Ocena klientów na podstawie 9 opinii

Atrakcje: 3,8
Zabytki: 4,4
Życie nocne: 2,9
Restauracje i puby: 3,7
Zakupy: 3,9
Komunikacja: 3,1
Bezpieczeństwo: 4,7
Plaże: 3,7
Średnia ocena 3.8

88% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, zabytki
Słabe strony:
życie nocne

Sprawdź ofertę dla miejscowości Neos Panteleimonas w Travelplanet.pl

Termin:
26.05.2021 - 02.06.2021
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 900 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (9)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 3.8
  lipiec 2019
  Miejscowość typowo turystyczna sezonowa cicha spokojna doskonała wypadowa na różne wycieczki tematyczna. Osoby które chcą poszaleć będą się tam midxic a te które szukają spokoju od zgiełku miasta będą zachwyceni
 • 4.9
  lipiec 2019
  Spokojna,rodzinna miejscowość z pięknymi widokami na góry i zabytkowy zamek na wzgórzu.
  Warto zobaczyć.
 • 3.1
  sierpień 2017
  Panteleimonas jest małą, sezonową miejscowością zlokalizowaną właściwie wzdłuż jednej głównej ulicy. Dominują w niej pola campingowe położone bezpośrednio przy plaży. Jest tu wiele tawern i barów, a także sklepy typu market, sklepiki z ubraniami, pamiątkami itp. Plaża jest długa i dość szeroka, ale
  poza gruboziarnistym piaskiem jest tu sporo kamieni, które przeważają także w wodzie. Największą atrakcją są usytuowane na pobliskim wzgórzu ruiny Zamku Platamonas, z których roztaczają się przepiękne widoki na Góry Olimp z jednej strony, a z drugiej na Morze Egejskie. Można też łatwo dostać się stąd komunikacją lokalną do okolicznych miejscowości, np. do Nei Pori, gdzie jest piękna piaszczysta plaża.

 • 3.5
  sierpień 2017
  Ciche miasteczko, jedna ulica ze sklepami i tawernami. Dużo kampingów. Żadnych nocnych lokali, po pierwszej w nocy wszystko zamknięte i ludzie śpią:) Plaża ok. Miejscowość położona wokół ruin średniowiecznego zamku i w niedalekiej okolicy malowniczej wioski pasterskiej (aktualnie atrakcji turystycznej).
 • 3.9
  czerwiec 2017
  Super miejscowość dla osób ceniących spokój, ciszę i małe miasteczka. Można pospacerować, odwiedzić ościenne wioski, wybrać się na wycieczki.
 • 3.5
  czerwiec 2012
  Miejscowość typowo turystyczna, najciekawszy jest zamek
 • 3.7
  czerwiec 2010
  W pobliżu pod wzgórzem, na którym wznoszą się ruiny zamku Platamonas, przebiega tunel nieczynnej linii kolejowej, którą możemy wybrać się na pieszą wycieczkę do portu lub dalej na szeroką piękną plażę w Nei Pori gdzie podczas kąpieli możemy wyłowić mnóstwo ślicznych muszelek.
 • 3.6
  Fajna, spokojna okolica. Dobra baza wypadowa.
 • 4.0
  Urocza grecka miejscowość u podnóża bizantyjskiego zamku...
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY