Turquoise Resort Side

Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,5
Basen: 4,5
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.9

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • osób niepełnosprawnych

Sprawdź ofertę hotelu Turquoise Resort Side w Travelplanet.pl

Termin:
25.04.2019 - 26.04.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 299 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.8
  (październik 2018)

  Wakacje bardzo nam się podobały :)

  Hotel ma super położenie w rozległym ogrodzie z dostępem bezpośrednim do morza i cudnym molo.
  Dla leniuchów w hotelu jest co robić od rana do póznej nocki. Dla chętnych zwiedzania i zakupów wszędzie jest blisko a transport tuż przed hotelem . Jedzenia dużo , jakość ok , drinki uczciwe :)
  Turcy
  bardzo przyjazni. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie ...nie facetów z karabinami jak w wielu innych krajach, chociażby Maroko , Włochy i inne .
  Turquoise Resort Side jest miejscem do którego chce się wracać :)
 • 5.0
  (czerwiec 2012)

  Super hotel. Polecam gorąco!

  Byliśmy 2-gi raz w Turcji. Dwa tygodnie pobytu pozwoliło ocenić nam ten hotel na "bardzo dobry". Położony zaraz przy morzu. Otoczony przepięknym parkiem z wysokimi drzewami piniowymi i palmami, co ważne bo daje cień i trochę chłodu. Animacja która temu "co chce" nie pozwoliła się nudzić. Jedzenie bardzo
  dobre, chociaż jak w całej Turcji po prostu "tureckie". Wszystkie alkohole lane z butelek. Na życzenie do stolika podawana cała butelka wina w lodzie. Podkreślenia wymaga nienaganna czystość i naprawdę wspaniała obsługa. Przez cały 2 tygodniowy pobyt ani razu nie byliśmy świadkiem nawet "sugestii" napiwku ze strony obsługi. Ilość leżaków na plaży "w nadmiarze". Byliśmy w okresie mistrzostw EU 2012 i trzeba przyznać że hotel zorganizował całą oprawę rozgrywek (tablica z wynikami rozgrywek, flagi narodowe grających aktualnie drużyn, wielkie telebimy na zewnątrz, itd). Goście to 40% Holendrzy, 30% Niemcy, 15 % Rosjanie (ok), reszta to Szwedzi, Belgowie, i 2 Polaków, czyli my. Hotel jest już trochę zużyty i pierwsze wrażenie po przyjeździe to "czy na pewno dobrze wybraliśmy ?". Ale po pierwszym dniu każdy stwierdzi że w tym hotelu nie to jest najważniejsze, a atmosfera, zieleń, i świetna obsługa. Do Side kilka kilometrów. Byliśmy raz i po godzinie ma człowiek dosyć. Polecam ludziom do spokojnego wypoczynku. Kto chce wypoczywać "dyskotekowo" nie szuka czegoś innego.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY