Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 1,0
Pokój: 2,0
Posiłki: 2,0
Basen: 4,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 2.0

0% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
basen, czystość
Słabe strony:
lokalizacja, pokój

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.0
  marzec 2008

  cena nieadekwatna do serwisu

  Jakość/cena: W sąsiednich krajach 4 gwiazdki to jest coś, tutaj wydaje się, że do niczego" />
  Ogólnie: Zupełnie bez ,,duszy", nieprzytulnie, brudnawo w ,, lobby barze",wrażenie nastawienia na darcie kasy za wszystko- na rachunku 10 E za karty do zamków w pokojach.Drogo.
  Jakość/cena: W sąsiednich krajach 4 gwiazdki to jest coś, tutaj wydaje się, że do niczego
  nie zobowiązuje.
  Infrastruktura: .Jest siłownia, masaże i kosmetyka - drogo.Nie znam się na tym, ale to opinia pań. Parking przed hotelem ciasny, utwardzony szutrem więc błoto i kałuże nie do ominięcia.
  Pokoje: Nic nadzwyczajnego. Szafy ścienne mają drzwi, przez które trudno coś włożyć do środka, a przy otwieraniu walą tak, że sychać w całym hotelu.Pokoje bardzo akustyczne, więc o ciszę i spokój trudno.Wcześnie rano zaczyna się łomot jakichś pojemników, krzyki obsługi, więc jeżeli lubisz pospać to nie radzę.Bardzo wąskie i niewygodne materace na łóżkach.
  Posiłki: Kuchnia bardzo przeciętna, organizacja posiłków nie najlepsza.Wieczór regionalny w formie bufetu, na 15 m kw dla ok 200 osób!!! Sniadania porażające monotonią, jajecznica w formie bryły z podgrzewacza. W 4 gwiazdkowym hotelu powinien być kucharz ze świeżymi jajkami.Bufet z przystawkami sprawia wrażenie wydzielania.Po przejściu pierwszej kolejki co lepsze sałatki znikają na zawsze.Ogólnie ze słynną włoską kuchnią niewiele wspólnego.
  Basen: Basen przyzwoity, ale często zimna woda, więc stoi pusty.Bardzo ładny basen do hydromasażu, z wieloma stanowiskami, zapewnia wygodne korzystanie dla kilku osób.Woda ciepła. Sympatyczne jaccuzi na zewnątrz.Czysto.
  Czystość i obsługa: Czysto w pokojach, sprzątanie codziennie, bez zastrzeżeń.Personel miły, ale nie wyszkolony ma kłopot z nalaniem wina lub otwarciem musującego.Często ,,myli się" podając wino za 130 E gdy zamawiasz za 30E.Jaśniejsza postać barman Paolo, kompetentny, sympatyczny, profesjonalny.
  Lokalizacja: Pomiędzy drogą główną a ruchliwą ulicą( zdjęcia zrobione tak, że nie widać, ale spanie przy otwartym oknie tylko dla przyzwyczajonych).Daleko do wyciągów - wozi bus hotelowy i publiczny skibus przy hotelu ale zawsze to mitręga.Wieczorem do jakiejś knajpki daleko, więc siedzisz w hotelu.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY