Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 5,0
Basen: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 5.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę

Sprawdź ofertę hotelu Royal Taj Mahal w Travelplanet.pl

Termin:
14.04.2021 - 17.04.2021
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 650 zł
Zarezerwuj ten hotel

Naszym zdaniem (2)

 • 4.6
  Dagmara - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl kwiecień 2017

  Rodzinnie z powiewem luksusu.

  Hotel położony na zwartym terenie co daje nam szybki dostęp do całej infrastruktury hotelowej. Urządzony w nieco bajkowy sposób wyzwala w nas uczucie luksusu i prestiżu. Piękne i efektowne oświetlenie, nowoczesne i kolorowe meble oraz liczne ażurowe wykończenia uprzyjemniają nam czas spędzony tutaj.
  Cały wystrój jest miły dla oka i sprzyja relaksowi. Pokoje bogato wyposażone, z zestawem do parzenia kawy i herbaty i osobną garderobą w łazience podnoszą jeszcze standard naszego pobytu w tym obiekcie. Duża liczba zjeżdżalni o różnym stopniu trudności pozwala na wodne szaleństwo najmłodszym. Dodatkowo dla dzieci przygotowano lunapark z licznymi atrakcjami, które jeszcze bardziej urozmaici czas spędzony na wakacjach, podczas gdy rodzice będą relaksować się w jakuzzi czy w łaźni tureckiej. Piękny zapach unoszący się na terenie całego kompleksu pobudza nasze zmysły i zwiększa uczucie czystości. Przy basenie rozmieszczona jest bardzo duża ilość ładnych i nowoczesnych leżaków, przez co każdy chętny znajdzie tu miejsce dla siebie bez konieczności większego szukania. Hotel gwarantuje wyżywienie w formie ultra all inclusive, gdzie klient ma dostęp do posiłku nawet o późnej porze a stały dostęp do napoi pozwala zaspokoić nasze pragnienie zarówno w dzień jak i w nocy.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  4.0
 • 5.0
  Halina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl październik 2015

  Wakacje w atmosferze luksusu

  Wybudowany z ogromnym rozmachem, w stylu indyjskim (choć tak naprawdę głównym motywem przewodnim hotelu jest przede wszystkim przepych i luksus). Obiekt położony na bardzo dużej powierzchni i z wieloma atrakcjami (rewelacyjny aquapark i luna park), bezpośrednio przy plaży z Beach Barem. W którą stronę
  się tu nie obrócić, zachwyca nas coś innego, korytarze i halle hotelu onieśmielają niemal jak w galerii sztuki. Wszystkie powierzchnie w hotelu wypolerowane są na wysoki połysk. Zamiast jednak wymieniać wszystkie atrakcje, które ten hotel oferuje, krócej będzie napisać, czego tu nie ma: czasu na nudę i powodów do narzekania!
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY