wielkości plaży jest po prostu podane przez możliwości, i tak było bardzo mało ludzi, nadal w zatłoczone. Jeden po prostu muszą się przyzwyczaić nawet na obecność- i czasami dość głośny ludzie i inne narodowości. Jednak my nie były ograniczone w jakikolwiek sposób, plaża była piaszczysta, czysty i doskonały dostęp do morza.
 • 4.3
  (listopad 2014)

  zadowolenia, entuzjazmu, z nurkowanie. Może mniej turystów z Rosji (jak...

  Ocena ogólna zadowolenia, entuzjazmu, z nurkowanie. Może mniej turystów z Rosji (jakoś to było zbyt)
  Zakwaterowanie pokoje czyste i codziennie sprzątane. bez přpomínek
  Wyżywienie różnorodność potraw smaczny
  Usługi hotelowe
  Większość czasu spędziliśmy na plaży, więc brakowało nam usługi
  Plaża plaży w hotelu, dostęp do morza z plaży, nurkowanie super
 • 4.7
  (listopad 2014)

  Wakacje oczekiwania w pełni. Udaliśmy się ponownie i na dłużej. Zalecan...

  Ocena ogólna Wakacje oczekiwania w pełni. Udaliśmy się ponownie i na dłużej. Zalecane jest dla wszystkich grup wiekowych. Goście Přitomní byli z całej Europy, nie tylko Rosjanie, ale także Niemców, Włochów, francuski i Polaków. Mieliśmy nie więcej niż zadowoleni z noclegów, żywności,
  otoczenie, ale głównie morza i plaż.
  Zakwaterowanie Doskonały, codziennie sprzątanie, zmiana ręczników, 1-2 litrów butelkowanej wody w pokoju. Drobne usterki w TOALECIE został usunięty natychmiast. Polecamy usługę room przy przyjeździe i wyjeździe tułowia. Piękne widoki na ogród pełen zieleni i kwitnące krzewy. Zawsze na taras lub balkon, gdzie znajduje się suszarki, 2 krzesła i stolik. Klimatyzacja działa, ale nie potrzebne.
  Wyżywienie W jadalni było wypełnione, dobrze, nic nie. Doskonałe ryby, grillowane warzywa i oczywiście desery. Codziennie świeże pieczywo, nabiał, napoje, owoce. Nadal dostępne do piwa, wina, wódki i napoje bezalkoholowe w postmixech. Na stołach w południe i wieczorem woda butelkowana. Na lunch, który może nawet użyć pizzeria z menu usługi sałatek, makaronów, pizzy i lody. Obsługa szybka, pomocny i uprzejmy.
  Usługi hotelowe Odbiór prac oraz po przybyciu, którą możemy były noclegi deklarując IE. na 10 pm, a nie do 14 godzin. Odbyła się zabawa, dyskoteka i animatorów, ale my nie należy go używać. Głównie to było dla rodziców z dziećmi. Zakupiliśmy pół Całodzienna wycieczka do centrum miasta, ale robimy nie polecam a ryzykowne jazdy w Egipcie. kierowca, zwiedzanie opuszczonej fabryki był nic, wszystkie brudu, kurzu i bałaganu. Ceny na bazarze większa niż w hotelu sklepy. Około zbiorowych nie ma mowy czy nie chcą się targować. W herbaciarni w USA wzrosła w dół, były ładne, ale chciał zrobić interes.
  Plaża Major plus punkt był piękny plaża, stopniowego dostępu do morza, można przejść bez butów w wodzie, czyste i przejrzyste wody, nie ma śmieci, ale ilość kolorowych ryb. Rurką tuż przy brzegu lub nurkowanie w morzu na statkach. Wystarczy z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Plaży nigdy nie było tłoczno, w pobliżu mają prysznice i toalety, które były przy barze przy plaży. Tylko niedobór, które jest powszechne w Egipcie, że kilka razy dziennie oferuje masaże, pedicure, itp. To wystarczyło, aby odmówić, i było cicho.
 • 4.7
  (listopad 2014)

  Ogólnie rzecz biorąc byliśmy bardzo zadowoleni, wspaniałe nurkowanie wz...

  Ocena ogólna Ogólnie rzecz biorąc byliśmy bardzo zadowoleni, wspaniałe nurkowanie wzdłuż obu brzegów Zatoki.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie w Nicea.
  Wyżywienie Niesamowite i zróżnicowana dieta.
  Usługi hotelowe Ogólne wrażenie
  jest bardzo dobry, wszystko co kochają, nurkowanie i snorkeling zalecane.
  Plaża Plaży ładny, niesamowity podwodny świat, nie są potrzebne lub buty w wodzie. Nadaje się również dla rodzin z małymi dziećmi.
 • 3.3
  (październik 2014)

  Do tego hotelu (gdzie byliśmy już po raz czwarty) nie idziemy.

  Ocena ogólna Do tego hotelu (gdzie byliśmy już po raz czwarty) nie idziemy.
  Zakwaterowanie Pokoje są już znacznie zużyte, spada na półce w łazience, kurtyna spada na twardym łóżku łazienka.
  Wyżywienie W Egipcie byłem po około dziesiątej. Po
  raz pierwszy doświadczyliśmy biegunka.
  Usługi hotelowe Bardzo źle było że nie spać całą noc odejściu o północy i potem jesteśmy około 5 godzin (nie pamiętam dokładnie) czeka na zakwaterowanie. Zdarzało się także do nas po raz pierwszy. Napisałem skargę do przedstawionych postaci, przekazywane w recepcji hotelu i nikt nie odpowiedział. Najgorsza była biegunka-że jesteśmy absolutnie netláskali, jedzenie umiarkowane ilości, aby oczyścić zęby jest woda butelkowana.
  Plaża Mamy prawie nigdy, niczego, bo plaży był okupowany od osób wcześnie rano z sąsiednich ręczniki hotelowe. Morze piękne, pełne życia, dostęp do wody i dla dzieci.
 • 4.0
  (październik 2014)

  Przyjemnie spędzonego urlopu, jeśli oczekujesz, że niektóre dodatkowe k...

  Ocena ogólna Przyjemnie spędzonego urlopu, jeśli oczekujesz, że niektóre dodatkowe komfort, największy plus to, że morze pełne ryb w zatoce, która jest również dostępny i można korzystać na co dzień.
  Zakwaterowanie + świetny pokój, taras, duży wody butelkowanej,
  codzienne sprzątanie, świeże ręczniki codziennie, suszarka do włosów, plastykowe (chociaż to też doświadczyła dużo)-jako nowożeńcy, dostaliśmy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, gdy będziemy zapukał razem, każdy był inaczej wysoki, mniej Zapraszamy materac saggy, lodówka, jesteśmy już na początku pobytu musiał zamknąć, bo to tam spać. Na początku pobytu musieliśmy poprosić personel w recepcji o naprawy klimatyzacji, który nie działa, po remoncie, wszystko bez problemów. Po całości zatrzymać WC łamane po wzywając, w końcu rozwiązaliśmy problem przez siebie, ręce złoty czeski. Podczas kąpieli trochę zimnej wody, więc ciśnienie płynęła wciąż wrzenia. Za 2 dni w ciągu dnia w ośrodku nie iść Bay Brayka energii elektrycznej i wody, ostrzeżenie otrzymaliśmy na papierze, który był również w języku czeskim, niestety, niektórzy turyści muszą wiedzieć o to w ogóle.: o).
  Wyżywienie Jestem na diecie, nie mogłem narzekać, ze względu na fakt, że to był bufet, można wybrać i smak. Śniadanie: różne rodzaje kawy, czekolady, kakao i owoców sok z automatu, różnego rodzaju herbaty pakowane torby, czasem oczekiwania na puchary. Jedzenie: jajka na twardo, jajecznica jajka, ciemne i jasne pieczywo bagietki, nieporęczne, chleb, ser, salami i marynowane, warzyw, owoców, jogurtów i smakowe, müssli, płatki zbożowe, wypieki różnego rodzaju, kucharze przygotowywali omlety na sposób, w jaki Pan powiedział. Lunch i kolacja: załącznik ziemniaki (które bardzo nechutnali), pieczone ziemniaki, francuski frytki, ryż, makaron, różne sosy, mięsa, wołowiny, kurczaka, Kaczka, ryb, kilka dni nawet przepiórki, krabi, Ośmiorniczka, wieczór, wtedy nawet kucharze przygotowują grillowanego mięsa. I oczywiście znowu, warzywa, owoce i słodkie desery, ciasta, galaretki, budynie. Wnętrze restauracji, białe i czerwone wino, Cola, sprite, fanta, woda mineralna i soki, z automatu. Proszę nie gazowana woda butelkowana, jeśli to było nie na tabeli, więc było problemu. Bary, a następnie bezalkoholowych i alkoholowych + lokalne koktajle i piwo.
  Usługi hotelowe Odnośnie usług, powiedziałbym standardowe pozooor jak tutaj wymienione w Opinie, hol jest klimatyzowany, więc jeśli czekać na pokój, więc nie jest to bardzo przyjemne, Ponadto, siedzenia są w recepcji po.: o) WiFi za opłatę w wysokości 5 euro lub us $ 8/ godzinę. Możliwe wyjazdy do port, morze, pustynia i na miasto Marsa Alam, pilnować twój zalecenia delegata. Wykupiliśmy wycieczkę nad morzem z przystankami na żółwie i krowa morska, która naprawdę nawet widzimy + koraliki, ale były one lepsze w naszym hotelu.
  Plaża Mam nic do zarzucenia, bo przede wszystkim pojechaliśmy na wakacje, piaszczystej plaży z stopniowego wejścia do morza (ale Strzeż się woda musi być w buty z martwych koralowców znajdują się w niewielkiej odległości od brzegu, stonefish + niebieski – jeże). Dalej od brzegu po obu stronach zatoki są piękne rafy pełne różnych gatunków ryb, widziałem 2 x i můrénu, a szkoły pstra, itp. i przede wszystkim nurkowanie codziennie. Jeśli chcą Państwo leżaki na plaży, to lepiej się obudzić wcześniej.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY