Ocena klientów na podstawie 102 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,3
Posiłki: 3,5
Basen: 4,6
Czystość: 4,1
Obsługa: 4,2
Średnia ocena 4.1

80% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • singli

Naszym zdaniem (3)

 • 5.0
  Paulina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2013

  Duży kompleks dla rodzin z dziećmi

  Wraz z hotelem Titanic Beach tworzy jeden kompleks. Wystrój obiektu oddaje klimat statku jaki można ujrzeć w filmie "Titanic". Pokoje standardowe położone na parterze posiadają bezpośrednie wejście do dużego basenu, w którym spokojnie można pływać i zaznać ochłody w słoneczne upalne letnie dni. Dla dzieci
  oprócz aquaparku znajdującego się w części Beach hotel całodniowe animacje, które z pewnością będą umilać czas zarówno dzieciom jak i dorosłym.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
 • 4.0
  Tomasz - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Dobry wybór dla rodzin z dziećmi.

  Znakomity wybór dla rodzin z aktywnymi dziećmi, które będą mogły wspólnie spędzić wakacje w Aquaparku z 12 zjeżdżalniami, basenie ze sztuczną falą i leniwej rzece. Gdy rodzice zapragną trochę spokoju, mogą pozostawić dzieci pod opieką profesjonalnych animatorów w mini-klubie (dostępnym też dla 3-latków)
  W hotelu jest bardzo dużo basenów, więc można swobodnie popływać. Dzięki wielu barom w All Inclusive, nie trzeba daleko chodzić jak tylko poczujemy pragnienie. Hotel tworzy jeden kompleks z Titanic Beach – można korzystać z jego zaplecza. Titanic Palace jest nieco nowszy ale pokoje są tak samo pojemne jak u „sąsiada”.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 5.0
  Katarzyna - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Gorąco polecam

  Hotel położony ok. 17 km od centrum Hurghady – Sakkala i ok. 12 km od lotniska, przy prywatnej, piaszczystej plaży, z pomostem. Leżaki, parasole, materace i ręczniki plażowe bezpłatne. Wraz z przyległym hotelem Titanic Beach tworzą jeden kompleks hotelowy, Goście mogą korzystać z udogodnień obu hoteli.
  Do centrum Hurghady kursuje odpłatnie bus hotelowy. Pokoje czyste, komfortowo urządzone. Pokoje typu Pool Entrance posiadają bezpośrednie wejście z pokoju do basenu głównego lub małych basenów; pokoje typu Family składają się z 2 połączonych pomieszczeń. Internet dodatkowo płatny. Rozległy kompleks 3 basenów (jeden podgrzewany w sezonie zimowym), brodzik dla dzieci oraz aquapark w hotelu Titanic Beach. Świetna oferta na rodzinne wakacje.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY