Ocena klientów na podstawie 1 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,0
Posiłki: 4,0
Basen: 4,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 4.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
aktywnych
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (1)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.0
  wrzesień 2018

  Raczej pozytywnie

  Santorini jest dosyć drogie i był to jedyny hotel, który oferował all inclusive. Hotel jest trzygwiazdkowy, z reguły bywamy w lepszych hotelach, więc mogło nam się nie podobać. Santorini w ogóle i ten hotel w szczególności nie jest przyjazdne dla dzieci więc jak ktoś chce lecieć z dziecmi czy nawet nastolatkami,
  to lepiej zmienić destynację, bo dla dzieci nie ma ani animacji ani odpowiedniej infrastruktury. dla nas to akurat plus, bo nam dzieci przeszkadzają.
  Z drugiej strony po 22 hotel zasypia, więc jak ktoś liczy na atrakcje typu dyskoteka to w centrum albo wręcz w Firze i powrót chyba taksówką.
  W samym Kamari ceny jak w Atenach (obiad koło 15 euro) w Firze w zasadzie też, nad samą kalderą strasznie drogo (piwo 13 euro)
  Lokalizacja: dla nas super, bo w pewnej odległości od centrum (około 800 m) i od morza (około 400m), ale niektórym może się nie podobać. Niedaleko lotnisko i przelatujące samoloty, z tym że jest to mała wyspa i trzeba na to być przygotowanym. Przed hotelem przystanek, autobusy co godzinę.
  Pokój jak na 3 gwiazdki OK, sprzątany codziennie. Brak czajnika, jest lodówka i sejf (dla nas był bezpłatny) TV OK.
  Posiłki jak na mały rodzinny hotel OK, kuchnia standardowa, brak lokalnych przysmaków. W cenie jedynie niektóre soki, piwo i wino z nalewaka. Lepszy alkohol dodatkowo płatny.
  Basen mały ale czysty, woda dosyć zimna, odsalana (lekko słona) jacuzzi (nie korzystaliśmy, ale tam woda była cieplejsza)
  Ogólnie co do czystości i obsługi nie ma co narzekać, o ile pamięta się, że jednak są to trzy gwiazdki a nie 5 i że jest to mały rodzinny holet, gdzie pewnych rzeczy po prostu nie będzie.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY