Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 4,0
Basen: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  lipiec 2008

  Theoxenia - hotel bez rewelacji

  Ogólnie: Hotel nie jest zły - ale bez rewelacji. Hotel w lokalnej ocenie 4 * (gwiazdek), ale w porównaniu z innymi krajami - zasługuje max. na 3 gwiazdki. Standard hotelu nie jest zły ale ma swoje niedociągnięcia, które działają na jego niekorzyść. Hotel jest pół-otwarty (z otwartego
  korytarza połączonego z dworem wchodzi się do pokojów) więc wieczorami można się spodziewać pasikoników na ścianach i podłogach lub gekonów. Na klatkach schodowych swoje gniazda mają ptaki. Opcja All Inclusive jest jakąś pomyłką, ponieważ z 3 hotelowych barów - można w cenie zaspokoić pragnienie tylko w barze głównym i to tylko do 21, a np. Cola podawana gościom All Inclusive - to zwykła cola z Lidla, więc lepiej wziąć opcje HB i zamówić sobie prawdziwą coca-colę. Bardzo miła obsługa hotelowa, z którą można się dogadać w kilku językach. Po przyjeżdzie na poczatku można się rozczarować okolicą (nocą tak na dobrą sprawę nie ma dokąd iść, m.in. dlatego że brak tam oświetlenia ulicznego w rejonie po za hotelami). Co wieczór można odwiedzać imprezy na plaży róznych hotelów, ale Ibiza to to nie jest więc nie ma rewelacji. W hotelu obok można wynająć Quady (48 Euro za dzień + koszt paliwa -> wymagane prawo jazdy) lub wynająć motorówkę u przemiłej i przesympatycznej Polki (normalna cena to 50 Euro + koszt paliwa - dla Polaków 35 Euro + koszt paliwa -> nie są wymagane żadne patenty motorowodne itp.) Ogólnie rzecz biorąc - dość mało jest rozrywek w okolicy więc quady czy motorówka to naprawdę rewelacja i zbawienie. Ogólna moja ocena dla hotelu jest gdzieś pomiędzy 3.5 a 4.
  Jakość/cena: Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć że po części cena jest adekwatna do jakości (chyba że wybrało się opcję all inclusive - to ma się powody do narzekania)
  Pokoje: Pokoje czyste, i dobrze utrzymywane, choć przedpokój stwarza wrażenie wyrwanego z dawnej epoki, a mianowicie stara rozlatująca sie szafa, pod którą znajdowała się lodówka też nie pierwszej młodości. W pokoju nad łóżkiem znajduje się "Theoxenia Music System", coś wyglądem przypominającego radio - ale nie działało więc trudno stwierdzić czym tak naprawdę jest. Łazienka standardowa. Nic dodać nic ująć.
  Posiłki: Dość duży wybór potraw, w formie "szwedzkiego stołu" więc raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Jak dla mnie ogromną wadą jest brak jakichkolwiek karteczek z opisem (przynajmniej w J. angielskim) co dana potrawa sobą reprezentuje i z czym warto i/lub można łączyć, bo nie zawsze co ładnie wygląda dobrze smakuje i nie zawsze widać czym dana potrawa jest.
  Basen: Na basenie hotelowym byłem tylko raz. Żadnych zastrzeżeń. Basen odpowiedni głęboki (od 2 do 3.2m - basen główny), woda morska.
  Czystość i obsługa: Obsługa sprzątająca hotel - szybka i sprawna. Żadnych zastrzeżeń. Większość osób obsługi hotelu to Polacy, (kelnerzy, barmani itd.) - ludzie młodzi i komunikatywni, ludzie na poziomie. Oni są ogromnym plusem tego hotelu i bez nich mogłoby być kiepsko...
  Lokalizacja: Hotel położony przy pięknej plaży, przejscie przez drogę lub tunelem pod drogą (zalecane). 2-3 km od Ouranopoli - także po za sklepami hotelowymi - za wiele nie można kupić w bezpośredniej okolicy hotelu. Do Ouranopoli można dojść pieszo (dość niebezpieczne ze względu na brak chodnika), dojechać hotelowym busem po uprzednim wpisaniu na liste i zapłaceniu 1 Euro lub autobusem liniowym Thessaloniki - Ouranopoli.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY