Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 1.0
  wrzesień 2007

  Osrodek Vilaggio Vascellero - apartamenty bez posiłku

  Ogólnie: Nie polecam, osrodek czysty, esteryczny, ładna rośliność, zadbana ale okolica jest bardzo brudna łącznie z plażą. Wieczorami poza animacja organizowaną w ośrodku tylko w jęz. wloskim nie ma co ze sobą zrobić. Chyba że ktoś wybierze wyjazdy do pobliskich miast w odległości 30-50
  km.
  Jakość/cena: Nieadekwatny
  Infrastruktura: Jeden kort tenisowy za darmo, boisko do gry w pikę ręczną, siatkówkę, piłkę nożną, strzelanie z łuku, no i basen z wydzieloną częścią dla małych dzieci. Woda w basenie w sezonie bardzo ciepła.
  Pokoje: Tragedia, gdy ktoś bierze tylko zakwaterowanie bez wyżeiwenia. Sąsiedztwo za płotem to gospodarwtwo rolne ze wszytskimi przywilejami zapachowymi. Apartamenty ciasne. W kazdym pomieszczeniu mieści się tylko jedna osoba, gdyż na drugą już zabrakło miejsca. Cena kompletnie nieodpowiada jakości oferowanej usługi. W sąsiedztwie nie ma kompletnie nic. PPoza bielizną pościolową należy wiąść również koce, gdyż osredek niezapwenia, tylko poduszki w wersji bez posiłków.
  Basen: Jest bardzo ładny, lecz stosunkowo mały na tak duzy ośrodek, co powoduje, że jest ciasno i o pływaniu można zapomnieć. Poza tym można pływać tylko w wyznaczonych godzinach (gości na basenenie traktuje się trochę jak w przedszkolu - ratownik wyznacza czas wolno - nie wolno korzystać)
  Lokalizacja: Fatalna, wieczorem w okolicy kompletnie nic nie ma. Ośrodek położony między gospodarstwami rolnymi. Natomiast samo miateczko (oddalone 3 km) nie oferoju nic dla turystoów (restauracja, pizzeria)
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY