Pensee Royal Garden

Ocena klientów na podstawie 270 opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 3,8
Posiłki: 3,7
Średnia ocena 3.9

75% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (270)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (luty 2015)

  Byliśmy w tym hotelu po raz drugi. Wróciliśmy do hotelu z powodu centru...

  Ocena ogólna Byliśmy w tym hotelu po raz drugi. Wróciliśmy do hotelu z powodu centrum potapěčskému w sąsiednim hotelu Utopia i ładne wybrzeże koral. Centrum nurkowe ma niemiecki właściciel i nawet niemiecki poziom we wszystkich kierunkach. W lutym USA jak w Egipcie i że to w kilka
  ocen. Szacujemy, że około 40% obłożenia. Nie wielu Rosjan w hotelu i one były zaskakująco przyzwoite.
  Zakwaterowanie Noclegi u nas wydawało się jak normalny standard egipski, odpowiadającej jej ceny. Duże pokoje, szerokie łóżko, ciepłej wody i elektryczności, bez żadnego problemu.
  Wyżywienie W ubiegłym roku zmieniła właściciela hotelu, i wierzymy, że zmiana jest najbardziej widoczne w menu diety. Nowy właściciel w ten sposób oszczędności. W porównaniu do ubiegłego roku było około jeden półmisek mięsa i zajęcia w każde menu. Warzywa były tylko sałatek i nie cały warzywa. Tygle szklane napojów skurczył od 2 DCL dcl i nawet na 1,5 do 1 dcl w barze na plaży. Z tak małym tyglu dla czeskiego piwa do picia do śmieszności. Ale na pewno nie cierpimy na cały pobyt, a nawet nezhubli. Każdy wybiera, wystarczyło.
  Usługi hotelowe Personel pozostał ten sam, są mili ludzie. Za przelewy są szczęśliwi, ale zdecydowanie nie jest to wymagane. Animatorzy starają się wymyślać i oferują różne programu na plaży, a wieczorem, ale to miło, że nie nakładają one nadmiernie swoją działalność. W porównaniu do dochodzenia spowodowało fakt że to ma nie był ogrzewany lub jeden odkryty basen, który jest ważny w tym okresie.
  Plaża Wielką zaletą hotelu piękny koral rief, który pobiera duże fale. Cały ostatni rok i w tym roku pobytu nie było podniesiono flagi czarny. Temperatura wody była 23 C, temperatura powietrza ok. 23-26 c w zależności od siły wiatru. Plaży jest wyposażony w ekrany, przed wiatrem, tych że obłożenie wystarczające i nie potrzebują miejsca na plaży, aby zapewnić wczesnym rankiem. Plaża i stopniowe wchodzenie do wody są przystosowane dla małych dzieci. Buty w wodzie nie jest konieczne. Perełki między dwa Hotele jest duże, piękne, kolorowe życie podwodne. Tam widzieliśmy podczas nurkowania z rurką barakudu zwykłych, Krokodyl ryb, perutýny, Octopus, Napoleon, niebieskie nakrapiane i wiele innych małych i dużych ryb. Koral jest największym kursowe dla hotelu.
 • 4.3
  (listopad 2014)

  Uważaj na krzesłach genially uszkodzony! W przeciwnym razie ładne miejs...

  Ocena ogólna Uważaj na krzesłach genially uszkodzony! W przeciwnym razie ładne miejsce i dobrą obsługę, wielki odpoczynek. Z rurką absolutnie bez zarzutu.
 • 3.3
  (listopad 2014)

  Egipt wizy jak on mówi o Gości. W połowie pusta Hotele w tym wielu powł...

  Ocena ogólna Egipt wizy jak on mówi o Gości. W połowie pusta Hotele w tym wielu powłoki zniszczonych budynków dziś. Ze względu na fakt, że jesteśmy w tym samym hotelu byli ostrzegani wiosną i jesteśmy na niektóre z wad, które postrzegamy jako brak zarządzania, zrobił nic, aby zaradzić.
  Niestety pokazał brutto braki i bezpieczeństwa. Nie nadzoru na plaży. Utonął w stronę ośrodka, ale na naszej plaży. Systemu opieki zdrowotnej całkowicie nie powiodło się. Lecia cofania przedłużyć czas trwania lotu z międzylądowaniem na godzinę. Zamiast tego ośrodka, sam, jest starannie utrzymane. Bardzo przyjemnie ciepłe morze. Plaży jest codziennie sprzątany. Personel hotelu plaży. Niestety komarów, które uderza poza hotel, ale pokoje hubil. tak musiał spać z zamkniętymi drzwiami.
  Zakwaterowanie Noclegi był taki sam jak ostatni raz. Również dodatkowo odloupávající saggy łóżko do ściany po poprzedniej powodzi. Czyszczenie dość regularnie, koncentruje się w szczególności na ozdoby stworzony z ręczników.
  Wyżywienie Ogółem dobra. Każdy wybrał. Bardzo mało owoców i warzyw. Obiad na plaży i wziął udział w wróble, który jest skrzętnie karmione na desery.
  Usługi hotelowe Zostały opisane w ogólnym podsumowaniu. Negatywne jest bardzo głośny i dziwne muzyka (nowoczesny), rozbrzmiewa wokół basenów i niemożność komunikacji z pracownikami zmiany. Pomimo przyjęcia!
  Plaża Miły, miękki piasek. Uklízená. Mnóstwo wolnego miejsca. Zaletą jest to, że można wędrować wzdłuż morza daleko po obu stronach. Możliwość nurkowania.
 • 1.7
  (listopad 2014)

  Hotel starszych łącznie nie mniej poważny. Tysiące komarów wszędzie!!! ...

  Ocena ogólna Hotel starszych łącznie nie mniej poważny. Tysiące komarów wszędzie!!! Dla 1 noc zabiliśmy 160 z nich! Spaliśmy w ogóle! Ponadto okropny smród obornika wieczór, który kąpać trawy. Morze i plaża, czyste, dobrze dostępne. Ogólne wrażenie nic wiele. Do tej pory najgorsze wakacje
  w Egipcie, już byliśmy piątym, ale w najgorszym Pensée.
  Zakwaterowanie Tam zatrzymali aż do 6 godzin po przyjeździe! Dwa dni czysty! Wszędzie i nadal roje komarów! Niezdolność do wentylacji lub usiąść na zewnątrz!
  Wyżywienie Dieta biednych! Jeszcze tej samej żywności. Jest co zjeść na obiad na kolację. Brak warzyw i owoców. Ostatnie 3 dni nie jadł nic!
  Usługi hotelowe Bad usługi po stałej powiadomienie po dwóch dniach stała prysznic, po 3 dniach vystříkání pokój komara z niemożność wietrzenia.
  Plaża Czyste morze nurkowanie niesamowite. Plaży łatwo dostępnej sieci. Brak krzeseł.
 • 3.0
  (listopad 2014)

  Zakwaterowanie i wyżywienie, średnia, nic nie zbyt. Mamy w Egipcie dośw...

  Ocena ogólna Zakwaterowanie i wyżywienie, średnia, nic nie zbyt. Mamy w Egipcie doświadczenie zarówno lepiej. Wszystko do plaży, a zwłaszcza korale i rafy w morzu. Byliśmy nurkowanie codziennie, i zawsze coś nowego takich jak widzimy. perutýny, niebieski-, ośmiornica, moray węgorzy i
  chmury ryb:).
 • 2.7
  (październik 2014)

  Jednym wielkim rozczarowaniem do morza. Nasze drugie wakacje w Egipcie....

  Ocena ogólna Jednym wielkim rozczarowaniem do morza. Nasze drugie wakacje w Egipcie. Wiedzieliśmy, gdzie jedziemy i hotel wybraliśmy specjalnie do nurkowania. Ale ten hotel, zwłaszcza oferty żywności i usług, to był najgorszy kiedykolwiek doświadczyłeś podróż do lat 12. Nie w Egipcie
  więc morze, więc nikt nie dostaje nas tam. Jasno, za niewielkie pieniądze można chcę dużo magnesu, ale nie wskazują 4 *, ma maksymalnie 2,5. Najgorsze było jedzenie i animatorów.
  Zakwaterowanie Po przybyciu na około 6:30 możemy umieścić w 15 dolarów dla 4 osób i mamy zostali zakwaterowani w 15 minut. Chcieliśmy pokoje w głównym budynku po prawej stronie. Pokoje na pierwszym piętrze, z widokiem na basen. Pokój był duży, ale brudny. Więc można przechowywać ubrania i inne rzeczy, musiałam wycierać szuflad i szafek. Na piętrze była pełna kurzu. Przelew środków czyszczących tylko raz, nie mamy na to zasługują. Standardowy pokój-2 łóżka, TV, klimatyzacja, sejf, czajnik elektryczny. Dzień 2 x 0, 6 l wody w pokoju. To nie wystarczy, ale my są zgarnął wodę z plastikowych beczkach w obszarze.
  Wyżywienie Jedzenie było katastrofą. Najgorsze to, co mamy. Bardzo źle zaprojektowane miejsca nabierania jedzenia. Stała Kolejka i sympatii. Ciągle brak kuchni (i nie chcesz zobaczyć jak to wygląda w sezonie), brakowało wszystkiego, miski, łyżki, widelce, kubki. Jedzenie jest dość straszne, szczególnie kolacje, obiad w restauracji na plaży, śniadania mogłyby być zbyt ostrożnym. Jeśli coś smażonego na tarasie, większość to był surowy. Dobre ciastka, słodycze mały wybór, owoce katastrofa (prawie żaden, a kiedy coś tak niedojrzałe!). Problemy z jelitami rozpoczął około 3 dni i trwała aż do wyjazdu. Moja mama nawet jednego prozvracela wszystkie noc, ale ona była dobrze, jadła skromniej.
  Usługi hotelowe Absolutnie straszne animatorów. W hotelach gdzie byliśmy to obszar na stronie programu animacji wieczornych budynku głównego, tak aby nie przeszkadzać Gościom, którzy nie mają żadnego interesu w uczestniczy w godzinach wieczornych animacji. Więc tutaj to było bezpośrednio w kampusie i jedyną rozrywką, animatorzy pojawił się z był bardzo głośny nagrań muzycznych (głównie pochodzenia rosyjskiego) codziennie do północy! To było niesamowite, to da się jeszcze spać. Absolutnej bezwzględności.
  Plaża Ładne plaży, leżaki, powinniśmy zawsze, bo tatuś jest pion. Niesamowite morskich koralowców i ryb. To lepiej iść do plaży Utopia i tam pływać do skały, čouhající z wody. Piękne rafy.
 • 3.0
  (październik 2014)

  Ogólne wrażenie jest dobry, byłem tu po raz kolejny. Jest wspaniałym nu...

  Ocena ogólna Ogólne wrażenie jest dobry, byłem tu po raz kolejny. Jest wspaniałym nurkowanie.
  Zakwaterowanie Ogółem dobra.
  Wyżywienie Dieta w normie. Jestem przyzwyczajony do ich kuchni.
  Usługi hotelowe Usługi hotelowe
  w porządku. Jeśli ma problemu rozwiązać go teraz.
  Plaża Wszystko OK i czyste, ale Rozczarowała mnie duża frekwencja rosyjskich turystów, których nigdy nie było, i dlatego nie będę tu zaglądać.
 • 3.0
  (październik 2014)

  Piękny hotel, vačšinou prostredie pozitívne dom naladených, psuje jakoś...

  Ocena ogólna Piękny hotel, vačšinou prostredie pozitívne dom naladených, psuje jakość jedli (obaja z priateľkou mamy schudli), čiastočne usługi nedotiahnuté hotela. Przekazać poziomie usługi, boli úvodnej schôdzke nas zájazdov były wybór u rodziny goszczącej. Arabow wizyta weekend predĺžený
  jest rozdział dla siebie, kto doświadczył, neuverí.... Ma sklamali Najviac bratia Česi, (česť výnimkám) správali akoby jeść patrilo w życiu, im tam boli hałaśliwe, bezczelny i pracownikom. Przed odporúčame pobytom, zachować lub szpikulec do sprawdzenia formy, ponieważ myślę, że hotel część ubytovania (gdzie dzierżawcy prevažne Rus, boli Taliani, Arabowie, Niemców, itp.) na zdjęciach, nie jest częścią zodpovedať bungalovej (gdzie ubytovávali Czechow, väčšinou Slovákov).... Poslednú noc i den brakowało nam, my kedže odchádzali z 2:45 hotel w godzinach porannych, hoci mali jesteśmy den riadne zaplatený, iba pre prehľad spomeniem, kolegov loty z Rosji, talianska sa nie w priebehu DNA, slovákov i Czechowa w nocy...:) Urlop sa pomimo nas páčila i wrócił do Egiptu, prostrediu kvôli slnku, zážitkom i prostrediu, do kvôli hotela programu pod podmienkou vylepšenia diety i niektorých služieb.:)
  Zakwaterowanie Po príchode do hotelu o 7:15 ihneď nas zarejestrowany (10 € przekazów w pasie), bransoletki i może využiť raňajky w reštaurácii hotelu. Nas pripravovali izbu Zatiaľ, lenže w hoteli, i tak nie voľná nas raňajkách pridelili izbu (nr 561) w bungalove z výhľadom na morzu, które było pięknym odnowiony, ale prievan vetra cez špáry bol neznesiteľný, więc możemy žiadali na wymianę, Cho są izbu pridelili, w pobliżu lotniska mora z tworzywa sztucznego oknom. W trochę opotrebovanej tejto izbe (nr 110) netiekla ciepłej wody ktorú na našu pripomienku recepčnému, 3 dzień naprawiona. Keď chceli zmeniť izbu, my zistili my vymené tego točky namiesto sú, zimne tiekla gorąco po 10 minútovom odpustení i namiesto tiekla kvázi ohriata zimno gejów. W izbe MŚP mali viackrát jašterice podczas pobytu, odwiedź owady podczas snu, nas doštípal miestnymi podliatinami, opdorúčame spray, owady do gniazda. Upratovanie izby były ako priemerné, bo myślę, że możemy iść šesťkrát obiekcie zvieratká uterákov mali z posteliach, uteráky denne vymenené, ale WC mieliśmy do umývať się, prestieradlá żagiel na jedno łóżko, jeden na vymenené, boli drugi obraca. (ustawodawstwo dwa razy w bol týždeň, chalan dostałem przelew). Woda dzień później (2-3-0, 65l flaše), funkčná, lodówka na noc przełącznik, bola taktiež klimatizácia głośny, oderwanie od susedov nočný kľud. Również, szczegóły "ako nedostatočný prúd wody i pokazený na skraju sprche netieniaci na záves, Poprawka som.:)
  Wyżywienie Jedli pomenej, Cho neprekážalo, tutaj mamy oddýchnuť-jesť, nie prejedať sa, ale rozmiestnené mnóstwo nevhodne jest poważnym problemem, keď vrážajú ľudia z każdej strony sa człowieka lub naberačky nedotkol, svedči, itp o návštevníkov kultúre (Rus, Česi, Arabowie). Šaláty chutili nie ma konsensusu, prawdopodobnie w nejakom dezinfekčnom čistené boli prostriedku (certyfikat jakości zavesený pyšne služieb jedli w jedálni o iba w show), lub używać rękawiczek jednorazowych kuchári, ktorých sa konzervačný prostriedok zmýval do šalátu. Rajčina nakrájaná przede mną na prídel. Celkovo šaláty często nelákavo vyzerajúce. Dwa rodzaje mäsa każdego den (kuracie, ryba, hovädzie, gołębie) w formy vysmážané rôznych, rożen, z grilla w omáčke, zapekané,... Ovocia pomenej, väčšinou przyjaciela na obiad, wieczorem, jediteľné: winogrona, grejpfruty, acai, cytryny, jabĺčka. Jedzenie na plaży serwowane podobne spôsobom ako, minipizze robené w reštaurácii pre Arabow, nemcov na želanie, dwa małe prípadov som, ale nie konsument syrovo paradajkovú, na pytanie, na które chcieliby som zo všetkým obsypal muzyki základnú mi pizzę i jednego surowca ingredienciami som obhorenú dostał pizzy. Załącznik ako ryža, zemiaky, variácie sa jesť zapekanej warzywa dali. Najlepsze jedlom boli raňajkové alebo praženica ciepłe bułeczki. Celkovo sa jedzenie rzeczą 5 razy: raňajky, obiad w reštaurácii hotela, obiad na plaży, przekąskę doobedný (chleb, kt. zostalo z raňajok) w gołe hotela, przekąskę poobedný (frytki, małe žemličky hovädzím, słodkie ciasto) pri bazénoch, pełne penzii zodpovedalo celkovo skôr, nie wszystko włącznie. Štyri Data bola dieta kvalitnejšie przygotowane, asortyment, bo nowe bol zostal majiteľ mosiądz. Pitiu, w 2-3 prídel spomínané fľašky, den navyše na człowieka čapoval w rozmiestnených nápojomatoch w obrębie kompleksu hotelowego. Neodporúčame piť wody pochybnej jakość urobeného čaju, džúsov, kawa kvôli bolestiam Bruch USA, aj kamarátov od prostej, herbata talianska my varili izbe balenej wody na.
  Usługi hotelowe Zodpovedajú skutočnosti, że personel na poziomie čašníkov na: nižšej, upratovačov, nosičov, usmievaví, milší, viac ako pomôcť, personel pomocny na vyššej poziomie, niewygodne skúsenosť, keď som zanechať talianskym priateľom chcesz link do recepcii, a doláre Pana počítajúci, ma powiedział, że nie jest to keď som nosiča, poprosił mnie, aby dowiedzieć się niezbędne i osobiście doručiť link som mógł. Čašníci sa, vtipkujú idú pretrhnúť, takisto kuchári, średnio. Animácia kolorowy, denné športy ako, petanque, siatkówka, piłka wodna, futbal, róży, zumba, wcześnie rano ćwiczenia na czole z super Chicom i jego zawsze usmiatym animačným tímom. Večerný programu są afrykańskiego tańca spestrili, Fakir, belly dance, szkice zaujímavé, ktorých bolo vtiahnuté aj publiczność.. :)) Basen i czyste, udržiavané okolie, uteráky na pri bazéne lub na plaży dla karty, że mamy pri príchody. Zájazdy brakowało nam, ale susedia w pochvaľovali, wyjazd do ťavách, štvorkolkách, šnorchlovanie. Na plaży i w hotela areáli, miestny ponúkači ci zážitkov, masaże i zabawy, pewny:) nájdu. W pobliżu hotela možnosť suvenírov kupuje i wybrane rzeczy. Przed wizyta pamiatok, nočného życia, sa dajú využiť niektoré zájazdy poznávacie.
  Plaża Czyste wody, ciepłe priezračná ako vo vani, veľa farebných druhov rôznych rybiek viditeľných aj voľným okom (aj nemo, raja), ľavá Strona nadaje się do plávaniu, šnorchlovaniu, podczas pobytu viala iba 3 razy zielone flagi, itp, więc można plávať i sa šnorchlovať. Tę zaletę że sa dał využívať aj vedľajšieho Beach hotel. Wejście do mora jest możliwe, itp bez butów plážovej. Liczba lehátok mniej więcej w połowie, zájazdu dostačujúci prvej w drugiej połowie bol voľné miesto väčší nájsť problem, zvýšenej kvôli naplnenosti hotela. Výhľadom z neďalekého móla ci upúta húf rybiek, na wielkie zakupy, keď atak drapieżnika, vo formáciách vyskakujú fal na powierzchni. Plaża, czyste. Rôzne vtáky. Wróble, gołębie spestrujú pobyt w hotelach, na Nieśledzone obede Sam pochutnajú. W jednym wczesnym wieczorem widzieliśmy kolibríka, ktorý wykonane lądowanie na veciach.:)
 • 3.7
  (październik 2014)

  Dobry urlop, problemy na plaży, boli len lebo všetky krzesła nemajú ści...

  Ocena ogólna Dobry urlop, problemy na plaży, boli len lebo všetky krzesła nemajú ściany przed wiatrem i tam wiele fúka w októbri. Bolo treba vstať rano i prawie uchytiť miesto, ale nawet, że zrobił nie współpracownik lebo pikolaka na plaży podplatený bol i on sam wskazać miesta.
  Zakwaterowanie
  Izba pekná bola, veľká nábytok trochę starsze
  Wyżywienie Kilka zákuskov na weekend, niekedy Furlong grilla Ryby, keď ste išli neskôr na weekend lub wieczorem.
  Usługi hotelowe Fajne nemali my žiadny problem.
  Plaża Pekná, šnorchlovanie obok pri. Len doplniť krawat ściany przed wiatrem, itp do ležadlám w zadných radoch.
 • 3.7
  (październik 2014)

  Rozwalony kampusu, wszystko w menu. Jedzenie jest dobre, bufet poddimen...

  Ocena ogólna Rozwalony kampusu, wszystko w menu. Jedzenie jest dobre, bufet poddimenzovaný nieco, nakže wszelką cenę. Zdecydowanie dwukrotnie rozmiar wydawanie żywności przyspiesza značnš. Korty tenisowe to tenistovými może być wywołana tylko z zamkniętym obu oczu, i noc oświetlenie
  brakuje całkowicie. (Dalždičkách nie gram na jem i kolejny kij w sieci, który nie jest zbyt powszechne). W morzu można znaleźć wszystko szukaliśmy dla korali, ryb jest najlepiej w lewo w prawo. Plaża czysta codziennie. Inne działania boccia sądu, siatkówka, tenis stołowy (szkoda, że w połowie pobytu pęknięty jedną piłkę, która powinna) i wiele innych animátorek podczas podpowiadał. Oprócz pierwszego dnia, cellková satysfakcja
  Zakwaterowanie Bungalowy bliżej do morza, od sali jadalnej. Czysty, schludny, dziennie za dolara ładny układ ręczniki. Jetá lodówka, ale nieco zimnej wody dostępne, łazienka mała Renowacja ponosiłyby.
  Wyżywienie Oprócz pierwszego dnia po przyjeździe był dobry i jedzenie było tyle. Jedynym problemem był zdolności w formie bufetu, więc każda osoba targach żywności miał stanąć, ale wystarczyło dla wszystkich. Wariant ten lunch serwowane są w restauracji na plaży są pasuje, chociaż miał uwieść walki na stole. Ale miejsce zawsze w końcu znalazłem.
  Usługi hotelowe Mam żadnych uwag, wręcz przeciwnie, gdy po polowanie w Afryce z powodu wadliwych Quad rozlepila buty tenisowe, ja chętnie zapewnia jejín naprawy niedrogie monety-idealne na drodze.
  Plaża Plaży jest długi, wspólne dla dwóch hoteli. Jest to istotne, że dostęp do maja to relaksujący, piękna murawa i bez butów, jak stwierdzono w ofercie, nie jest to absolutnie konieczne. Nurkowania warunki po lewej stronie lepiej koralowców na prawo ryb tym moray węgorzy i lionfish.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY