Sabbie D'Oro

Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 4,0
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
pokój, lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.3
  (maj 2013)

  Ładne, w zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń do niczego. Początkowe roz...

  Ocena ogólna Ładne, w zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń do niczego. Początkowe rozczarowanie, że USA podróży Agencja nezřídila 4-gwiazdkowy hotel, a zamiast tego będziemy żyć w hotelu dla kolei przekazywane nam, gdy mamy były korzystne cenie znaleźli się w przyjemnym, bardzo czysty
  hotel, w piękne i romantyczne miejsce, małe, ale czyste plaże, Lazur morza, ale w maju operatora "kąpieli" w. Niemniej jednak, jesteśmy w morzu przyjemne:) odświeżał. Miasteczko Cefalu, bardzo ładne. Po raz pierwszy na prom był suchozemce dla nas niezapomnianym przeżyciem. :)
  Zakwaterowanie Patrz wyżej. Personel przyjazny i pracowity podejście do interesu klientów. Bardzo przestronny starszych ale odpowiednie meble do pokoju, czystość. Připlacený widokiem na morze.
  Wyżywienie Śniadanie, ¶rodkowy, ale to wystarczyło, aby karmić bogatych. Kolacje super dla mnie, zbyt dużo:), mąż oczywiście z dużą ilością treści. Nie przejadać na wakacje, ale spróbuj lokalnych specjalności, czyli całkowita, parzona po Włoch i Sycylii. Dobry wybór dwóch opcji był ryzykowny, wiem trochę włoskim:) i tłumaczenia na język angielski i niemiecki:) siedział. Wszystko było w porządku.
  Usługi hotelowe Patrz wyżej. Satysfakcji. Może nie jesteśmy bardzo wymagających klientów, ale jestem wrażliwa na to, gdy ktoś próbuje ci szczerze. Dążenie do satysfakcji klienta było tam zobaczyć. Poziom hotelu odzwierciedla 3 gwiazdki.
  Plaża Małe, ale czyste, tylko krzesła, inaczej nie ma usługi, ani parasole, prawdopodobnie był przed sezonem. Przez cały dzień, wylegiwanie na plaży w sezonie brakowało żywności i klasyczny kurortu. Ale na wakacje bez dzieci, a w maju nie było już potrzeby.:)
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY