Sunwing Waterworld Makadi

Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,3
Posiłki: 3,0
Basen: 4,7
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 4.1

66% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, basen
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par

Sprawdź ofertę hotelu Sunwing Waterworld Makadi w Travelplanet.pl

Termin:
20.01.2019 - 31.01.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 2 072 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 3.0
  (grudzień 2018)

  Hotel dla srednio wymagających

  Sam hotel ok.,szczególnie część ze zjeżdżalniami i basenami,natomiast wielki minus to jedzenie,słabe i monotonne,mały wybór,all inclusive wybiórcze,w restauracjach tematycznych czesć potraw jest w cenie inne ,lepsze są dodatkowo płatne,podobnie napoje,bar w lobby płatny,zdecydowanie nie polecam na sylwestra,hotel
  nic nie zorganizował oprócz dodatkowo płatnej kolacji do godz.22.00 w cenie 45 euro/osoba.
  W barze w którym ostatecznie spędzaliśmy ten wieczór ,nawet nie przerwano muzyki o godz.24.00,gdyby nie pokaz sztucznych ogni z hotelu po drugiej stronie zatoki,nikt by się nie zorientował ,że to północ
  Dodatkowo płatna wiza 2-miesięczna do Egiptu 30 $,płatna na lotnisku powoduję,że raczej do Egiptu już bardzo długo nie przyjedziemy (słaby standard ,a ceny podobne jak w innych krajach )
 • 4.3
  (styczeń 2018)

  Super hotel za dobrą cenę

  Bardzo polecamy świetny hotel z 5-6 basenami. 4 restauracje i bespośredni dostęp do plaży. Pokoj junior suite jest bardzo przestrzenny i komfortowy.
  Minusy: w restauracjach nie wszystko zaliczą się do all inclusive ponieważ za wybrane pozycje drinków oraz dań trzeba płacić między 3-20 Euro.
  />Bardzo zużyte ręczniki wręcz pożółkłe wymagałyby wymiany.
 • 5.0
  (grudzień 2017)

  Absolutnie SUPER

  Wszystko bardzo dobrze się udało. Pobyt oceniam bardzo wysoko (7 raz w Egipcie wiec mam porównanie). Bardzo rozbudowana obsługa, masa kelnerów, kucharzy którzy dbają o dobry klimat wypoczynku. Baseny super z mocna grzaną wodą. Rewelacyjny aquapark dla dzieci , który daje też mase nie udawane przyjemności
  rodzicom. Pokoje duże I wygodne. Moje najlepsze łóżka w Egipcie jak do tej pory. Gdyby nie to że zawsze chętnie jadę w nowe miejsca to mógłbym tam wracać.
  Hotel daleko od świata, to dobrze bo Hurg jest bardzo hałaśliwa. Rewelacyjna plaża z prawdziwym piaskiem, bardzo dobre zejście do wody. Rafa super.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY