Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 3,0
Basen: 1,0
Czystość: 1,0
Obsługa: 1,0
Średnia ocena 2.5

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
basen, czystość

Sprawdź ofertę hotelu TH Planibel w Travelplanet.pl

Termin:
13.03.2021 - 20.03.2021
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Cena za osobę: 2 989 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.5
  marzec 2016

  Zniszczony i nieprzyjazny

  Hotel ma jeden duży plus: doskonałe położenie względem wyciągów.
  Pozostałe moje wrażenia nie są już tak wspaniałe. Hotel jest bardzo zaniedbany: obdarte, stare fotele i dywany oraz bardzo poplamiona wykładzina na hollu. SPA budzące odrażające wrażenia: zardzewiałe prysznice, wszech panujący grzyb
  na ścianach, śmierdząca i brudna sauna. A pokój tzw. wypoczynku po saunie to żałość, bo to wykafelkowane pomieszczenie bez okien z plastikowymi leżakami. Wszędzie coś odpada, pod nogami odrywają się kratki, listwy. Za ręczniki trzeba dodatkowo płacić, a szlafroków nie ma. Basen jest pomieszczeniem bardzo zimnym.
  Pokoje są przyzwoite, łazienki takie sobie.
  Jedzenie jest przyzwoite, ale szału nie ma. Śniadania są codziennie takie same. Do kolacji nawet za wodę trzeba płacić. Obsługa kelnerska makabryczna, bez ładu. Mieliśmy stolik 14-to osobowy i ani razu nie obsłużył nas porządnie żaden kelner, trudno było doczekać się, by być w ogóle obsłużonym, mówię tu o złożeniu płatnych zamówień na napoje do kolacji. Kelnerzy byli niegrzeczni wobec nas, zachowywali się, jakbyśmy im przeszkadzali. Ale skąd mieli brać przykład, skoro ich szef nigdy nie powitał żadnego gościa, każdego mijał, jak powietrze. Nie było to miłe.
  Windy ciągle szwankowały, mąż dwukrotnie został uwięziony w windzie. Gdy go pracownik "uwolnił", to zachowywał się, jakby męża w ogóle tam nie było. Nawet nie zapytał, czy wszystko w porządku, nic, nawet na niego nie spojrzał. A kiedy z obawy o nasze bezpieczeństwo chcieliśmy skorzystać z windy dla personelu, kelner odezwał się do męża słowami: "zamknij się!", gdy mąż tłumaczył, że boimy się jeździć windami dla gości. Niepojęte, prawda?
  Problem był nawet z suchym prowiantem dla osób wyjeżdżających przed porą śniadaniową, Obsługa była bardzo niegrzeczna.
  Ten hotel ma świetne położenie i ta wszystko. Oceniam go na trzy gwiazdki, a nieprzyjazny personel na ocenę niedostateczną.
  Internet nie działał w pokojach, tylko przy recepcji, ale trudno było utrzymać łącze.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY