Ocena klientów na podstawie 48 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,3
Basen: 4,7
Czystość: 4,8
Obsługa: 4,8
Średnia ocena 4.5

91% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
czystość, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia

Naszym zdaniem (3)

 • 5.0
  Ania F - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2019

  Rodzinny wypoczynek w pięknym ogrodzie

  Hotel na dobrym poziomie, z pięknym ogrodem, w sezonie prowadzi animacje dla dzieci. Co ważne dla rodzin, obiekt dysponuje pokojami rodzinnymi, zarówno jedno, jak też dwupomieszczeniowymi, z ładnym, ciepłym wystrojem i większą powierzchnią. Dużym atutem jest piętrowa restauracja główna, dzięki czemu
  na posiłkach nie ma problemu ze znalezieniem wolnego stolika. Tuż przy hotelu jest lokalna, spokojna droga, ze sklepami, kantorem, apteką, natomiast do centrum jest ok. 800m, co daje możliwość zakupów w zasięgu krótkiego spaceru. Plaża piaszczysto-żwirkowa, z dużą ilością cienia dawanego przez zadaszenia, wspólna z siostrzanym hotelem Titan Select jest o kilka minut spaceru przez teren hotelu, a przy niej bar, również wspólny z zacienionymi miejscami do siedzenia, co przy temperaturach panujących w Turcji jest bardzo przydatne.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 4.0
  Monika - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl kwiecień 2013

  Hotel z bardzo ładnym zielonym ogrodem

  Hotel położony w sąsiedztwie Hoteli Eftalia Resort, Titan Select i Telatiye Resort. Jest to ,,siostrzany’’ hotel Titan Select. Składa się z 2 budynków. Jak sama nazwa wskazuje hotel posiada bardzo ładny zielony ogród. Hotel położony jest 200 m od żwirowo-piaszczystej plaży. Leżaki, parasole są bezpłatne,
  natomiast materace i ręczniki płatne. Pokoje są ładne i czyste. Pokoje familijne są następujące: większe składające się z jednego pomieszczenia oraz Fam 2 składające się z dwóch pomieszczeń. W pokoju jest ładna łazienka. Na terenie hotelu są 3 baseny, Mini Club dla dzieci. Wifi jest darmowe w lobby, natomiast sejf jest płatny 10 Euro za tydzień. Hotel polecany szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale też same pary znajdą tu coś dla siebie.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  4.0
 • 4.0
  Angelika - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl kwiecień 2013

  MOCNE 4*, ŁADNY ZADBANY OGRÓD, DOBRA INFRASTRUKTURA

  Hotel Titan Garden jest bardzo dobrym 4* obiektem. Odległość do piaszczysto – żwirowej plaży wynosi 200 m, przejście przez ulicę. Leżaki i parasole plażowe bezpłatne, ręczniki (około 1 eur/dzień) i materace płatne. Bar na plaży bez dodatkowych opłat. Hotel posiada 3 baseny, w tym jeden z 2 zjeżdżalniami.
  Dla maluchów brodzik z mini zjeżdżalnią w kształcie słonia. Przy basenach większy teren zielony. Pokoje standardowe i familijne, czyste, zadbane i ładne, z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Sejf płatny 10 eur/tydzień. Mini bar płatny, woda mineralna bezpłatnie. Internet w lobby bezpłatnie. Dla gości organizowane są animacje i wieczorne show w amfiteatrze. Polecany osobom ceniącym dobry standard w przystępnej cenie, hotel dla każdego.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY