Ocena klientów na podstawie 90 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,1
Posiłki: 3,8
Basen: 4,6
Czystość: 4,2
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.2

85% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę

Naszym zdaniem (5)

 • 5.0
  Kamila - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2015

  Rewelacyjny hotel z Aquaparkiem!

  Myślę, że ten hotel zadowoli nie tylko najmłodszych. Jest to rozległy kompleks położony bezpośrednio przy pięknej plaży. Połączony jest razem z Titanic Palace, z którego również można korzystać. Do dyspozycji gości 7 świetnych basenów, więc każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Niewątpliwą atrakcją
  numer 1 tego hotelu jest fantastyczny Aquapark, który zachwyci wszystkich wielbicieli wodnych szaleństw. Jest zlokalizowany tuż przy plaży. Będąc gościem w Titanic Beach otrzymuje się za darmo 20min masażu na pokój oraz jedna kobieta z pokoju może również skorzystać 1 raz z usług fryzjerskich. Pokoje komfortowe, ładnie urządzone. Minibar jest codziennie uzupełniany w codę, sprite i wodę. Restauracja główna nie jest duża, jedzenie mało urozmaicone, ale bardzo smaczne! Polecam!
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 4.0
  Karolina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2014

  Pozytywne zaskoczenie

  Hotel Titanic wystrojem i ubraniami obsługi hotelowej przywołuje na myśl sławny statek. Od wejścia czuć bardzo przyjazną i rodzinną wręcz atmosferę. Pokoje sa czyste i przestronne. Na turystów czeka masa niespodzianek. Oprócz wielkiego aquaparku, rozległych basenów, basenów dla dzieci z mnóstwem atrakcji,
  hotel dla klientów oczekujących czegoś więcej, oferuje jednorazową bezpłatną wizytę u fryzjera oraz 20 minut odprężającego masażu.P o takich zabiegach każdy poczuje się w pełni wypoczęty W cenie jest tez korzystanie z mini barów pokoju co jest rzadkością w hotelach nawet w Egipcie. W ciągu 7 dniowego pobytu klienci mogą też 2 razy bezpłatnie skorzystać z restauracji a’la carte. Hotel przygotował tez coś dla swoich stałych klientów. Każdy kto po raz 3 odwiedzi hotel otrzymuje status VIP, co uprawnia do korzystania ze specjalnych przywilejów. Warto tez podkreślić iż w pobliżu hotelu znajduje się centrum handlowe, gdzie możemy kupić dla siebie i znajomych miłe pamiątki. W tym momencie większość turystów to obywatele z Niemiec. Dla mnie hotel Titanic Beach to wakacje w dobrym stylu w swobodnej atmosferze.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  4.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  5.0
 • 5.0
  Paulina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2013

  Duży kompleks dla rodzin z dziećmi

  Klienci Titanic Beach mogą także korzystać z infrastruktury części Titanic Palace. Duży aquapark z podgrzewanymi basenami, lazy river oraz basenem ze sztuczną fala. Pomimo dużej ilości pokoi hotel posiada kompleks kilku basenów na terenie całego obiektu co sprawia że każdy może znaleźć dla siebie ustronne
  miejsce i swobodnie popływać czy odpocząć. Hotel posiada dużą przestronną restauracje, która gwarantuje wszystkim klientom szybkość obsługi.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
 • 5.0
  Katarzyna - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2013

  Dla rodzin z dziećmi

  Hotel położony ok. 17 km od centrum Hurghady – Sakkala i ok. 12 km od lotniska, przy prywatnej, piaszczystej plaży, z pomostem. Leżaki, parasole, materace i ręczniki plażowe bezpłatne. Wraz z siostrzanym hotelem Titanic Palace tworzą jeden kompleks hotelowy, Goście mogą korzystać z udogodnień obu hoteli.
  Do centrum Hurghady kursuje odpłatnie bus hotelowy. Pokoje przyjemnie urządzone – pokoje familijne składają się z dwóch pomieszczeń. Internet dodatkowo płatny. duży kompleks basenowy z brodzikiem dla dzieci (jeden z basenów podgrzewany w sezonie zimowym), aquapark z 12 zjeżdżalniami (czynny w wyznaczonych przez hotel godzinach). Doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 4.0
  Tomasz - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Dobry wybór dla rodzin z dziećmi.

  Znakomity wybór dla rodzin z aktywnymi dziećmi, które będą mogły wspólnie spędzić wakacje w Aquaparku z 12 zjeżdżalniami, basenie ze sztuczną falą i leniwej rzece. Gdy rodzice zapragną trochę spokoju, mogą pozostawić dzieci pod opieką profesjonalnych animatorów w mini-klubie (dostępnym też dla 3-latków)
  W hotelu jest bardzo dużo basenów, więc można swobodnie popływać. Dzięki wielu barom w All Inclusive, nie trzeba daleko chodzić jak tylko poczujemy pragnienie. Hotel tworzy jeden kompleks z Titanic Palace – można korzystać z jego zaplecza.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY