Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 2,2
Pokój: 3,2
Czystość: 4,0
Obsługa: 3,0
Średnia ocena 3.0

40% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
ceniących spokój i ciszę
Mocne strony:
czystość
Słabe strony:
lokalizacja
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par
 • aktywnych
 • singli

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  czerwiec 2014

  Polecam willę Krapina

  Ogólnie wszystko ok.Jedynie te pokoje na parterze z widokiem na ścianę... ale mieszkający tam turyści na koniec znaleźli i w tym pozytyw...nie musieli włączać klimy,było chłodno.Właścicielka bardzo sympatyczna,zapraszała na rakiję i miło gawędziła z gośćmi.Odległość do morza nie stanowi problemu dla
  osób lubiących spacery.
 • 4.0
  czerwiec 2013

  Bardzo dobry standard

  Bardzo ładne pokoje, aneksy w pełni wyposażone, nawet małe filiżanki są na miejscu. Byliśmy zaskoczeni tak dobrym standardem. Właścicielka sympatyczna i nawet jak stłukliśmy jedną filiżankę nie robiła problemu. Do morza mogłoby być bliżej. Budva to miejscowość rozrywkowa, jak ktoś chce zaznać życia
  nocnego to polecam to miejsce.
 • 3.0
  sierpień 2012

  Bardzo wścipska gospodyni (właścicielka)

  Warunki ok. Chociaż w nocy coś łaziło po łazience. Najbardziej mnie sszokowało, kiedy gospodyni wchodziła po 23 do pokoju bez pukania i krzyczała finito, finito. Gasiła światło itd. jak w przedszkolu. Dostęp do internetu tylko na korytarzu. Pokoje na parterze bez dostępu do światła dziennego- szok!!!
  Daleko od morza
 • 3.0
  sierpień 2012

  Jest z pewnością wiele lepszych miejsc!!!

  Mega wścibska gospodyni - nie proszona potrafi wejść do pokoju!!! Mieszkańcy hałasujący do późnych godzin nocnych jeśli dali jej "w łapę" to mogą to śmiało robić dalej, ale jeśli ktoś siedzi na balkonie po 23 i po prostu rozmawia, a nie jest skory do dania jej dodatkowej kasy to od razu robi z tego aferę.
  Telewizor fizycznie jest, ale nie odbiera żadnego!!! programu, więc ok jak ktoś lubi oglądać śnieg i słuchać szumu... Klimatyzacja nie działa od 23.00 do 7.00, A jeśli zostawi się ją włączoną wychodząc np. na plażę, to i tak obsługa ją wyłączy!
 • 1.0
  lipiec 2012

  Pobyt w pokoju na parterze/ a jest ich trzy/ to coś okropnego

  W tym obiekcie wygospodarowano trzy pokoje na parterze, mimo, że w ofercie mówi się, iż jest to budynek trzypoziomowy to z części gospodarczej obok pralni i magazynu pościeli zrobiono jeszcze te trzy pokoje. Podłoga w tych pokojach znajduje się poniżej gruntu, a więc mieszka sie jak w ciemnej piwnicy.
  W pokoju nie odbiera TV, brak radia , a ciemności są nawet w słoneczny dzień. Za oknem jakieś składowisko. Pobyt w tych pokojach to koszmar.Przed lokalem brak jakiegokolwiek miejsca dla gości.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY