Saranda

Ocena klientów na podstawie 34 opinii

Atrakcje: 3,4
Zabytki: 3,3
Życie nocne: 3,8
Restauracje i puby: 4,4
Zakupy: 3,9
Komunikacja: 3,8
Bezpieczeństwo: 4,3
Plaże: 3,2
Średnia ocena 3.8

77% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
restauracje i puby, bezpieczeństwo
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę dla miejscowości Saranda w Travelplanet.pl

Termin:
30.05.2019 - 09.06.2019
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Cena za osobę: 699 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (34)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (sierpień 2017)
  Klimat Saranda ma na pewno. Piękne widoki, czysta woda, w większości kamieniste plaże. Główna promenada i centrum odrobinę zapuszczone, ale atmosferyczne i widać, że ludzie się starają. Poza tymi obszarami niestety śmierdzi i stoi pełno pustostanów. Miejski targ również śmierdzi na potęgę, ale warto
  go odwiedzić i potargować się z miejscowymi paniami o oliwę, miód czy warkocze czosnku. Dodatkowo można dostać się z miasta autobusem (kursują co godzinę) do Ksamil czy Butrini.
 • 1.8
  (lipiec 2017)
  Dużo ludzi, plaże całe w leżakach i strasznie ciasne. Dla turystów cena kilkukrotnie wyższa niż dla tubylców. Najlepiej płacić w lekach. A najlepiej to wyjechać z Sarandy. Zamiast na dobrym hotelu skupić się na wynajęciu samchodu lub motocykla. Drogi są piękne kręte i ze wspaniałymi widokami. Co jakiś
  czas atrakcje w postaci kóz lub krów na drodze. Po drodze można znaleść kameralne ciche plaże. Tak polecam zwiedzać Albanię no chyba że ktoś chce się po prostu napić.
 • 4.6
  (lipiec 2017)
  Miasteczko przepiękne. Jest tam wszystko co można sobie wymarzyć na wakacje. Co mnie jednak bardzo przeraziło, to ilość leżących matek z malutkimi dziećmi na ulicach proszących o pieniądze.
 • 3.3
  (lipiec 2017)
  Miasteczko ładne z ładnymi widokami. W dzień luźno za to wieczorem straszny tłok.
 • 4.2
  (lipiec 2017)
  malownicze miasto,z przepięknymi widokami,
 • 4.5
  (lipiec 2017)
  miasto tętniące życiem, wieczorem robi się tłoczno. Albania nadal jest tanim krajem i otwartym na turystów. Obiad dla 2 osób z winem kosztował około 10 euro.
 • 4.0
  (czerwiec 2017)
  Przepiękna miejscowość,widoki cudowne,sporo do zwiedzania i bardzo życzliwi mieszkańcy
 • 2.9
  (sierpień 2013)
  Saranda jest jeszcze mało przystosowana do turystów.Problem z plażami,nie ma chodników dla pieszych.
 • 3.5
  (sierpień 2013)
  Odradzam wycieczkę do Butrint z biurem podróży (30euro/os). Jadąc na własną rękę zapłaciliśmy za wstęp i transport miejskim autobusem - 5 euro/os.
 • 2.9
  Właśnie wróciłem z Albanii :) Krótko mówiąc syf, kiła i mogiła. jak można wciskać ludziom taki kit ze jest tam pięknie, czysto itd?! Wszędzie śmieci i wszechogarniający syf. nawet nad blue eye w górach są śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci. Wjazd do Sarandy to wysypisko śmieci po obu stronach. Nawet
  w pięknej rzece Bystricy pływają worki ze śmieciami. Totalna załamka na ten Albański brud. Idąc główną ulica w Sarandzie trzeba zatykać nos bo wszędzie czuć smród ze śmietników albo cuchnący fetor odchodów.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY