Sirocco Beach Mahdia

Ocena klientów na podstawie 240 opinii

Lokalizacja: 3,8
Pokój: 3,1
Posiłki: 3,2
Średnia ocena 3.2

62% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (240)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 2.0
  (październik 2014)

  Ogólnie rzecz biorąc dużo bardziej czekaliśmy od hotelu oraz z usług ho...

  Ocena ogólna Ogólnie rzecz biorąc dużo bardziej czekaliśmy od hotelu oraz z usług hotelu. hotel o tym szybko zamyka wszystkie mecze.
  Zakwaterowanie Jakości? Raczej nie nazwałbym pobyt to moc, ręcznik służąca wymianie może raz w tygodniu, karalucha w pokoju o w tym
  kraju nie jest niezwykły z tym człowiekiem przyjąć sprzęt wystarczający dla wszelkich classic dużo klientów, toaleta, wanna, zatkane nesplachující neotékala. malowane kolor shreddy.
  Wyżywienie dieta również jeść głównie na śniadanie, lub przynajmniej miałem to był całkiem dobry. mięso obiad typu naházej tam wszystko co sie da, ale rzadkie, to było jadalne, ale załącznik warzywa były tak nudne, to może być potrącona, przynajmniej coś takiego. obiad jest taki sam jak obiad.
  Usługi hotelowe usługi hotelu nie odpowiadają co był basen, który nie był naprawdę funkcjonalne, to była zielona, barwinek poza stawie kaczki w Republice Czeskiej. To jest czystsze. Animatorzy nie działa w ogóle, a następnie w pierwszych dniach po skardze jest jeden wybrany dla dzieci, próbowałem na dyskotece, który był miły, ale krótkie, lokalnych tubylców zostały dnia w barze gdzie się naprawdę uważasz, że należy tam i miał prawo do prawie wszystko o wakacje, które powinny być tam powiedziano, że nawet nie mamy wiele, aby przejść do paska, jest to niebezpieczne, zwłaszcza dla kobiet. więc mamy kilka z nas tam pchnął Opinie Gości-w recepcji, gdzie możemy być,...
  Plaża pierwszy dzień był plaży mnóstwo bałaganu i burdelu, ogrodzenia musiały podzielić hotel od plaży był przeciekły i naprawdę niebezpieczne, aby trzymać z zardzewiałych tumbling wszędzie wzdłuż plaży,,, jednak morze było po prostu cudowne, jeśli ktoś idzie tylko i wyłącznie do zakupów i za granicą, więc polecam,
 • 3.7
  (wrzesień 2014)

  Hotel jest starsza, ale w sercu. Chciał to dla niektórych detalicznych ...

  Ocena ogólna Hotel jest starsza, ale w sercu. Chciał to dla niektórych detalicznych naprawy. VSE jest dostępny, i znajduje się przy Plaza. Myślę, że jakość i cena pomer zajezdu odpovida nabizenym sluzbam. To po prostu chciał milejsi i przeklinając w vstricnejsi pani delegatku.
 • 3.3
  (wrzesień 2014)

  Chociaż my ostatecznie przebywały tam, gdzie chcieliśmy, aby. To był sk...

  Ocena ogólna Chociaż my ostatecznie przebywały tam, gdzie chcieliśmy, aby. To był sklamání po przyjeździe na lotnisko, USA pełnomocnik powiedział, że zmieniły się hotel i mamy przebywa gdzie indziej. Wybraliśmy hotel według pozycji a nie na jakość. Więc nie możemy zaspokoić żaden hotel
  lepiej jeśli więcej 1, 5 km od cenra. Jest to bardzo irytujące, jeśli masz te informacje, mówi do podróży agencji w kraju, jestem pewien, że możemy anulować wakacje. Hotel, który chcieliśmy nam postawić tam informacji, że mamy przyjaciół, którzy pochodzą z Brna. Aby uzyskać informacje o zmienianiu hotel powinna przedłożyć biuro podróży przed wyjazdem. To był jeden wielki minus.
  Zakwaterowanie Hotel był bardziej używane i oceniane, większość pokoi to było vydět w łazience. Rzemieślnicy w tych krajach, ich pracy. Spodziewaliśmy się go, ale to również cena i mecz. Po raz kolejny, ale delegata sklamala, który ona grzecznie wytłumaczyć co odpowiada cenie hotel i dlaczego tak jest. Znajomego, który poszedł do Tunisu (przyszedł przed nami) po raz pierwszy był bardzo zdenerwowany, patrząc w łazience i pani pełnomocnik odpowiedział, co czeka na pieniądze. Myślę, że jest absolutnie nie stać. Grzecznie należy wyjaśnić, co odpowiada cenie i jak nieprofesjonalnie prawidłowe płytek, omýtku, Emalia na zbiornikach. Pani pełnomocnik był bardzo arogancki. Nie należy robić tej pracy w ogóle.
  Wyżywienie Byliśmy zadowoleni. To odpowiada oczekiwaniom. Mniej mięsa, więcej warzyw, zawsze wybraliśmy.
  Usługi hotelowe Personel był przyjazny i pomocny.
  Plaża Piękna plaża, leżaki dostępne również. Woda jest czysta. Powinny one być więcej czystego piasku. Naprawić krzesła.
 • 1.0
  (wrzesień 2014)

  Wybraliśmy hotel z basenem. Po rano oblubienicą pożądane przez okno, US...

  Ocena ogólna Wybraliśmy hotel z basenem. Po rano oblubienicą pożądane przez okno, USA był jego kolor. / pełni zielony. Za 3 dni poinformowano nas, że starszy dziewczyna wygląda na 3. tydzień temu. Poważnie dziękuję za usuwanie. W ostatnich dniach basen nawet został zamknięty. Horror!
  />Zakwaterowanie Gdy weźmiemy pod uwagę, że odwiedziliśmy Tunezji, gdzie nie można czekać na cud był przyzwoity.
  Wyżywienie Codziennie to samo. Jedzenie zimne, i jeśli jedno przychodzi po otwarciu restauracji lub jej usta.
  Usługi hotelowe Oprócz bezdokladové były nie usług wymiany walut.
  Plaża Morze czyste, dostęp do plaży był strzeżony, więc nikt na naszej plaży, który był pobyt w hotelu. Jednak czystość plaż i poprzez wastebaskets były niewystarczające.
 • 3.7
  (wrzesień 2014)

  Urlop był piękny. Wyposażenie kuchni i hotel mecz Cena, dla której wyku...

  Ocena ogólna Urlop był piękny. Wyposażenie kuchni i hotel mecz Cena, dla której wykupiliśmy wycieczkę. Jedynym negatywnym (za które, oczywiście, personel nie może nawet CK) wieczne niezadowolenie niektórych Gości hotelu. Naprawdę nie mam pojęcia co chcieli. Jeśli cię stać na to, leżą
  na sali lub w recepcji w Internecie o nim, dla nich, to nie jest prawda, ale jeśli masz zamiar korzystać jest piękne plaże i czyste morze, dzięki czemu będą zadowoleni jak my...
 • 3.7
  (wrzesień 2014)

  To było moje pierwsze wakacje nad morzem. i byłem zadowolony z kilka ma...

  Ocena ogólna To było moje pierwsze wakacje nad morzem. i byłem zadowolony z kilka małych rzeczy... Jeśli kiedykolwiek możliwe będzie w przyszłości, jak wracam.
  Zakwaterowanie Oprócz kilku korekt w łazience byłem szczęśliwy. siedzą trzy gwiazdy...
  Wyżywienie
  Nie rozumiem, jak ktoś może zrobić rzeczy trudne. Był całkowicie zadowolony codziennie może dać człowiekowi coś innego, co ja... Po prostu dał więcej kuskus i arbuz czerwony :-))
  Usługi hotelowe absolutnie bez problemu do windy, która nie działa na kilka dni, a więc musieliśmy iść, ale co najmniej jeden jest w ruchu: D
  Plaża morze i piękne okolice. teploučká wody. program Super dzień od strzałki-siatkówka. Animatorzy byli zupełnie fajne z nich była zabawa, i było dużo kamarádští:-).... po prostu dał do plaży co najmniej mniejszych bar.
 • 2.7
  (wrzesień 2014)

  Cena odpowiada jakości.

  Ocena ogólna Cena odpowiada jakości.
  Zakwaterowanie Personel oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie i po odczekaniu 10 euro, aby zaoferować lepsze zakwaterowanie.
  Wyżywienie Odpowiada na 3 poziomie hotelu. Podczas ich wakacji i wyjazd z hotelu
  około 03 pm 40. nie gotowe pakowane przekąskę, pełnomocnik powiedział, że musimy wziąć obiad bagietki i masło.
  Plaża Plaży mogło być czystsze, nie zaszkodzi jej co rano czysty w górze/kaluhy i inne náplaviny.
 • 2.0
  (wrzesień 2014)

  Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę wszystkich planowania w przyszłości...

  Ocena ogólna Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę wszystkich planowania w przyszłości do tego hotelu, to naprawdę zmiany jego umysł, to naprawdę lepiej dopłacić i przejdź do 4 *** Hotel i więcej..., 3 *** naprawdę jest nie tyle i pakiet all inclusive, w tym przypadku, nawet nie wiem.
  wszystko to powoli błagam! Po prostu dieta była okropna. Jedyną rzeczą, która jest naprawdę doskonała. jest morze... cudownie gorące! I również zasługuje na pochwałę animatorów, próbowałeś i były super!
  Zakwaterowanie Od tego czasu miał problem i zajmuje się co drugi dzień. tak nie wiele zakwaterowanie.
  Wyżywienie Dieta bardzo Rozczarowała mnie, nie, że będę dużo warzyw, że wystarczyło, ale człowiek, jeśli nie pierwszym piąty z rzędu na otwarcie restauracji, więc miał pecha do mięsa, dodać więcej elementów (ale byłem w małą miskę, więc znowu było spodziewać), trzymam haseł, w których mięso nie jest zdrowo jeść często, w tym przypadku nie reklamuj program, włącznie z wszystkich...
  Usługi hotelowe Usługi świadczone przez hotel. Mieliśmy problem, ale to jest rozwiązany, a rozwiązany. Kiedy wyszliśmy. Właściciele hotelu powinien naprawdę myślisz o pracy w hotelu, także myślę, że tutaj czeskich klientów będzie słabnąć. Jak to się mówi idzie. Raz spróbujesz. Nigdy więcej!!
  Plaża Zaletą tego hotelu... na plaży, co jest mile widziane, tylko co to za mniej. Konserwacja-Oh drobne edycja od czasu do czasu. Ogólne wrażenie. morze i Pogoda była piękna. Żywności i usług za nic. Jeśli ktoś nie wierzy w przeglądzie "stara. zobaczymy. I jeśli kiedykolwiek pojechałem do Tunisu... albo wybrać hotel z bardziej rozgwieżdżone nocne.
 • 2.7
  (wrzesień 2014)

  Piękne morze i super Pogoda vynahradilo niedociągnięć w zakresie zakwat...

  Ocena ogólna Piękne morze i super Pogoda vynahradilo niedociągnięć w zakresie zakwaterowania i jedzenia.
  Zakwaterowanie Hotel jest piękny z zewnątrz, wewnątrz jest znacznie gorzej, wyposażenie pokoi jest dość kryzysu frędzlami, protíkající WC, na Baterie wannowe
  poszło nie tak, nie otworzyć w korytarzu światło więc chodziliśmy ciemny, samochody winda, toaleta w holu wiecznie brudne. Podoba nam się że tam po prostu iść spać, w przeciwnym razie byliśmy nad morzem.
  Wyżywienie Jedzenie było jednostronne, ryż, ziemniaki, makaron, czasem wiele zeleninykterá powtarza się codziennie, było zbyt wiele dla dzieci do wyboru, nie na wszystkich deserów (ciasta, ciastka) na obiad, pije dużo kawy, ale strasně trochę.
  Usługi hotelowe Odbiór doskonały, animatorzy OK
  Plaża Plaża znajduje się tuż obok hotelu jest piękny, oczywiście, niektórzy niedopałki papierosów i zamula morza są, ale nic strasznego, morze było czyste. Leżaki, nosiliśmy się.
 • 4.0
  (wrzesień 2014)

  Wskaźnik/wydajność wyraźnie tak

  Ocena ogólna Wskaźnik/wydajność wyraźnie tak
  Zakwaterowanie Hotel z zewnątrz, wewnątrz trochę zmęczony dobry sprzęt, po konsultacji z dozorców naprawione w ramach opcji. Niestety, klimatyzacja nie iść, bo mają w propozycji że po 15. Września może, winda od 3. tego
  dnia również nie wychodzi na pierwszym piętrze, ale na szczęście nie było tak źle. Brakowało suszarkę do włosów w łazience dla mojej dziewczyny, nie za czynsz lub za dodatkową opłatą w recepcji
  Wyżywienie Dystyngowany, ale lody i nigdy nie typowe melasa bułki, ciasta, warzywa tyle inaczej, zawsze wybierz.
  Usługi hotelowe Robili, co mogli, przyjazny, pomocny
  Plaża Spoko, blisko plaży, piasek, możliwość biorąc prysznic
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY