Ocena klientów na podstawie 4 opinii

Atrakcje: 3,3
Zabytki: 4,8
Życie nocne: 3,5
Restauracje i puby: 3,8
Zakupy: 4,0
Komunikacja: 4,7
Bezpieczeństwo: 4,8
Plaże: 3,3
Średnia ocena 4.0

75% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
zabytki, bezpieczeństwo
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę dla miejscowości Stari Grad w Travelplanet.pl

Termin:
10.09.2021 - 14.09.2021
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Cena za osobę: 366 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (4)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 4.6
  sierpień 2017
  Piękne i urokliwe miasto. Warte odwiedzenia. Pełno przytulnych restauracji, wieczorami miasteczko tętni życiem. Na baaaardzo duży plus komunikacja miejska, to czego nie potrafiło zapewnić biuro można było zapewnić sobie samemu (podróż do miasta Hvar).
 • 4.0
  lipiec 2017
  Obsługa jest super. Basen w porządku. Bliziutko do morza ok. 50 metrów. Mimo zostawianych napiwków paniom sprzatajacym, podłogi nie mogę i kurze nie wycierane. Ale zostawiane czuate ręczniki i wymieniane posłanie na świeże. Nic nie wolno wynosić jedzenia z restauracji. Najeść i napić się do syta a jak
  się chce na tarasie napić to trzeba płacić. Przepiękne miejsce dla nudystow na lewo od hotelu. Trzeba przejść laskiem przy lini brzegowej.(15 minut) Warto gdyż zejście do morza, krajobraz i woda są tego warte. Polecam winnice w mieście. Tanio można kupić wino własnej roboty. Codziennie coś się dzieje. Więc warto wyjść pod wieczór do miasteczka. Jest duży market .ceny przystępne taniej jak na mieście. Owoce polecam kupować na targu. Negocjacje cen ze sprzedawcami. Owoce świeże i pyszne. Koniecznie figi zielone do spróbowania. Stari Grad to stare miasteczko . Piękne i romantyczne. Jest możliwość wycieczek. Samemu wychodzi taniej. Autobusy kursują co 30 minut gdzie chcemy. Warto pojechać do Hvar. Cena biletu to 27 kun.(1kuna to 7.15 euro lub 1.63 zlotego)Z Hvar sa barki które wypływają na różne wyspy. Cena waha się od 40 kun do 80. Warto popłynąć bo jest co zwiedzać. Hvar też miasto cudne do zwiedzania. Warte polecenia. Split dla mnie przereklamowany. Życzę miłegmiłego urlopu. Ja miałam cudowny.
 • 3.3
  sierpień 2013
  Klimatyczne miasteczko z ciekawą architekturą. Polecam głównie dla rodzin z dziećmi, bo nie za wiele się tu dzieje.
 • 4.1
  Urocze miejsce. Czas się tam zatrzymał wiele, wiele lat temu. Życie toczy się bez pośpiechu, wpisane w przecudne krajobrazy.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY