Papillon Ayscha

Ocena klientów na podstawie 9 opinii

Lokalizacja: 4,4
Pokój: 4,8
Posiłki: 4,8
Basen: 4,8
Czystość: 4,7
Obsługa: 4,9
Średnia ocena 4.8

88% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
obsługa, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • seniorów

Sprawdź ofertę hotelu Papillon Ayscha w Travelplanet.pl

Termin:
27.11.2019 - 30.11.2019
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 059 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (9)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.8
  (maj 2019)

  Gorąco polecam

  Świetny hotel, obsługa na wysokim poziomie, pokoje z widokiem na morze super. Świetne show, animatorzy i przyjazna atmosfera
 • 4.8
  (kwiecień 2019)

  Bardzo fajny fotel

  Hotel odpowiadający na 5 gwiazdek.
  Świetna organizacja, super jedzenie, czystość w pokojach i na terenie obiektu to duży plus.
  Polecam dla kolejnych gości.
 • 4.8
  (luty 2019)

  Papillon Ayscha spełnił wszystkie oczekiwania

  Hotel na bardzo wysokim poziomie. Obsługa bardzo miła, pomocna i profesjonalna. Kuchnia bardzo różnorodna, mimo pory roku (luty) bardzo bogata. Rewelacja. Polecam!
 • 4.8
  (grudzień 2018)

  wspaniały odpoczynek

  Hotel elegancki, bardzo czysty. Zaskakujący fakt pojemnika dezynfekującego ręce przed wejściem do restauracji, podkładek na sedes w ogólnodostępnej toalecie. Krzesełka dziecięce dezynfekowane, pokryte folią zabezpieczającą ze śliniakiem i sztućcami. Niezwykle miły zespół barmanów , kelnerów i kelnerek.Zadbany
  ogród, przyjemny taras przy lobby, teren spacerowy przed hotelem z ławkami.
 • 4.2
  (wrzesień 2016)

  Hotel dobrej klasy, ale tylko tyle...

  Powierzchnia infrastruktury hotelowej w porównaniu z innymi w Belek - przeciętna. Sam hotel to raczej stara i brzydka bryła, choć sam środek został gruntownie odnowiony i tu się nie przyczepię. Co do czystości wewnątrz- to bardzo dobrze w głównych regionach hotelu, w samych pokojach już nie całkiem.
  Podłoga nie była sprzątana przez cały tydzień- obecność piasku, to się czuło. Barek uzupełniany, ręczniki zmieniane. Nasz pobyt we wrześniu, ostatni tydzień- w basenie chłodna woda, prawie nikt sie nie kąpał. Woda czysta, ale z uwagi na temperaturę, większość gości przeniosła się na plażę. I tu kłopot, rezerwacje, czyli ręczniki trzeba było wykładać już przed śniadaniem, bo potem kłopot. A przyczyną była duża ilość gości, tu mam na myśli Rosjan, którzy zjechali do hotelu po odpuszczeniu zakazu przez Putina. Nie to, że mam coś przeciwko tej nacji, nie. Zachowywali sie całkiem poprawnie, z małymi wyjątkami. Większość była z małymi dziećmi i nie było zgrzytów i pijaństwa. Ale z drugiej strony, jeśli 80% a może więcej to osoby mówiące po rosyjsku, to człowiek czuje sie mniej komfortowo. Od razu nauczyliśmy się, że do restauracji trzeba przychodzić albo później albo wcześnie, bo równo w godzinę np kolacji większość stolików była już zajęta. Jedzenia dużo, spory wybór, zawsze można było coś wybrać. Ja osobiście nastawiłem się na owoce morza, i tu kłopot, prawie nie było. Owszem, zawsze jakaś ryba, ale też nie te z górnej półki. Restauracje a,la carte- owszem były, ale otwierane rzadko i nie mieliśmy możliwości skorzystania z tego co chcieliśmy. Do obiadu piwo i wino, też można mocniejsze alkohole- tu nie było kłopotu. Kilka barów wydających alkohole, głównie drinki w różnych konfiguracjach. Alkohol z górnej półki, np Chivas czy dobry koniak- w barze w lobby hotelu- też nie było kłopotu. Morze przyjemne, plaża piaszczysta, w samym zejściu do morza- drobne kamyczki, ale dało radę.
  Ogólnie hotel dobry, choć miałem nadzieję na znacznie lepszy. W przyszłym roku planujemy też taki tydzień odpoczynku na plaży, ale już raczej nie w tym hotelu. Za takie pieniądze będziemy szukali czegoś mniej obleganego i o większych możliwościach.
 • 5.0
  (maj 2013)

  Bardzo nam się podobało i na pewno tam wrócimy.

  Wspaniała atmosfera hotelu, cudowna i profesjonalna obsługa. Piękne usytuowanie hotelu, wśród zieleni z dojściem do plaży. Cuuuuuudownie!!!!!
 • 5.0
  (sierpień 2012)

  FANTASTYCZNE WAKACJE !!!

  Dziękujemy za cudowne wakacje , jeśli mielibyśmy gdziekolwiek wrócić to na pewno do PAPILLON AYSCHA!!! Polecamy hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.Fantastyczna obsługa, baseny, wieczorne animacje , sporty wodne. Wakacje warte grzechu :) Monika,Lena,Rafał.
 • 5.0
  (maj 2012)

  Bardzo fajny hotel

  Hotel doskonały, poniżej podam jedynie te informacje, które usprawiedliwiają nieco gorszą ocenę za lokalizację i czystość: - plaża to ciemny piasek i żwir, w którym bawiące się dzieci niestety znajdą sporo niedopałków papierosów i trochę śmieci - woda w morzu nie jest krystaliczna i przejrzysta, lecz
  zupełnie mętna - kąpiele nie są zbyt przyjemne, brak rybek do pooglądania - oczywiście dotyczy to całego wybrzeża w tej części Turcji, a nie tylko tego hotelu - hotel kilka kilometrów od miasteczka, więc na piechotę trochę za daleko (ale za to są busiki)
 • 5.0
  (lipiec 2009)

  Rewelacyjny hotel !!!

  Jakość/cena: adekwatny