Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 3,6
Pokój: 4,0
Posiłki: 3,2
Basen: 4,4
Czystość: 3,8
Obsługa: 4,2
Średnia ocena 3.9

60% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  sierpień 2018

  Dla osób mało wymagających

  Tydzień temu wróciłam z wakacji w tym hotelu. Dużym plusem jest bardzo miła obsługa. Jedzenie monotonne, chłodne ale smaczne. Myślę że po opcji all inclusive każdy się więcej spodziewał... Napoje bezalkoholowe nalane do dystrybutorów gdzie się wygazowują... Na dystrybutorach są naklejone etykiety z Coca-Coli,
  Fanty i Sprite, a nalewane są tam najtańsze napoje gazowane (obsługa się z tym nawet nie kryje)... Oferta napojów alkoholowych bardzo ograniczona, zero drinków- w ofercie rakija, brandy, wytrawne wino i piwo lane... Napoje alkoholowe bez banderoli (przelewane z 10l. szklanego baniaka i foliowych worków do oryginalnych butelek z czym obsługa również się nie kryje). W pokojach wiele usterek. Kabina prysznicowa się niestety nie domykała w obu pokojach, które miałam wynajęte. Klimatyzacja w pokoju nieserwisowana do takiego stopnia że z nawiewu wychodziły grzyby i pleśnie...Położenie hotelu w bardzo dobrej lokalizacji. Polecam dla osób nie wymagających wiele po opcji all inclusive :)
 • 4.3
  sierpień 2017

  Mili niezdegenerowani ludzie

  Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie bardzo płytkiej zatoki. Posiada własną plażę, na którą nie mają wstępu różnej maści handlarze. Parasol z dwoma leżakami przyporządkowany jest do konkretnego pokoju - nie ma zatem wstawania o 5.00 rano i zajmowania leżaków, co mnie bardzo się podobało. Plaża
  jest codziennie wieczorem czyszczona w przeciwieństwie do sąsiadującej z nią plaży publicznej. W recepcji nie wymieniają waluty - kantor dostępny w odległości około 150 m od hotelu w kierunku Golem. Obsługa hotelu posługuje się językiem angielskim. Pokoje czyściutkie, klimatyzowane. W razie wyłączeń prądu za chwilę uruchamia się agregat prądotwórczy. Hotel wyposażony jest w niewielki ale dobrze utrzymany basen z leżakami i parasolami, których nigdy nie brakuje. Restauracja z widokiem na morze klimatyzowana; sąsiaduje z barem w którym wydaje się napoje w ramach all inclisive. W barze barmanka zamiast obsługiwać gości hotelowych z upodobaniem woli myć szkło barowe i w związku z tym na napełnienie szklaneczki raki czy brandy trzeba czekać niejednokrotnie 10 minut . W barze w ramach all inclisive serwuje się kilka schłodzonych soków owocowych, colę, cienkie piwo, dobrą raki i brandy, kawę. Menu smaczne, przyzwoite w wystarczających ilościach wzbogacone o owoce, rzadko jednak urozmaicane [serwowane prawie to samo na śniadanie , obiad i kolację - wybór jednak istnieje]. Pokoje na czwartej kondygnacji mają stare meble a na trzeciej wyposażone są już w nowe dobrej jakości. Wokół hotelu jest mnóstwo małych sklepików i klimatycznych restauracyjek.
  Albańczycy są bardzo uczynni, uśmiechnięci, mili. Radzę jednak uważać w sklepach, bo potrafią już oszukiwać jak np. w Bułgarii - podając sprzedawcy 2 000 lek można się spodziewać, że wydadzą resztę do 1000 lek. Albański islam jest bardzo tolerancyjny - nie ma zatem czego obawiać się w tym muzułmańskim kraju. Fundując sobie wycieczkę np. do Macedonii nad Jezioro Ochrydzkie można podziwiać po drodze albańskie piękne góry - warto. Potwierdzam jednak informacje wczasowiczów z lat ubiegłych, że Albania to kraj w którym śmieci chyba nikomu nie przeszkadzają - są wszędzie i nieopanowane.
 • 3.2
  lipiec 2017

  Max. 2 gwiazdki

  Fatalna opcja All inclusive, codziennie powtarzające się kilka potraw. Żadnych drinków do wyboru, wiecznie zepsuty automat z napojami. Sejf to koperta w szufladzie recepcjonistki! Obsługa uśmiechem nadrabia brak znajomości języka angielskiego, czy jakiegokolwiek innego języka niż Albanski. Karta menu
  tylko w j. Albanskim. Panele prysznicowe stare i uszkodzone w wielu pokojach. Obrusy poplamione w restauracji wymieniane raz w tygodniu.
 • 4.3
  czerwiec 2017

  Bardzo fajnie

  Generalnie hotel spełnił nasze wymagania. Jeśli ktoś nie oczekuje niewidomo jakich luksusow będzie zadowolony. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane codziennie. Obsługa bardzo mila i życzliwa. Jedzenie ogólnie dobre, nie ma wielkiego wyboru, jednak każdego dnia starają się dodać coś nowego. Fakt, śniadania
  monotonne, codziennie to samo, ale nie oszukujmy się nie każdy na codzień szykuje sobie szwedzki stół. Jeśli zdarzały się jakieś problemy, starano się je szybko rozwiązać. (Minus- wieczny brak serwetek). Ogolnie hotelowa restauracja serwuje pyszne jedzenie, a ceny w porownaniu do innych krajow sa niskie. Obsługa baru super, w opcji all inclusive nie ma żadnego problemu jeśli chcemy duże piwo, mocniejszego drinka czy cokolwiek.
  Basen mały, głęboki, raczej nie najlepszy dla dzieci. Starszy pan z obsługi pilnuje tam porządku, także jest czysto i raczej nie przebywa tam wiele osób. Zdjęcia hotelowej plaży są nieaktualne, teraz plaża jest dużo szersza, odgrodzona, codziennie sprzątana. Każdy pokój ma przypisany zestaw lezakow i parasol, obsługa plaży pilnuje czy każdy zajmuje właściwe miejsce. Dla mnie jest to lepsze rozwiązanie niz samowolka gdzie ludzie wstają o 4 rano i zajmują sobie miejsca zostawiając rzeczy. Wejście do morza po betonowych schodach, woda po kolana.
  Ja zdecydowanie mogę polecić ten hotel dla osób niewymagających, chcących odpocząć w spokoju i nie szukających wielkich wrażeń.
  Na temat samej okolicy i publicznej plaży nie mogę niestety powiedzieć tego samego. W mieście nadal trwają prace, w niektórych miejscach oddalonych od hotelu można zobaczyć już ładna trawkę, beton, palmy, oświetlenie itd. Niestety wokół hotelu nadal znajdziemy brakujące studzienki i śmieci. Publiczna plaza- brud.
 • 3.5
  lipiec 2016

  hotel Vivas- średnio

  Hotel położony w okolicy , która na początku może przyprawić o chęć szybkiego powrotu do domu. Główna ulica ciągnąca się wzdłuż hotelu z dużą ilością śmieci i z brakującymi studzienkami na chodniku!! Trzeba patrzeć pod nogi aby się nie wrócić z gipsem. Jeszcze gorzej jest na bocznych małych uliczkach.
  Plaża hotelowa codziennie grabiona ale lekko zanieczyszczona. Obsługa leżaków wyznacza miejsce gdzie mamy leżeć i zazwyczaj są to ostatnie rzędy leżaków , mimo iż pierwsze są wolne. Do paradoksu dochodzi w weekend gdy Albańczycy przyjeżdżają nad morze , wtedy trudno o leżak, gdyż sprzedają miejsca lokalnym ludziom nie patrząc na gości hotelowych. W morzu pływa dużo śmieci wyrzucanych tam nagminnie przez mieszkańców. Pokoje w hotelu są czyste, często sprzątane, jednak już mocno zużyte. 4 gwiazdki to mocna przesada. Widok z balkonu na sąsiadujące budynki, w których żyją miejscowi oraz na parking- mało powalający. Za widok na morze trzeba dopłacić. Odnośnie obsługi hotelowej jest w porządku, choć Pani z recepcji poproszona o pomoc o pokazanie na mapie o pytany przez nas obiekt odpowiedziała " że nie ma teraz czasu bo jest zajęta" Kolejnym minusem, ale do którego jest się w stanie przyzwyczaić to każdorazowe zostawianie klucza na recepcji , nawet idąc na stołówkę 10 metrów dalej. Wyżywienie w hotelu jest ok, dość monotonne , mało lokalne. Początkowo ciągle czegoś brakowało a donoszone posiłki były w ilości znikomej. Dochodziło wręcz do "walk" o jedzenie, dopiero po interwencji rezydentki sytuacja się unormowała. Mimo wszystko jedzenie w lokalnych restauracjach jest bardzo tanie , więc nie warto skupiać się na jedzeniu hotelowym. Hotel reklamuje się iż ma sieć Wi-Fi, jednak sieć ta działa bardzo sporadycznie i z bardzo słaba przepustowością.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY