Parco degli Ulivi

Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 2,0
Średnia ocena 3.5

50% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
pokój

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • (czerwiec 2012)

  Właśnie wróciłem z tego zakwaterowanie we Włoszech. Otoczenie było pięk...

  Wstęp Właśnie wróciłem z tego zakwaterowanie we Włoszech. Otoczenie było piękne, przestronne bungalowy, ale najgorsze było że w 40 stopni ciepła są trwale nie działa klimatyzacja, energii elektrycznej i wypadają po przybyciu tam byliśmy bez ciepłej wody. Najgorsze było rozluźnienie Włochów.
  Wyjaśnili nam, że klimatyzacja jest cool i działa jak należy. Ale w nocy bo w tym upale to nie istnieje. Ale to nie najgorsze. Na plaży jest około 200 metrów, ale śmierdzące, brudne i kanału niewiarygodnie naprawdę obrzydliwy, który służy jako drenaż wody z morza. Jeśli chcesz tego uniknąć, trzeba iść drogą dłuższy niż 200 m. I kto chce płacić za leżaki i parasol, musi dojść do plaży miejskiej. To pięknie czyste, modyfikowane, ale to naprawdę nie 200 metrów, to na. Najlepszy był delegatem pani, że naprawdę starają się pomóc z klimatyzacją. Naprawdę wielkie dzięki. Wyposażenie kuchni jest nie zbyt wiele z niczego, ale z "zrobić koniec z końcem". A przede wszystkim nigdy nie wspomniał że w basenie, pływanie czapki są obowiązkowe. I godziny otwarcia basenu jest od 9.00 do 13 pm 00, a następnie od 16.00 do godziny 19.00. Naprawdę tak szybko, jak wchodzą godziny 19.00, wszystko z dysków ratownik basen daleko. Tak jak to jest w godz.
  Zakwaterowanie Bungalowy są naprawdę ładne, przestronne, czyste, w pięknym otoczeniu krajobrazowym.
  Wyżywienie niestandardowe
  Usługi hotelowe Kiedyś tylko basen. To był miły czysty osvěžjící ze zjeżdżalnią.
  Plaża Plaży miejskiej był bardzo ładny, czysty, dobrze utrzymany.
  Ogólne wrażenie To nie gdzie chciałbym zobaczyć więcej czasu z rodziną.
 • 3.5
  (lipiec 2011)

  Piękna przyroda, zakwaterowanie, personel bardzo miły, ale większość an...

  Wstęp Piękna przyroda, zakwaterowanie, personel bardzo miły, ale większość angielski lub niemiecki:-(, resort would need better maintenance. Brak informacji materiały mapy, wycieczki, itp.
  Zakwaterowanie Ładne wille, przestrzeń, bardzo mały pokój, używane meble,
  co gorsza, nikt z półki w łazience, brak szafy na pościel i nawet żywności, w kuchni, kompletnie nieudanego stół-tylko na tarasie, z plastikowymi krzesłami. W przypadku deszczu-problem z mieszkańcami wewnątrz.
  Wyżywienie niestandardowe
  Plaża piękna plaża, czyste
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY