Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 5,0
Basen: 4,6
Czystość: 4,7
Obsługa: 4,7
Średnia ocena 4.8

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
aktywnych
Mocne strony:
posiłki, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • aktywnych
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • singli

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  styczeń 2012

  jestem w Tym Hotelu po raz 3

  Jestem bardzo zadowolona z Tego Hotelu ,miła jest obsługa , pokoje są ładne , Jedzenie jest bardzo Dobre ,Sam Hotel zasługuję za 6 ,Lecę w Kwietniu ,polecam każdemu ten Hotel
 • 5.0
  maj 2011

  Rewelka

  Ogólnie: Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak serdecznym przyjęciem.Atmosfera rodzinna.Jedzenie wyśmienite i urozmaicone.Animacje fantastyczne.
  Jakość/cena: Jakość znacznie przewyższyła cenę.
  Infrastruktura: Piłka wodna,siatkówka plażowa,aerobik
  Pokoje:
  Czysto i schludnie
  Basen: Nie wiem jak jest kiedy jest komplet turystów,ale kiedy byłem ja,było super.
  Lokalizacja: Dobry dojazd do Monastyru i Souse
 • 4.0
  kwiecień 2011

  Super Wakacje

  Ogólnie: Hotel OK, choć jego świetność minęła jakieś 10 lat temu.
  Jakość/cena: Zawiedziony jakością podawanego alkoholu, po prostu nie da się tego pic, a na dodatek rozcieńczone co najmniej 50/50. Miałem Ultra All Inclisive ale dla hotelu to żadna różnica, więc traktowany
  byłem normalnie. Miałem mieć alkohol 24h/dobę ale co z tego jak po 0.00 wszystko zamknięte, poza tym alkohol miał byc importowany, a niestety tylko do kupienia i za cenę jak dla Polaków astronomiczną (za 40ml Absoluta 20 Dinarów czyli ok. 35 PLN).l
  Infrastruktura: Super animatorzy, pierwszy raz widziałem takie SHOW, codziennie inny program.
  Posiłki: Dużo, smacznie można rzec, że jak na Tunezję rewelacja. Potrawy nie powtarzały się, brakowało jedynie arbuzów, a pomarańcze nie do końca były dojrzałe.
  Basen: Starali się sprzątać codziennie, tyle że troszkę za póĽno bo w godz. 9.00 do 11.00. Zjeżdżalnie w kiepskim stanie, na "niebieskiej" można tyłek trochę porysować (szczeliny na łączeniach lub uszczelnione silikonem, który brudzi).
  Czystość i obsługa: Jak zostawisz, to będzie w pokoju czysto, będą szampony, żele do ciała, "zwierzątka" z ręczników na łóżku... ale pamiętajcie trzeba zostawić codziennie min. 2 Euro.
  Lokalizacja: Do plaży bardzo blisko, choć nie bardzo można było korzystać z kąpieli, ponieważ brzeg strasznie brudny, a raz tylko zauważyłem żeby ktoś próbował sprzątać. Poza tym bardzo wąska i zanieczyszczona.
 • 5.0
  maj 2010

  REWELACYJNY HOTEL

  Ogólnie: W czwartek - 03.06.2010 wróciłam z hotelu PRIMA LIFE SKANES. Obfite, świeże, smaczne posiłki. Wielkie zaangażowanie w pracę całej obsługi hotelowej niezwykle uprzejmej dla wypoczywających turystów. Najlepsi na świecie animatorzy, którzy świetnie opiekowali się dziećmi w ciągu
  dnia, a także zabawiali dorosłych gości niemalże od świtu do póĽnej nocy. Potrafili rozruszać nawet przysłowiowe drewno. Żałuję, że 2 tygodnie wypoczynku w tym hotelu tak szybko minęło.
  Pokoje: Jedyny minus jaki mogę podać, to brak szuflad w pokoju hotelowym. Ale nie są one aż tak bardzo potrzebne, choć by się przydały.
  Posiłki: Bardzo urozmaicone posiłki. Gdy ktoś ma dość kuchni tunezyjskiej może dla odmiany zjeść ręcznie robioną pizzę, czy makarony.
  Basen: Baseny codziennie rano czyszczone.
  Czystość i obsługa: Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane.
  Lokalizacja: Plaża tuż obok hotelu. Przystanek autobusowy zaraz za bramą hotelu, również taksówki oczekujące na klientów praktycznie od rana do wieczora.
 • 5.0
  lipiec 2009

  super zabawa i fantastyczny wypoczynek

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY