Ocena klientów na podstawie 13 opinii

Lokalizacja: 4,8
Pokój: 3,9
Posiłki: 3,4
Basen: 4,7
Czystość: 4,8
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.5

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
ceniących spokój i ciszę
Mocne strony:
obsługa, lokalizacja
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • seniorów
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia

Naszym zdaniem (5)

 • 4.8
  Joanna V. - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl wrzesień 2019

  Prawdziwie grecki klimat i podróż w czasie

  Tara Beach jest to hotel, który docenią klienci poszukujący miejsc z duszą. Nie jest to nowoczesny, kanciasty hotel bez wyrazu, a rodzinnie prowadzony, kameralny hotelik przekazywany z pokolenia na pokolenie, gdzie znajdują się starodawne meble, zdjęcia rodzinne, książka o losach założycieli hotelu.
  Oprócz rodzinnej atmosfery, którą tworzą właściciele obiektu, pobyt tutaj uprzyjemnia bardzo ładny, zadbany ogród, niewielki basen i wspaniały widok na morze.
  Plaża znajduje się tuż za ulicą, jest to jedna z najdłuższych i najszerszych plaż na Kefalonii. Miejsce dla siebie znajdą tutaj zarówno zwolennicy plażowania na kocyku, jak i Ci, którzy wolą wypożyczyć zestaw leżaków z parasolem. Położenie w jednym z najliczniej odwiedzanych kurortów na Kefalonii - miejscowości Skala - pozwala również skorzystać z wielu kawiarni, tawern, sklepów.
  Jest to również świetny punkt wypadowy do zwiedzania wyspy zarówno z lądu (są tu wypożyczalnie aut, autobusy) , jak i z wody (centra nurkowe).
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 3.8
  Magda - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl wrzesień 2017

  Kameralny wypoczynek w centrum

  Od razu przy wejściu do hotelu dobre wrażenie sprawia bujna roślinność - cytrynowe krzewy, kwiaty i widok na plażę - można poczuć się jak w rajskim ogrodzie. Obiekt zlokalizowany jest jest w centrum miejscowości Skala z licznymi tawernami i restauracjami - idealna propozycja dla pasjonatów kuchni greckiej
  oraz osób, które hotel chcą traktować jako dobrą bazę wypadową. Po powrocie z dziennych wycieczek idealna będzie kolacje w pobliskiej miejscowości. Piękna, piaszczysta plaża znajduje się tuż za ulicą. Hotel nie jest obiektem dla wymagającego Klienta. Obiekt składa się z kilku wielopokojowych budynków. Pokoje urządzone są dość skromnie, jednak utrzymane są w typowo greckim klimacie, czyste i schludne. Jako ciekawostkę można dodać, że większość pokoi ma boczny widok na morze. Przy kolejnym wyjeździe na Kafelonię na pewno wezmę pod uwagę ten hotel przy wyborze zakwaterowania.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  3.0
  Posiłki
  3.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  4.0
 • 4.0
  Justyna - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2017

  Rodzinny, skromny grecki hotel w świetnej lokalizacji.

  Niewiele hoteli na Kefalonii jest tak dobrze położonych względem miasta i plaży. To jest największy atut tego obiektu. Od plaży oddzielony jest jedynie lokalną drogą, przy samym hotelu są już sklepy, tawerna i stragany z owocami.
  Jest to świetna propozycja dla osób aktywnych, zdecydowanych na
  zwiedzanie i poznawanie wyspy .
  Hotel jest skromny w typowym greckim stylu. Na jego terenie jest dużo zieleni, kwiatów i drzew cytrynowych. Pokoje są ładne czyste ze skromnymi łazienkami.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  4.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  5.0
 • 4.8
  Karolina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2017

  Kameralny hotel dla miłośników plaży

  Od wejścia hotel urzeka przepiękną, zadbaną i bujną roślinnością. Zapach kwiatów umila wypoczynek w tym kameralnym i jednocześnie rodzinnym obiekcie. Z jednej strony basen a tuż za ulicą szeroka, piaszczysta i bardzo długa plaża - zestaw idealny dla każdego. Położony jest w centrum niewielkiego miasta
  ale z wystarczającą liczbą restauracji i barów z kuchnią grecką aby zaspokoić oczekiwania kulinarne każdego gościa. Na terenie hotelu rosną drzewka cytrynowe od których nie można oderwać wzroku i które chce się uwieczniać na zdjęciach.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 4.8
  Agnieszka - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl październik 2016

  Hotel z duszą

  Hotel posiada niezwykły domowy klimat, czuć go dzięki wspaniałej greckiej rodzinie, która dba o to, aby wszyscy czuli się jak u siebie. Wygląd hotelu jest wyjątkowy, stare meble, lustra i regały z książkami. Na komodach rodzinne greckie zdjęcia, czuć tutaj magie prawdziwej Grecji. Pokoje ładne, przestronne
  jasne, skromne ale bardzo czyste i zadbane.
  Malutkie budyneczki, w kolorze białym, z typowymi ciężkimi okiennicami, a wszystko tonie w pachnącym ogrodzie i kolorowymi kwiatami. Położenie hotelu to największy atut, praktycznie bezpośrednio przy plaży, która jest szeroka piaszczysto-żwirowa, wystarczy tylko przejść przed ulice. Zaraz na prawo od hotelu zaczyna się główna część miasta Skala, która proponuje tawerny z lokalnym jedzeniem i stragany z pamiątkami.
  Hotel idealny na ludzi aktywnych, którzy chcą zwiedzać wyspę i lubiących grecki klimat.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY