Ocena klientów na podstawie 58 opinii

Lokalizacja: 4,1
Pokój: 4,3
Posiłki: 4,4
Basen: 4,4
Czystość: 4,3
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.3

91% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
obsługa, basen
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • aktywnych

Opinie Klientów (58)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.5
  październik 2014

  W sumie udany pobyt.

  Ocena ogólna: W sumie udany pobyt.
  Zakwaterowanie: Zamówiliśmy pokoje w budynku głównym, ale niektórzy z nas otrzymali zakwaterowanie w bungalowie, gdzie były brudne dywany i pleśń na sufitach. Poza tym nie mamy żadnych zastrzeżeń.
  Wyżywienie: Jedzenie było dobre, ale poziom usług w hotelowej
  restauracji nie odpowiadał standardowi pięciu gwiazdek ze względu na potworne kolejki. Bardzo bogaty wybór dań.
  Usługi hotelowe: Pierwszego dnia po przyjeździe zmuszeni byliśmy czekać 4,5 godziny na zakwaterowanie.
  Plaża: W odniesieniu do plaży nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystko w idealnym porządku.
 • 1.7
  październik 2014

  Nie jesteśmy do końca zadowoleni z pobytu. Jakość żywności zdecydowanie nie odpowiadała cenie wycieczki ani kategorii hotelu. Prawie wszyscy goście hotelowi skarżyli się na problemy…

  Ocena ogólna: Nie jesteśmy do końca zadowoleni z pobytu. Jakość żywności zdecydowanie nie odpowiadała cenie wycieczki ani kategorii hotelu. Prawie wszyscy goście hotelowi skarżyli się na problemy jelitowe. Naszym zdaniem główną przyczyną takiego stanu rzeczy były nieświeże sałatki tworzone z pozostałości
  z poprzednich dni. Ponadto ze względu na dużą liczbę osób palących nie mogliśmy wieczorami spędzać czasu na hotelowym tarasie.
  Zakwaterowanie: Po przeniesieniu z pokoju numer 4102 znajdującego się na parterze do pokoju numer 3602 warunki zakwaterowania były zdecydowanie lepsze.
  Wyżywienie: Wyżywienie było na bardzo słabym poziomie. Niewielki wybór owoców.
  Usługi hotelowe: Usługi hotelowe na dobrym poziomie. Bardzo miły personel. Wymiana ręczników odbywała się codziennie.
  Plaża: Plaża niezbyt zatłoczona. Woda w morzu krystalicznie czysta i przyjemnie ciepła.
 • 2.7
  październik 2014

  Na niezbyt wysoką ocenę naszego pobytu złożyło się kilka czynników, jednak głównym powodem naszego niezadowolenia była bardzo zła jakość wyżywienia a także niski poziom usług świadczonych w hotelowej…

  Ocena ogólna: Na niezbyt wysoką ocenę naszego pobytu złożyło się kilka czynników, jednak głównym powodem naszego niezadowolenia była bardzo zła jakość wyżywienia a także niski poziom usług świadczonych w hotelowej restauracji. Kawa i napoje serwowane były w papierowych kubkach. Niezbyt czyste serwetki.
  Personel w hotelowej restauracji pracował bardzo opieszale, przez co czas oczekiwania na posiłki zdecydowanie się wydłużał. Naszym zdaniem na uwagę zasługuje fakt, że sytuacja ta zmieniała się diametralnie w przypadku pojawienia się tureckich gości hotelowych, co miało kilka razy miejsce podczas naszego pobytu.
  Zakwaterowanie: Kategoria ta w naszej ocenie nie odbiega od pozostałych. Pomimo dodatkowej opłaty wręczonej sympatycznemu misiowi koali w recepcji, zmiana pokoju nie wpłynęła na poprawę warunków zakwaterowania.
  Wyżywienie: Ze względu na to, że na temat wyżywienia rozpisaliśmy się wcześniej nie będziemy tworzyć w tej kategorii odrębnego wpisu.
  Usługi hotelowe: Usługi dostępne w ramach opcji ultra all inclusive są zdecydowanie nieadekwatne do kategorii hotelu.
  Plaża: Plaża usytuowana jest w niewielkiej odległości od hotelu. Na plaży znajduje się wystarczająca liczba leżaków.
 • 4.3
  październik 2014

  Ogólnie rzecz ujmując mamy dobre wrażenia z wakacji. Cena pobytu odpowiada jakości świadczonych usług. Zdecydowanie odradzamy wycieczkę do Nikozji ze względu na brak ciekawych atrakcji. Uważamy, że cena…

  Ocena ogólna: Ogólnie rzecz ujmując mamy dobre wrażenia z wakacji. Cena pobytu odpowiada jakości świadczonych usług. Zdecydowanie odradzamy wycieczkę do Nikozji ze względu na brak ciekawych atrakcji. Uważamy, że cena 30€ to stanowczo zbyt drogo. Polecamy natomiast odwiedzenie innych miejsc między innymi:
  Karpas w cenie 50€, zabytkowe miasto Salami oddalone o 2,5 km, do którego można dojść na piechotę, bądź dojechać taksówką oraz miasto Famagusta znajdujące się w odległości 9 km od hotelu, gdzie również można dojechać taksówką lub mikrobusem.
  Zakwaterowanie: Otrzymaliśmy przestronny pokój z widokiem na morze. Minusem był hałas wydawany przez klimatyzatory znajdujące się na zewnątrz budynku, przez co byliśmy zmuszeni spędzać większość czasu przy szczelnie zamkniętych drzwiach balkonowych. Programy animacyjne, które planowo powinny kończyć się o 00:00 zazwyczaj trwały znacznie dłużej, a dźwięki głośnej zabawy były wyraźnie słyszalne pomimo szczelnie zamkniętych drzwi balkonowych.
  Wyżywienie: Wyżywienie bardzo urozmaicone. Pomimo faktu, że jest to kraj muzułmański poza daniami rybnymi i kurczakiem w ofercie znajdowały się różnego rodzaju potrawy mięsne takie jak: wołowina, cielęcina czy wieprzowina. W ramach opcji all inclusive niewielki wybór piwa i wina.
  Usługi hotelowe: Usługi hotelowe na bardzo dobrym poziomie. Sprzątanie pomieszczeń i wymiana ręczników odbywały się regularnie. Woda butelkowana w lodówce przez cały czas uzupełniana na bieżąco. Wszystkie problemy były usuwane natychmiast przez obsługę hotelową, która pracowała bez zarzutu. Usterka instalacji elektrycznej została usunięta w 30 minut. Zakres napraw obejmował wymianę wadliwie działającego elementu oświetlenia przy łóżku.
  Plaża: Plaża bardzo zadbana, w morzu krystalicznie czysta woda. Parasole i leżaki w dobrym stanie. Na plaży istniała możliwość skorzystania z pryszniców, które były utrzymane w należytej czystości. Pomimo tego, że podczas naszej obecności nigdy nie zdarzyło się, żeby plaża była zatłoczona, naszym zdaniem biorąc pod uwagę kubaturę hotelu powinna ona zostać poszerzona.
 • 3.3
  październik 2014

  To nie były nasze najlepsze wakacje. Już na samym początku spotkało nas rozczarowanie ze względu na zamieszanie spowodowane przez tureckie linie lotnicze, przez co mieliśmy godzinne…

  Ocena ogólna: To nie były nasze najlepsze wakacje. Już na samym początku spotkało nas rozczarowanie ze względu na zamieszanie spowodowane przez tureckie linie lotnicze, przez co mieliśmy godzinne opóźnienie. Jeśli chodzi o przekąski w barze, to składały się one z: jednego plasterka wątpliwej jakości
  wędliny, dwóch trójkątów topionego sera, dwóch suszonych oliwek oraz małych, nie do końca rozmrożonych bułeczek o gumowej konsystencji. Ponadto w ofercie znajdowały się jedynie bezalkoholowe napoje. Dziwi nas tak bardzo niski poziom jakości świadczonych usług.
  Zakwaterowanie: Kolejnym szokującym odkryciem mającym miejsce na początku naszych wakacji były warunki zakwaterowania. Jeszcze przed wyjazdem zapewniano nas, że otrzymamy pokój z balkonem, tym czasem pierwszy pokój, jaki zaproponowano nam po przyjeździe nie posiadał balkonu a dodatkowo okazało się, że zostaliśmy zakwaterowani w bungalowie. Znajdowała się tam tylko jedna szafa bez półek, a co za tym idzie nie było możliwości rozpakowania walizek, przez co niestety zmuszeni byliśmy przechowywać osobiste rzeczy w walizkach ustawionych na podłodze pod oknem. Ponadto nie było gdzie suszyć mokrych ręczników i stroi kąpielowych. Po naszej interwencji zaproponowano nam pokój z balkonem w budynku głównym, który z kolei zlokalizowany był zaraz przy klimatyzatorze znajdującym się na zewnątrz, co ze względu na potworny hałas nie pozwalało na sen w komfortowych warunkach. Następnego dnia ponownie zgłosiliśmy się na recepcję z prośbą o zamianę pokoju, którą udało nam się wynegocjować dopiero po dwóch dniach. Decyzja zapadła o 10:00, ale na nowy pokój zmuszeni byliśmy czekać do 13:00. Na szczęście po długich staraniach udało nam się wywalczyć w miarę przyzwoite warunki zakwaterowania.
  Wyżywienie: Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne. Z usług dostępnych w ramach opcji all inclusive również byliśmy zadowoleni.
  Usługi hotelowe: W odniesieniu do usług hotelowych nie mamy żadnych zastrzeżeń.
  Plaża: Musimy przyznać, że plaża w stosunku do wielkości kompleksu hotelowego była niewielka. Mieliśmy problem ze znalezieniem wolnych leżaków i parasoli. Ze względu na fakt, że hotel usytuowany jest nad samym brzegiem morza popołudniami dwie trzecie plaży znajdowało się w cieniu, więc o tej porze woleliśmy spędzać czas na basenie. Woda w morzu była przyjemnie ciepła.
 • 4.3
  październik 2014

  Bardzo udane wakacje. Cena pobytu adekwatna do oferowanych usług. Odradzamy korzystanie z opcji ultra all inclusive, gdyż naszym zdaniem nie różniła się ona niczym od klasycznego all inclusive. Ze względu na fakt, że co roku udajemy się na wakacje zagranicą mamy w tej kwestii duże…

  Ocena ogólna: Bardzo udane wakacje. Cena pobytu adekwatna do oferowanych usług. Odradzamy korzystanie z opcji ultra all inclusive, gdyż naszym zdaniem nie różniła się ona niczym od klasycznego all inclusive. Ze względu na fakt, że co roku udajemy się na wakacje zagranicą mamy w tej kwestii duże porównanie,
  ponieważ w każdym hotelu wybieramy wariant all inclusive.
  Zakwaterowanie: Otrzymaliśmy ładny pokój, tylko niestety łazienka oraz WC mogłyby być w zdecydowanie lepszym stanie. Na szczęście poza spaniem nie spędzaliśmy tam zbyt wiele czasu.
  Wyżywienie: Wyżywienie było bardzo smaczne.
  Usługi hotelowe: Usługi hotelowe na dostatecznym poziomie. W celu pozbycia się nagromadzonej frustracji istniała możliwość odwiedzenia kasyna. Jednakże trzeba pamiętać o odpowiednim stroju udając się do tego kasyna, nam udało się jakoś wejść dzięki Alexowi który wcześniej rozmienił nam euro.
  Plaża: Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ofercie katalogowej plaża była mała i bardzo wąska.
 • 2.7
  październik 2014

  Hotel ten zdecydowanie nie odpowiada standardowi czterech gwiazdek. Nie wrócimy tutaj.

  Ocena ogólna: Hotel ten zdecydowanie nie odpowiada standardowi czterech gwiazdek. Nie wrócimy tutaj.
  Zakwaterowanie: Na początku otrzymaliśmy zakwaterowanie w bungalowie znajdującym się obok parkingu. Po dwóch dniach pobytu zostaliśmy przeniesieni do głównego budynku. Minusem był hałas dobiegający
  z klimatyzatora na zewnątrz budynku.
  Wyżywienie: Przez cały tydzień naszego pobytu praktycznie powtarzały się te same dania. Ogólnie rzecz ujmując jedzenie niezbyt smaczne. Ośmielamy się stwierdzić, że były to nasze najgorsze wakacje zagranicą.
  Plaża: Plaża utrzymana w należytej czystości. Zarówno na plaży, jak i na basenie było bardzo przyjemnie.
 • 3.0
  maj 2013

  raz pojechać warto ale trzeba dużo cierpliwosci

  generalnie ok ale niestety standard pokoju( jak dla mnie max ***) oraz czystość pozostawia wiele do życzenia . super obsługa zwłaszcza animatorki do dzieci . bardzo dobre jedzenie . basen ok i plaza. fajne spa jak ktoś to akceptuje niech jedzie
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY