Ocena klientów na podstawie 14 opinii

Atrakcje: 3,3
Zabytki: 2,8
Życie nocne: 2,5
Restauracje i puby: 4,2
Zakupy: 3,8
Komunikacja: 3,7
Bezpieczeństwo: 4,6
Plaże: 4,3
Średnia ocena 3.7

57% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, plaże
Słabe strony:
życie nocne, zabytki

Sprawdź ofertę dla miejscowości Paliouri w Travelplanet.pl

Termin:
19.09.2020 - 26.09.2020
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Cena za osobę: 1 926 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (14)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 3.3
  styczeń 2012
  cisza Pogoda: maj
 • 3.0
  styczeń 2012
  Baaaardzo spokojna, ale za to grecka, a nie turystyczna. Ogólnie: Podobało mi się, bo nie było wielu turystów i nie zrobiono z tego jeszcze takiego turystycznego koszmaru jak z Pefkochori. Można było nasycić się greckim klimatem, a nie komercyjnym. Ocena obniżona, bo znów opis był
  nie bardzo rzetelny i nie tego się spodziewała. Single by chyba umarły z nudy w takim miejscu. Dla pary, która chce odpocząć ok.
  Atrakcje turystyczne: Nie ma nic prócz widoków.
  Aktywny wypoczynek: Zauważyłam tylko jakieś szkoły nurkowania (szyldy) i czynną w weekendy wypożyczalnię sprzętu wodnego na plaży.
  Życie nocne: Zupełny brak dyskotek, kin, a nawet miejsca na spacery, bo mijscowość jest b. mała. JEdynie knajpki są długo otwarte.
  Komunikacja: Takie to małe, że można było się przespacerować i to było najlepsze wyjście. Były autobusy do ościennych miejscowości, a nawet do Salonik.
  Jedzenie i restauracje: BArdzo dobra knajpka w centrim miateczka, a że należy do właściceli hotelu, to turyści z Giannikos mają zniszkę:) na ryneczku jeszcze dwie czy trzy greckie knajpki i jedna kawiarnia, to byłoby na tyle. Ale jadło b. dobre i niedrogie. R
  Zdrowie i bezpieczeństwo: w miasteczku apteka, w hotelu był wywieszony nr do lekarki - Polki, ale nikomu nie był potrzebny, więc trudno oceniać
  Pogoda: Na początku czerwca trafiliśmy dwa dni kiepskiej pogody (ściana deszczu przez jedną dobę), ale jak przeszło, to było w sam raz cieplutko. Woda ociupinkę mogłaby być cieplejsza. Ociupinkę.
  Plaża: Jedna plaża na uboczu od miasteczka i hotelu. Ładna, piaszczysta, choć z takim szarawym piaskiem. Na plaży leżaczki płatne, lub trzeba zamawiać, ale bar akurat bardzo dobrze zaopatrzony, tylko niestety drogi.
 • 4.5
  styczeń 2012
  urocze miejsce na Kasandrze:-) Ogólnie: Cudowne miejsce oddalone od miejskiego szaleństwa,zgiełku turystycznego.Piękna przyroda.Góry,morze,lasy...wspaniałe miejsce na spacery:-)
  Aktywny wypoczynek: wspaniałe miejsce na spacery,baza nurkowa
  Pogoda:
  Ja byłam na początku maja,było gorąco w dzień,noce chłodne i woda w morzu trochę zimna.
  Plaża: wspaniała plaża z miłym piachem ale trochę brudnym. Piękne skaliste zbocza po których można spacerować
 • 3.8
  styczeń 2012
  GORˇCO POLECAM
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY