Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 3,7
Posiłki: 3,0
Basen: 4,0
Czystość: 4,7
Obsługa: 4,7
Średnia ocena 3.3

33% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
czystość, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • osób niepełnosprawnych

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.0
  luty 2009

  Wakacje dla mniej wymagających

  Ogólnie: Bardzo różne pojęcie standardu pokoju w części niskiej i wysokiej;wyraĽne zaniedbania w konserwacji urządzeń technicznych ( klima, prysznice, spłuczki itp.)
  Jakość/cena: Zadawalający poza cenami wycieczek oferowanych przez rezydenta( co innego w katalogu,
  co innego u niego)!!! Efekt: lepiej dogadać się z miejscowymi - chytry 2 razy traci. Warto natomiast wypożyczyć auto i samemu zwiedzić wyspę ( tanio!!! ), gdyż różnica między oficjalnym i plażowym kursem USD=100%.
  Infrastruktura: Poniżej średniej karaibskiej, bez fantazji i polotu, bez tworzacej nastrój dyskretnej muzyki tego regionu.Wieczorny show dobry ale już np.dyskoteka tylko dla młodych
  Pokoje: Jak w p.1 opinii
  Posiłki: Niezłe lecz monotonne
  Basen: Baseny dla nie umiejących pływać, wyłącznie relaksująco-pobytowe
  Czystość i obsługa: Duża dbałość o bieżące utrzymanie czystości
  Lokalizacja: Plaża b.symboliczna, zalewana przez fale przyboju, b.wietrzna, wysoka fala przybojowa uniemożliwia normalne pływanie ale zapewnia dobry, naturalny masaż
 • 4.0
  marzec 2008

  Pueblo Caribe Isla de Margerita.

  Ogólnie: Hotel z obsługa bardzo uśmiechniętą:) dla turystów mało wymagających. Jeżeli ktoś szuka luksusów i np suszarki do włosów to w tym hotelu jej nie znajdzie. Ale komu potrzebna suszarka kiedy z okna hotelowego pokoju rozciąga sie wspaniały widok na Morze Karaibskie? Hotel dba bardzo
  mocno o porządek i czystość. Architektura właśnie utrzymana jest w stylu meksykańskiego puebla, jednym może to pasować a jednym nie.
  Jakość/cena: Cena jest adekwatna do jakości oferowanych usług.
  Infrastruktura: Hotel znajduje sie nad samym morzem , na plaże przechodzi sie przez ulice i tam wita gości hotelowych bar oferujących swoje podwoje. Atrakcją hotelu jest same położenie i hotel nie szuka innych rozwiązań aby umilić czas gościom, chyba że mówimy o aerobiku dla wiekowych niemieckich turystek. Wieczorem, zaczynają się po kolacji różnego rodzaju animacje przez grupę młodzieży przedstawiających różne ciekawe przedstawienia i konkursy. Dal gości oczekujących sportów wodnych typu surfing, hotel rozdaje równego rodzaju ulotki miejscowych szkół oferujących takie usługi.
  Pokoje: Pokój jest schludny, duży, widny z widokiem na morze. Nieudogodnieniem jest fakt , że w większości pokoi hotelowych nie ma balkonu czy tarasu. A widok z okna jest tak cudny, że o poranku wspaniale by było delektować sie np kawą na balkonie. Pokoje wszystkie maja ciekawie rozwinięty węzeł sanitarny z wielkimi prysznicami, Codziennie są wymieniane ręczniki i w miarę potrzeb uzupełniane czy to papier toaletowy, czy szampon do włosów czy mydło. Ogólnie bardzo miło mi sie mieszkało w tym pokoju.
  Posiłki: Jest co jeść w hotelu, szwedzkie stoły uginają sie po ciężarem rożnego rodzaju posiłku. Jednak wszystkie są w ten sam deseń i brak jakiegokolwiek smaku sie bardzo odczuwa. Polecam kurczka - poza tym to jest danie które codziennie jest inaczej podawane.
  Basen: Obsługa dwoiła sie i troiła sie aby nawiewający piasek z nad morza był usuwany z basenu, jednak to była walka z góry przegrana. Jednak duże poświecenie obsługi zasługuje na uznanie. Hotel był czysty i bardzo dbano aby żaden "kip" sie nie przewracał pod nogami. Zamiatano praktycznie na okrągło. To samo tyczy sie basenu, - duże uznanie i duży plus.
  Czystość i obsługa: Bardzo duży plus - aby we wszystkich hotelech byyło tak jak jest w Pueblo Caribe.
  Lokalizacja: Na terenie hotelu znajdowało sie trochę sklepów oferujących wszystko to co jest potrzebne, aby przywieść do domu wspaniałą opaleniznę, a wiec klapki, czapeczki, stroje kąpielowe i równego rodzaju filtry i blokery. O pocztówka i muszelkach nie wspomnę. Na plaży co raz podchodzili również uliczni sprzedawcy oferujący czy to naukę surfingu, czy chcących sprzedać hamak, czy wisiorek. Hotel jest położony nad wspaniała piaszczysta plażą, a boy hotelowy oferuje z miejsca leżak i parawan.Oczywiście tez jest bar a barmani oferują miejscowe alkohole w wymyślnych drinkach - polecam oczywiście rum i miejscowy specyficzny drink o nazwie "kajpirinia"
 • 3.0
  styczeń 2008

  Pueblo Caribe Isla de Margerita.

  Ogólnie: Hotel klasy turystycznej dla gości mało wymagających, bardzo miła i zawsze uśmiechnięta obsługa. Daję 3 punkty gdyż podobno ten hotel ma 3 gwiazdki, jednak polskie 3 gwiazdki, a wenezuelskie to dwie różne sprawy. Hotel schludny, czysty (jak na warunki wenezuelskie), było by
  dobrze gdyby nie monotonna kuchnia , bez jakichkolwiek bardziej wyszukanych nawet przypraw. Co do drinków polecam kajpirinie (miejscowy specyfik) i oczywiście rum w każdej postaci, tutaj kelnerzy są prawdziwymi magikami i parasolka w drinku to standard a podanie drinka w wyszukany sposób i z uśmiechem na ustach bardzo skutecznie zachęcało do delektowania się karta drinków. Minusem hotelu jest fakt, ze nie każdy pokój ma balkon czy taras.
  Jakość/cena: Cena adekwatna do jakości hotelu.
  Infrastruktura: Hotel położony jest nad samym morzem, z własną plaza . Do dyspozycji gości są bezpłatne leżaki, fale są ogromne i raj jest dla serferow jednak infrastruktury do tego sportu jest brak, tak jak do uprawiania innych sportów. Przy hotelu jest postój taxi, nieopodal jest sklep. Na terenie hotelu znajduje sie wiele sklepów oferujących papierosy, kawę, stroje kąpielowe, olejki i kremy do opalania z szeroka gama filtrów.
  Pokoje: Pokój czysty, duży, z ciekawym aneksem łazienkowym, architektura meksykańskiego pueblo, klima działała jak trzeba, pokój codziennie sprzątany i wymieniane były ręcznik. Pokoje nie posiadają suszarek do włosów. Podstawowym minusem był fakt , ze pokój nie posiadał balkonu i polowa pokojów nie posiada balkonów ani tarasów. Widok z okna na morze i hotelowe baseny.
  Posiłki: monotonność posiłków - dlatego 3
  Basen: Obsługa hotelu triola sie, aby piasku w basenie nie było, jednak to była walka z wiatrakami - piasek był wszędzie nawiewany z plaży przy hotelu. Hotel jednak cały lśnił czystością. W basenach nie było ani szkła, ani walającej sie foli, ani niczego co by skutecznie zniechęcało do wejścia do hotelowych basenów.
  Czystość i obsługa: jednolite i stroje zawsze widoczna obsługa i bardzo życzliwa.
  Lokalizacja: Przy samej plaży. Rankiem można było podziwiać wspaniale wschody słońca, widziane z hotelowego okna, lub pospacerować sie wydłuż plaży. Pięknie i naprawdę warto.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY