Ocena klientów na podstawie 33 opinii

Lokalizacja: 3,9
Pokój: 4,2
Posiłki: 4,0
Basen: 4,7
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,4
Średnia ocena 4.3

84% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • par
 • ceniących spokój i ciszę

Sprawdź ofertę hotelu Serenity Fun City w Travelplanet.pl

Termin:
12.09.2020 - 15.09.2020
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 199 zł
Zarezerwuj ten hotel

Naszym zdaniem (7)

 • 4.0
  Natalia - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2015

  Hotel, w którym nikt nie będzie się nudził

  Hotel już od samego wejścia zachwyca niezwykłym lobby, ogromnym imponującym aquaparkiem i świetnym lunaparkiem. Podczas zabaw pociechy są pod stałą opieką animatorów, a rodzice w tym czasie mają szansę na chwilę wytchnienia. Pokoje są duże, nowoczesne i gustownie urządzone. Teren hotelu otoczony jest
  wysoka zabudową, co może sprawiać wrażenie twierdzy, do której w sumie nawiązuje architektura hotelu. Obiekt spełni również oczekiwania osób, które lubią podglądać podwodny świat, dzięki pobliskiej bardzo dobrze zachowanej rafie.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
 • 5.0
  Kamila - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2015

  Raj dla dzieci- hotel z świetnym aquaparkiem

  Obiekt położony jest w drugiej linii brzegowej, około 800m. od plaży, która znajduje się przy hotelu Serenity Makadi Beach. Busik hotelowy kursuje na plażę co pół godziny. Na terenie hotelu rewelacyjny aquapark z 20 kolorowymi zjeżdżalniami, które są wkomponowane w zamek. Sprawia to na prawdę niesamowite
  wrażenie. Zachwycą każdego, nie tylko dzieciaki! Do tego sztuczna fala, gdzie może się bawić cała rodzina. Do dyspozycji jest również lunapark oferujący rozmaite karuzele dla dzieci oraz klub animacyjny, który zajmie się dziećmi, podczas gdy rodzice będą się relaksować przy pięknych basenach wśród roślinności. Hotel ma dosyć wysoką zabudowę, co sprawia, że jest odrobinę duszno. Pokoje są schludne, przestronne i komfortowe.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
 • 4.0
  Karolina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2014

  Hotel z rozmachem

  Nowoczesny . rozległy hotel który zachwyca wystrojem i gustownymi pokojami. Hotel przypadnie do gustu przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych hotel przygotował bowiem duży aquapark i lunapark. Przy wyborze oferty należy dokładnie wybrać rodzaj pokoju który też definiuje czy korzystamy bezpłatnie
  z lunaparku, aquaparku czy też obu tych atrakcji. Hotel położony jest w drugiej linii brzegowej jednak przejście do plaży jest bezpieczne . Nie przechodzimy przez ulice a przez teren sąsiedniego hotelu Serenity Makadi Heights. Dla chętnych jest też mała ciuchcia która dowozi bezpłatnie turystów na plażę.
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
 • 4.0
  Karolina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2014

  Hotel dla rodzin z dziećmi

  Duży kompleks z atrakcjami dla dzieci, place zabaw, aquapark i lunapark umili pobyt rodzinom z dziećmi. Przygotowane jest również specjalne menu dla dzieci. Pokoje, zadbane i przestronne.
  Lokalizacja
  3.0
  Pokój
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
 • 4.0
  Paulina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2013

  Na rodzinny wypoczynek

  Hotel położony w drugiej linii brzegowej, posiada fantastyczny aquapark z dwudziestoma zjeżdżalniami (podgrzewane baseny w okresie zimowym), leniwą rzeką oraz lunapark (czynny jedynie w godzinach wieczornych). Przy rezerwacji warto zwrócić uwagę na pokoje z wliczonym aquaparkiem oraz lunaparkiem w cenie.
  Dla dzieci przygotowano także duży klub animacyjny, który umożliwi rodzicom spokojny wypoczynek podczas gdy pociechy będą bawić się pod opieką animatorów.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
 • 4.0
  Magda - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Hotel idealny dla rodzin z dziećmi

  Hotel stosunkowo nowy – wybudowany w 2010 roku. Największy plus hotelu to bez wątpienia Aquapark i lunapark na terenie obiektu, co stanowi istny raj nie tylko dla dzieci i robi dość duże wrażenie. Poszczególne zjeżdżalnie i atrakcje w lunaparku są oddane do dyspozycji gości w określonych godzinach. Ważny
  podkreślenia jest fakt, że w momencie zakładania rezerwacji można dokonać wyboru, z których udogodnień będzie się korzystać bezpłatnie – ewentualnie na miejscu można wykupić pojedyncze wejściówki ,do którejś z części rozrywek. Hotel siostrzany z hotelem Serenity Makadi Heights, z którego plaży i baru All inclusive korzystają osoby zakwaterowane w SFC. Od piaszczystej, szerokiej plaży hotel oddalony ok. 400 m (kursuje bezpłatny bus hotelowy). Hotel jest nowy, więc widać świeżość w pokojach. Teren hotelu wydaje się być nieco pusty i łysy, a ogród jeszcze trochę skromny, ale to ze względu, iż budowa obiektu została niedawno zakończona. Hotel poleciłabym głównie dla rodzin z dziećmi i wszystkich osób nastawionych na aktywny wypoczynek.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
 • 4.0
  Tomasz - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2012

  Wesołe miasteczko.

  Hotel pozwala na spędzenie wakacji w otoczeniu wesołego miasteczka. Na jego terenie znajdziemy liczne karuzele i 20 zjeżdżalni wodnych. Jest także leniwa rzeka i znane z polskich lunaparków samochody elektryczne. Warto przed wyjazdem wykupić opcje obejmującą wstępy na wszystkie hotelowe atrakcje ponieważ
  kupując je na miejscu, nasz portfel zostanie znacznie uszczuplony. W przestronnych pokojach pomieszczą się swobodnie nawet rodziny z 2 dzieci.
  Lokalizacja
  3.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY