Ocena klientów na podstawie 15 opinii

Lokalizacja: 4,1
Pokój: 2,7
Posiłki: 2,6
Basen: 3,4
Czystość: 3,2
Obsługa: 3,6
Średnia ocena 3.3

53% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
posiłki, pokój
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par

Opinie Klientów (15)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.5
  sierpień 2017

  Spokojne i zaciszne miejsce

  Położenie - super: spokojnie,cicho i "ten lasek piniowy"!!! Niektórzy kelnerzy bardzo zaangażowani, inni wręcz przeciwnie. Tylko 2 dziewczyny sprzątające, które nie nadążały i były niezbyt dokładne. Pokój - przynajmniej nasz - wymagał gruntownego remontu: odpadająca farba, rozlatujący tylko 1 fotel,
  szafa bez regałów, co utrudniało przechowywanie odzieży i która się nie domykała i łazienka, która po kąpieli (nawet bardzo delikatnej) wyglądała jak po powodzi, ciepła woda dopiero około 7.15 - 7.30. Braki w papierze toaletowym były nagminne. Posiłki - dla jednych O.K. dla bardziej wymagających monotonne, bez deserów i z bardzo małym wyborem owoców - tylko arbuz, a i to dopiero podczas kolacji i którego brakowało. Za to w pobliżu mnóstwo sklepików z dobrym zaopatrzeniem i małych knajpek - z niezłym jedzeniem. Basen nieduży, ale czysty. Szkoda, że jak ktoś wracał z piaszczystej plaży, to nie miał możliwości się opłukać - przynajmniej stóp, żeby nie nanieść piasku do hotelu czy na basen. Generalnie polecam ten hotel. Opieka rezydenta, dla odmiany, fatalna: tylko 1 spotkanie po przyjeździe, brak informacji o dokładnym czasie powrotu(kartka została wywieszona dopiero pod wieczór, dzień przed), brak opieki w autokarze i na lotnisku - a nie każdy jest światowcem, osoby będące pierwszy raz zagranicą mogły mieć problemy jak się zachować.
  Wyjazd zaliczę do udanych, ale prośba do organizatora - niech się mocniej zaangażuje, w końcu wszyscy płacą i oczekują zainteresowania.
 • 4.0
  lipiec 2017

  podobało się

  Hotel położony w malowniczym lasku piniowym, gdzie nie czuć upału. Fatalne łazienki, pokoje czyste, pościel czysta, ręczniki też. Obsługa przyjemna, właściciele mili i uśmiechnięci. Plaża piękna piaszczysta, długa i szeroka. Droższe hotele mają węższe.
 • 4.0
  lipiec 2017

  podobał się

  Hotel kameralny, nie za duży, przyjemny basem z brodzikiem dla dzieci, bardzo smaczne albańskie posiłki. Czystość względna, niestety jak w sobotę wylało mi się troszkę wina na schody, nie uzyskałam pomocy od obsługi i poszłam spać.. .do wtorku była zaschnięta plama po winie na schodach. Pokoje codziennie
  przecierane mopem. Na balkonie stała woda cieknąca z klimatyzacji, trzeba było opróżnić butelkę po wodzie podstawioną pod rurkę cieknącą z klimy. Klimatyzacja sprawna i dość cicha, przynajmniej w naszym pokoju. Niestety z napojami problem. Do posiłków cienkie piwko - ok, paskudne winko albo gazowane, cukrowe cola i jakiś pomarańczowy. Woda ile się chce. Okropna, rozpuszczalna herbata do śniadania i paskudna kawa. Ale posiłki smaczne spożywane w uroczym lasku piniowym przy cykaniu świerszczy... niezapomniane. Blisko morze z mnóstwem należących do hotelu leżaków z materacami i parasolami.
 • 4.2
  czerwiec 2017

  Bardzo podstawowy ale przytulny

  Hotel budżetowy, ma bardzo podstawowe wyposażenie ale fajnie położony w zacisznym lasku piniowym z którego wychodzi się bezpośrednio na plażę. Leżaki i parasole dla gości hotelu na plaży bezpłatne. Beach bar na plaży był dodatkowo płatny.
  Jedzenie dosyć monotonne ale smaczne: śniadania dzień w
  dzień podobne: ser, mortadela, dżemy, jajka na kilka sposobów.
 • 4.2
  czerwiec 2017

  Bardzo dobra lokalizacja, czysto, piękna plaża.

  Ale.... brak dobrej kawy, mało napojów, mało owoców, brak deserów, posiłki bardzo smaczne ale brakowało dla wszystkich.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY