Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 4,6
Posiłki: 5,0
Basen: 4,8
Czystość: 4,8
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.9

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, posiłki
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  maj 2019

  Jesteśmy zadowoleni z udanego i miłego wypoczynku w tym hotelu.

  Hotel położony ok. 100 m od Morza Śródziemnego. Morze i plaża b. czysto. Bardzo miła obsługa i pomagająca wszystkim. Bardzo duży wybór potraw dla głodomorów, wegan i dla dzieci. Codziennie serwowane świeże w dużym wyborze owoce z ciepłych krajów i Europy. Organizowane były gry i zabawy dla dzieci i
  dorosłych. Dostęp do leżaków bez ograniczeń przy basenach i na plaży morskiej. Ręczniki plażowe można wymieniać codziennie. W hotelu sprzątaczka również wymieniała ręczniki i sprzątała b. sumiennie nawet z pięknym łabędziem wykonanym z ręcznika i płatków kwiatów. Codziennie uzupełniane były napoje w lodówce pokojowej.
  Polecam korzystania z usług w/w hotelu.
  Było Super!
 • 4.8
  maj 2019

  Majówka w Otium

  W hotelu Otium Hotel Life byliśmy w maju. Nasz urlop spędziliśmy wspaniale. Hotel i cała obsługa na wysokim poziomie. Hotel przerósł nasze oczekiwania.
  Było pachnąco, smacznie i czysto. Jedzenie pyszne i różnorodne. Ciekawe eventy przez cały dzień dla dużych i małych. Duży teren hotelu daje możliwość
  znalezienia własnej ciszy. Blisko lotniska.
  Na pewno tam wrócimy.
 • 4.8
  październik 2017

  Piękny hotel położony nad samym morzem w lesie.

  Niezwykle przyjazne miejsce na odpoczynek,wyczuwa się tam dobrą energię . Super obsługa,bardzo mili i komunikatywni ludzie zawsze gotowi do rozmów i wszelkiej pomocy. Wspaniałe regionalne jedzenie ,dobrej jakości napoje (także te alkoholowe).Polecam bardzo na miły urlop.
 • 5.0
  wrzesień 2017

  Mega dobrze !!!

  Ogólnie to byłem w Bułgarii, Grecji, Egipcie i w tym roku byłem w oto tym hotelu i moim zdaniem wymiata pod względem wyżywienia jak i animacji i wgl wszystkiego...naprawdę polecam choć jestem bardzo wybredny.
 • 4.7
  maj 2016

  wspaniałe wakacje

  Hotel spełnił nasze oczekiwania ,czyściutki z dużą ilością zieleni przy ładnej plaży . Na basenie i plaży nigdy nie brakowało leżaków . Bardzo dobre jedzenie . Ogólnie supr chętnie tam wrócimy .
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY