Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 2,3
Posiłki: 2,0
Basen: 2,3
Czystość: 2,3
Obsługa: 2,3
Średnia ocena 2.1

33% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
posiłki, pokój
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 1.0
  wrzesień 2018

  koszmarny stary i brudny hotel

  Hotel brudny i zagrzybiony. Grzyb i pleśń w pokojach i całym budynku. Wszystko śmierdzi i jest niedomyte. Jedzenie podłe i monotonne a po kuchni wałesają się stada kotów. Basen nieczynny pełno glonów i śmieci w nim pływało a w całych hotelu śmierdziało stęchlizną. Klimatyzacja śmierdząca i zagrzybiona
  jak dywany i łazienka a materace zniszczone i ze śladami moczu z których wystaja sprężyny wbijające się w ciało co powoduje ze noce sa nie przespane. Koszmar! Ten hotel powinno się wyburzyć i wycofać z ofert biur podróży! Odradzam!!!
 • 1.3
  wrzesień 2018

  Syf, bród, grzybica i koszmarne jedzenie

  W całym hotelu smierdzi wilgocia, stęchllizną, kurzem i plesnia. Na ścianach były ślady grzyba i pleśni, to samo w łazience na umywalce i wannie oraz suficie. Po wlaczeniu klimatyzacji w pokoju był smród i zaduch a sama klimatyzacja nie była czyszczona i odgrzybiaba chyba od czasu jej instalacji. Basen
  przy hotelu nie nadawał sie do użytku ponieważ cały był w glonach, śmieciach i liściach w nim pływających a otoczenie wraz z prysznicem brudne. Bar nad basenem jest nieczynny i zaniedbany. Po znalezieniu restauracji okazalo sie ze serwowane tam posilki nie nadaja sie do konsumpcji. W całym hotelu nie było ekspresu do kawy a dystrybutory z napojami śmierdziały i były zagrzybione.
 • 4.0
  czerwiec 2011

  Bliżej się nie da!

  Piękny, nowoczesny hotel o niesamowitym położeniu nad samiutkim morzem. Najlepszą zaletą jest bez wątpienia lokalizacja hotelu, który usytuowany jest właściwie na plaży. Hotel dla tych, którzy chcą spędzić urlop dosłownie nad morzem, słuchając fal już o poranku i kładąc się spac. Obsługa bardzo kompetentna.
  Miejscowość mała, spokojna, przyjemna:) Dla amatorów pysznych owoców morza jest jedyna w swoim rodzaju restauracja w kształcie statku, można poczuć się jak na prawdziwym rejsie.Jedyny problem to malutki parking.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY