Ombra

Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 5,0
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
posiłki, lokalizacja
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.3
  (sierpień 2014)

  W Lignano jest piękne wakacje, to nie jest daleko, na ogół dopuszczalne...

  Ocena ogólna W Lignano jest piękne wakacje, to nie jest daleko, na ogół dopuszczalne ceny, morza piaszczyste, gdzie nie trzeba martwić się o dzieci i wieczorne programy rozrywkowe dla dzieci i dorosłych jest naprawa różnych. Ścieżka powstała na 3000.0-nafta i 1100.0-przejazd. Mogę polecić
  poniedziałek rynków i doskonałe ryby przy rynku w takiej formie bufetu większe. Odwiedziliśmy ZOO, tam chodzić około 3 km od Lignano Pineta. Pech sosen na samochód mam teraz-polecam, Jeśli podróżujesz samochodem do Pineta, więc pewną ochronę. Jeśli chodzi o biuro podróży w Lignano tak super pani była jeszcze na dochody i nie płacimy za kaucją, odstąpionych Sobota rano nie może zrobić lub kontroli apartamentu. Jedyną rzeczą, nie obchodzi gdzie w nocy z dziećmi, gdy padał deszcz, wszystko jest tam, jak zabawa parki i zoo. Jedyną opcją jest tam, gdzie są kryte baseny.
  Zakwaterowanie Apartament Villa Ombra dopasować cenę zapłaciłem. Dwa balkony, wyposażona kuchnia, nic źle z nami sprzęt, choć nie tak :-)) w hotelu, ale dla rodziny z dwójką małych dzieci. Morze było około 800 m, ale poszliśmy i, miasto nadal jest co zobaczyć.
  Plaża Piaszczystej plaży, cena serwisu (2lehátka + parasol) 17e dziennie była dość wysoka, ale wejścia na plażę jest darmowe, więc można położyć się w łańcuchy, gdzie chcesz, tam jest tylko ty może nie dać swój własny parasol. Morze było ładne, mnóstwo małże i kraby tu i tam. Dzieci do netto ryb. Po Bojko, gdzie może woda była wokół kolana, więc nie martwiąc się o dzieci. Byłem tam tylko cały tydzień nie mogłem znaleźć toaletę.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY