Ocena klientów na podstawie 15 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,6
Basen: 4,3
Czystość: 4,8
Obsługa: 4,8
Średnia ocena 4.7

93% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
aktywnych
Mocne strony:
czystość, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • aktywnych
 • par
 • seniorów
 • ceniących spokój i ciszę
 • miłośników życia nocnego

Naszym zdaniem (2)

 • 5.0
  Sylwia - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2016

  Raj dla sportowców!

  Hotel LTI Xanthe Resort bardzo kameralny dobrze urządzony hotel. Nie jest to obiekt o największej powierzchni co może być dla niektórych dodatkowym atutem. Największym jednak atutem obiektu jest duży basem sportowy oraz bliskość do plaży, na którym znajduję się bar serwujący drinki i napoje gazowane.
  Bardzo blisko także hotelu znajduję się bazar, spacerkiem około 3 minut nie trzeba nawet przechodzić przez ruchliwą ulicę. Hotel serwuje przepyszne posiłki każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna na każdym kroku. Hotel posiada także dwie zjeżdżalnie dla dzieci. Obok basenów znajduję się mały amfiteatr, na którym odbywają się przedstawienia. Na powietrzu znajduję się także grill bar, który wieczorami szykuje przepyszne posiłki. Hotel naprawy godny polecenia.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 5.0
  Paulina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl wrzesień 2014

  Aktywne wakacje w Xante Resort.

  Hotel położony bezpośrednio przy cudownej, piaszczystej, prywatnej plaży, będącej idealną opcja dla małych dzieci. Hotel sprawdzi się także dla amatorów pływania ze względu na basen wymiarów olimpijskich, podgrzewany w sezonie zimowym. Obok niego znajduje się duży brodzik dla maluchów, w którym mogą
  bezpiecznie szaleć i bawić się wraz z rodzicami. Hotel dysponuje także basenem z 3 zjeżdżalniami dostępnymi dla każdego bez znaczenia na wiek. Wnętrze i pokoje urządzone skromnie ale ze smakiem. W okolicy hotelu znajduje się centrum handlowe, gdzie można kupić pamiątki czy lokalne przysmaki a także kilka knajpek i kawiarni.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY