Ocena klientów na podstawie 21 opinii

Lokalizacja: 4,4
Pokój: 4,4
Posiłki: 4,7
Basen: 4,8
Czystość: 4,6
Obsługa: 4,6
Średnia ocena 4.7

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
basen, posiłki
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia

Naszym zdaniem (3)

 • 5.0
  Mateusz - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2014

  Hotel położony przy jednej z piękniejszych plaż na Riwierze Tureckiej

  Rozbudowany kompleks 3 hoteli marki Pegasos przy jednej z najpiękniejszych plaż Riwiery Tureckiej. Rodziny z dziećmi będą miały jak w raju, gdyż obiekt ten posiada wszystko to czego najmniejsi potrzebują – wiele zjeżdżalni, place zabaw, mini kluby, brodziki, kilka basenów oraz profesjonalne animacje.
  Największym atutem tego eleganckiego i zadbanego hotel jest położenie – hotelarz wykupił praktycznie całą piękną i szeroką piaszczystą plaże w urokliwej zatoce otoczonej z dwóch stron wzgórzami. Wyżywienie również stoi na wysokim poziomie, bardzo romantycznie wyglądała kolacja gdzie można było zjeść świetne posiłki słysząc szum fal w tle oraz dobrze wyselekcjonowane przeboje z lat 80tych i 90 tych XX wieku.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 5.0
  Sylwia - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2014

  Można zakochać się w tej plaży !!!

  Rodzinny hotel położony przy cudownej, szerokiej plaży z drobnym piaskiem i łagodnym zejściem do morza. Duży kompleks basenowy z licznymi zjeżdżalniami przynosi ogromną radość zarówno młodszym jak i starszym dzieciom. Pokoje są przestronne, nowocześnie urządzone. Polecam wykupienie widoku na morze. Wieczorne
  przesiadywanie na balkonie z drinkiem w ręku i wsłuchiwanie się w szum morza pozwoli się w pełni zrelaksować i wyciszyć. Kuchnia urzekła mnie swoją różnorodnością a obsługa uprzejmością. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 5.0
  Karolina - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2014

  Cudowna plaża i infrastruktura dla rodzin z dziećmi.

  Hotel położony przy jednej z najpiękniejszych zatok w Turcji. Piękna, szeroka, piaszczysta plaża idealna jest na opalanie w dzień, a wieczorem na romantyczne spacery przy zachodzie słońca lub jogging dla aktywnych. Świetna jest również infrastruktura basenów oraz zjeżdżalni dla najmłodszych gdzie rozradowane
  dzieciaki spędzają całe dnie. Posiłki są zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Można je spożywać na tarasie z widokiem na tereny hotelowe i morze w oddali. Polecam zarezerwowanie pokoju z widokiem na morze – zachody słońca są naprawdę imponujące! Hotel dysponuje dodatkowo przestronnymi pokojami z bardzo wygodnymi łóżkami. Bardzo dobry wybór dla rodzin z dziećmi jak i dla osób dla których istotnym elementem wypoczynku jest piękna plaża.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  4.0
  Posiłki
  4.0
  Basen
  5.0
  Czystość
  4.0
  Obsługa
  4.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY