Ocena klientów na podstawie 4 opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 3,0
Basen: 1,7
Czystość: 3,0
Obsługa: 3,0
Średnia ocena 2.0

25% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
basen

Opinie Klientów (4)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 1.0
  luty 2012

  W katalogu wszystko wyglądało tak pięknie ...

  Na stronie biura podróży przeczytałam opis hotelu, była informacja o podgrzewanym basenie, dwóch restauracjach, barku przy basenie i na plaży. Wszystko wydawało się w porządku, no i cena nie przygotowała mnie na to co zastałam. Rzeczywistość była całkowicie inna. Nawet nie było szwedkiego stołu, tylko
  każdy dostawał taką sama rację żywnościową. Najczeście była to zimna, żylasta wołowina. Owoców czy słodyczy prawie nie było. Podgrzewanego basenu również nie, a barki przy basenie i na plaży były nieczynne. Być może byłoby inaczej gdyby było w hotelu więcej niż kilkanaście gości. Ale dlaczego ja musiałam cierpieć z tego powodu? Pokój był nie najgorszy, chociaż w moim przestała działać klimatyzacja i telewizor. Były też czasowe braki ciepłej wody i w ogóle wody. Przy opcji All inclusive i takiej cenie to nie byłam przygotowana na to co zastałam.
 • 5.0
  styczeń 2012

  Dobry hotel dla młodych ludzi, oraz dla nurków.

  BYŁO SUPER, MIMO DEFICYTU PAPIERU TOALETOWEGO.MINUSEM ZIMNA WODA W BASENIE.
 • 1.0
  styczeń 2011

  Brud i fatalna obsługa

  Najgorszy spośród kilkunastu hoteli, w jakich mieszkałem w Egipcie. Przy zakwaterowaniu o świcie mieliśmy niesprzątnięte pokoje, zmieniane ręczniki dostawaliśmy mokre, o papier toaletowy walka jak w PRLu. Obsługa w barze i restauracji z bardzo małymi wyjątkami fatalna i bardzo niegrzeczna, klimatyzacja
  rano nie jest włączana, a okna po próbach otwarcia przez turystów szczelnie zamykane, więc siedzi się w dymie i oparach z kuchni i bufetu. Alternatywą jest wyjście na taras, ale pogoda (upał lub wiatr) i mało miejsc nie zawsze na to pozwalają. Szisza corner jest zamknięty od nie wiadomo kiedy, trzeba iść obok do Tropitela lub do centrum Dahabu (jest dość daleko, więc tylko taxi, bo hotelowy shuttle bus jeździ 2x dziennie, bardzo niepunktualnie. Dla nurków - na miejscu koszmarnie drogie i nabzdyczone szwajcarskie jednoosobowe centrum nurkowe, czynne w tych samych godzinach, co szisza corner. Chcieliśmy mimo ceny spróbować na koniec, ewentualnie zrobić nocnego, bo rafa tam może być ciekawa, Canyon bardzo niedaleko, ale nic z tego. Recepcja robi standardowo turystom problemy przy wymeldowaniu dorzucając cudze rachunki z baru do uregulowania, które ci regulują, nie mając wyboru, bo spieszą się na transfer, a inaczej paszportów z sejfu nie odzyskają. "Sejf" w recepcji to półka pod ladą recepcjonisty ze stosami paszportów i portfeli, w których nie znający żadnego języka recepcjonista grzebie godzinami, gdy prosimy o dostęp do swoich tak dobrze chronionych dokumentów czy pieniędzy. Odważnym, którzy jednak zdecydują się na ten hotel, radzę zabrać dokumenty przynajmniej na dzień przed opuszczeniem hotelu, bo można się nieprzyjemnie naciąć przy wyjeździe. Sytuację ratuje wyżywienie - naprawdę dobre i dość przyjemne rozplanowanie hotelu, choć śmietnik wokoło i wejście do wody bardzo nieprzyjemne, dla dzieci wręcz niemożliwe (por. zdjęcia). Sylwester to osobna historia: z imprezy sylwestrowej zostaliśmy pogonieni z głośną awanturą od stolika, przy którym nas szef sali wcześniej posadził, więc po prostu opuściliśmy imprezę i pojechaliśmy sobie do centrum Dahabu.
 • 1.0
  luty 2010

  Sea Sun Dahab - hotel bez miejscowej kategoryzacji

  Ogólnie: Hotel do chwili obecnej tj. na dzień 26 lutego 2010 roku nie skategoryzowany, a biura podróży przypisują mu wg własnego uznania 4 gwiazdki. Hotel ten jest na poziomie hotelu 2 gwiazdkowego w egipskiej klasyfikacji. Hotel dla rodzin arabskich, które tłumnie są przywożone na 4
  dniowe wczasy.Uwaga, uwaga! Nie siadać i nie dotykać trawników na terenie całego hotelu, także trawy przy pokojach. Trawniki te po godz. 5.30 tamtejszego czasu podlewane są przez ogrodnika codziennie fekaliami z hotelowego szamba. Interwencje nie pomagały. Aby goście hotelowi byli innego zdania to po godz. 8.00 ten sam ogrodnik czystą wodą spryskuje trawniki, aby goście mysleli że smród który wpada przez okna do pokoju świtem to tylko zły sen.
  Jakość/cena: Hotel 6 km od Dahabu. W pobliżu tylko 1 inny hotel Tropitel Dahab Oasis. W hotelu tylko 1 sklepik z wodą za 6 funtów egipskich (w Dahabie 2 funty), oraz pepsi za 15 funtów ( w Dahabie 6 funtów). Innych sklepów w okolicy nie ma. Pustynia i morze. W przeciwną stronę niż Dahab jest słynne Blue Hol - studnia 100m dla nurków, która pochłania każdego roku ofiary ( znajdują się tam tablice poległych).
  Infrastruktura: Jeden stół do ping ponga na wietrze bez paletek. Jeden stół bilardowy. Można pożyczyć od boya z siszarni Ramadana hantle będące jego własnością zrobione z 2 puszek po farbie wypełnione cementem. Biegać można do woli wzdłuż brzegu morza.
  Pokoje: Hotel ponad 2 lata wstecz oddany do użytku, ale wyposażenie pokoi to meble z demobilu, czyli stare meble pochodzące z innego hotelu, które tam się zużyły.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY