Ocena klientów na podstawie 29 opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 3,5
Posiłki: 2,7
Basen: 3,6
Czystość: 3,6
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 3.7

68% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
lokalizacja
Słabe strony:
posiłki
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • miłośników życia nocnego
 • aktywnych
 • seniorów
 • ceniących spokój i ciszę

Naszym zdaniem (2)

 • 4.8
  Tomek - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl maj 2016

  Perfekcyjna lokalizacja

  Będąc w tym hotelu możesz siedząc na tarasie przed hotelowym barem tak odwrócić krzesło, że nogi będziesz miał na plaży. Hotel niemal na nią wchodzi. Do tego jest położony tuż przy głównej promenadzie i blisko malowniczego portu. Wystarczy zatem kilka kroków aby tańczyć do rana w jednym z licznych barów,
  czy spróbować świeżych owoców morza w jednej z urokliwych restauracji. Obsługa tu jest niezwykle serdeczna i z pewnością zadba o Twoje wakacyjne potrzeby. Wnętrza są odnowione i przy lobby skontaktujesz się z najbliższymi przy pomocy bezpłatnego Wi-Fi, siedząc na wygodnych krzesłach i kanapach. Pokoje w tym hotelu również niedawno zostały wyremontowane i zapewniają Ci komfort połączony z dobrym stylem.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  5.0
  Obsługa
  5.0
 • 4.0
  Edyta - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl październik 2015

  Świetna lokalizacja na wypoczynek i rozrywkę

  Bezpośrednie położenie hotelu przy plaży i bliskość rozrywkowej Kardameny sprawia, że ten przyjemny obiekt jest godny polecenia. Nie duży hotel, idealny dla osób młodych pragnących wypocząć na piaszczystej plaży za dnia, a wieczorami wyjść na miasto. Śniadania są typowo kontynentalne, bez ciepłych przekąsek.
  Hotel nie prowadzi animacji. Pokoje urządzone klasycznie z jasnymi kolorami i nowymi meblami. Prawie wszystkie pokoje posiadają boczny widok na morze. Wi –Fi w lobby jest bezpłatne, natomiast większa prędkość jest dostępna za dodatkową opłatą również w pokojach.
  Lokalizacja
  5.0
  Pokój
  5.0
  Basen
  4.0
  Czystość
  4.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY