Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,7
Posiłki: 4,7
Basen: 4,7
Czystość: 4,7
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 4.7

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
obsługa, lokalizacja
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • seniorów

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.5
  marzec 2019

  Fajny hotel

  Czytałam wcześniej opinie o tym hotelu i były różne jak niedobre nudne jedzenie lub nieuzupełnianie mini baru. Generalnie jedzenie ok, różnorodne. Live cooking podczas każdego posiłku także jak ktoś miał ochotę można było zjeść świeże nieodgrzrwane posiłki. Codziennie podobne posilki jednak był taki
  wybór ze można było jeść jednorodnie. Dodatkowo codziennie opcja rezerwacji restauracji a la carte. Polecam Limbo, El Olivo i Apprecife. Takara to była jakaś pomyłka. Czytałam ze wino dodatkowo płatne ale tylko jak się wybiera butelki. Pozostałe alkohole tak jak podczas innych posiłków w opcji all.
  Barek uzupełniany na bieżąco :)
  Hotel z dziećmi i było ich dużo w związku z tym większość różnych animacji skierowana głównie dla dzieci. Kompleks ma tez hotele tylko ślą dorosłych. Ten hotel ma zaletę ze jest przy samej plazy w przeciwieństwie do większości innych w kompleksie.
  Z minusów to zauważyłam jeden - nie dostaliśmy śniadanka do pokoju mimo wcześniejszego zamówienia na poranna godzinę z uwagi na wczesna wycieczkę.

  Z dodatkowych informacji to pozytywne wrażenie całego urlopu zepsuła sytuacja na lotnisku. Ale to już uważam kwestia lotniska lub biura podróży/rezydentów. Na lotnisku byliśmy 3h przed odlotem jak wszyscy pasażerowie. Staliśmy dwie godziny aby nadać bagaż biegnąc później na security check i odprawę paszpprtowa dobiegając do gate’u już na sam boarding. Następnie 1,5h czekaliśmy w samolocie z uwagi na niedopełnienie przez jednego z pasażerów obowiązków celnych... Kapitan podjął decyzję, że 350 osób czeka na 1 pasażera... Wyjeżdżając z hotelu ok 12.15 odlecieliśmy po godzinie 18- organizacyjnie słabo.
 • 4.7
  wrzesień 2018

  Świetny Hotel z dobrą obsługą. Polecam!

  Hotel jest w kompleksie kilku innych więc można korzystać z całej infrastruktury. To niewątpliwy plus dla tych którym znudzi się część basenów i drinków przy ich Hotelu. Nasz Hotel był położony przy samej plaży, ale osoby oddalone od niej nie mają co się martwić - po terenie całego kompleksu funkcjonuje
  "linia autobusowa", która dowiezie Was nad Ocean. Autobusy to oczywiście melexy a linii jest aż 7. Pokoje duże, czyste, odpowiedni wyposażone. Serwis codziennie - sprzątanie i uzupełnianie (darmowego) barku. Klimatyzacja sprawna, bardzo szybko chłodzi do wymaganej temperatury. Jedzenie bardzo dobre. Duży wybór przystawek, mięs, owoców czy deserów. Codziennie inna kolacja "tematyczna" - np. dania kuchni azjatyckiej, włoskiej czy dominikańskiej. Oprócz tego restauracje na terenie całego kompleksu (chyba 9) w której można zjeść po uprzedniej rezerwacji. Obsługa bardzo sprawna i pomocna. Każda willa ma swojego "menago", którego warto poznać - pomoże on we wszystkich sprawach związanych z pokojem. Jest wszystko czego można chcieć w związku z aktywnością (jak siłownia, boisko, tenis). Mini aqua park dla dzieci - nie korzystaliśmy, widzieliśmy, wiemy, że jest. Przy basenie głównym w ciągu dnia co chwile odbywają się jakieś animacje. Wieczorami również można spodziewać się wielu występów artystycznych (prawie codziennie było na co popatrzeć). Dużo by pisać, ale w skrócie polecamy Hotel Esmeralda i planujemy powrót w ten rajski klimat.
 • 5.0
  listopad 2017

  Super hotel

  Można polecić ten hotel bliskim i znajomym
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY