Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 2,0
Basen: 4,0
Czystość: 1,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 3.5

50% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, basen
Słabe strony:
czystość, posiłki

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.0
  luty 2015

  Nie polecamy, nigdy więcej tego hotelu!

  Byliśmy w tym hotelu na przełomie stycznia i lutego 2015 r. Dostaliśmy pokój na 16 pietrze. Warunki tragiczne. Stare, brudne, obdrapane meble. Najgorsza łazienka,- brudna, popękana glazura, okropna pleśń i grzyb na ścianach, fugach, odpływach prysznicowych, jak również na armaturze!!! Plaża przy hotelu,-
  dramat ! Więcej śmieci niż piasku, woda w morzu spieniona, brudna, bez koloru, w powietrzu nieznośny smród ! Resztki jedzenia, kawałki szkła, śmieci pokrywały bardzo wąską plażę. Leżaki dostępne na plaży brudne i gnijące. Absolutnie nie polecamy tego hotelu.
 • 5.0
  sierpień 2009

  tu warto być

  Ogólnie: \Na uboczu ,cisza a za 100 batów można pojechać do centrum.Kuchnia koreańska,japońska i tajska,super.Duża plaża,można dojść nią do świątyni(niesamowity widok).
  Jakość/cena: Bardzo dobra obsluga,wysmienite jedzenie
  Infrastruktura: Basen
  malutki,silownia
  Pokoje: Hotel ma 15 pięter,barierka na balkonie malutka ,osoby wysokie czuja dyskomfort,balkoniki mini.
  Basen: Basen mały ,czysty.W styczniu 2009r bylo mało turystów więc był luz.W styczniu 2008r trzeba było walczyć o miejsce przy basenie.
  Lokalizacja: Najlepiej położonyhotel w Pattaya.Szybko można dojechać do centrum.Wybudowano nowe galerie na światowym poziomie,można kupić wszystko ale drogo.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY