Mellieha

Ocena klientów na podstawie 16 opinii

Atrakcje: 4,2
Zabytki: 3,9
Życie nocne: 3,8
Restauracje i puby: 4,2
Zakupy: 4,1
Komunikacja: 4,4
Bezpieczeństwo: 4,9
Plaże: 4,5
Średnia ocena 4.3

94% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
bezpieczeństwo, plaże
Słabe strony:
brak

Sprawdź ofertę dla miejscowości Mellieha w Travelplanet.pl

Termin:
06.11.2019 - 07.11.2019
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Cena za osobę: 117 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (16)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.4
  (czerwiec 2019)
  Przyjemne miasto, jednak centrum dosc zatloczone i nalezy isc dlugo pod gorke. Nadmorska czesc fajna.
 • 4.7
  (czerwiec 2019)
  Jedyne na pobyt na Malcie!!!
 • 4.6
  (maj 2019)
  Na temat samego miasta niewiele mogę powiedzieć gdyż nasz hotel zlokalizowany był na jego obrzeżach. Ale lokalizacja jego jest bardzo fajna przy największej piaszczystej plaży na Malcie. Bardzo blisko przeprawy promowej na Gozo do której na dobrą sprawę można przejść pieszo lub dojechać autobusem, który
  kursuje co parę minut. Malownicza zatoka przy której położone jest miasto. Z Melliehy można łatwo dojechać w każde miejsce Malty.
 • 3.5
  (maj 2019)
  Spokojna okolica. Dobra lokalizacja na wyprawy. Minus - to dotyczy całej Malty i wysp sąsiednich to brak ścieżek rowerowych a przy lewostronnym ruchu to kłopot dodatkowy :) .
 • 3.5
  (marzec 2019)
  Miasto przyjazne, ale nie ma w nim zbyt wiele atrakcji, poza wznoszącym się na wzgórzu kościołem. Oddalone od Valetty ok 50 min jazdy autobusem, od innych miejsc atrakcyjnych turystycznie również. Najbliżej jest do przeprawy promowej na Gozo.
  Następnym razem wybrałabym chyba St. Julians albo Sliemę.
 • 4.7
  (luty 2019)
  Piękna, malowniczo położona miejscowość. Widoki zapierają dech w piersi. Fantastyczne miejsce na długie spacery.
 • 4.6
  (styczeń 2019)
  Najbardziej dziewiczy region Malty, cisza, zieleń, przestrzeń ... Polecam
 • 4.5
  (luty 2018)
  Bardzo przyjemne miasto
 • 4.7
  (luty 2018)
  Mellieha to interesujące miasteczko północnej Malty leżące na wzgórzu, teraz w okresie boomu turystycznego widać na każdym kroku pojawiające się jak grzyby po deszczu ville. Bardzo ładny kościół parafialny z pięknym tarasem widokowym na morze i wzgórza. Dla zainteresowanych w niedziele o 10 msza angielskojęzyczna.
  Warto zauważyć że pod kościołem znajduje się jeden z największych na Malcie naturalnych strumyków oraz ciekawa grota Maryjna- idelna na kontemplacje i oderwanie się od tego szalonego świata. W okolicy znajduje się też mnóstwo tras wędrówkowych oraz kilka cennych przyrodniczo obszarów o tej porze roku ( w lutym) w rozkwicie Bardzo przyjemna okolica co prawda dosyć daleko od stolicy ale za to bardzo blisko do Cirkewy skąd odpływają promy na Gozo.
 • 4.4
  (luty 2018)
  Typowo maltańskie miasteczko. Blisko morza i promu na Gozo. Dobrze skomunikowane z reszta wyspy. Zaleta jest brak dużego ruchu samochodowego i spokój. W pobliżu najlepsza piaszczysta plaża na Malcie. 15 min spacerkiem ...