Les Prairies de la Mer

Ocena klientów na podstawie 6 opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 4,0
Posiłki: 3,6
Średnia ocena 3.7

83% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (6)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 2.7
  (wrzesień 2014)

  Ogólne wrażenie wakacje jest dobra, dzięki temu, że one posortowane w z...

  Ocena ogólna Ogólne wrażenie wakacje jest dobra, dzięki temu, że one posortowane w zniżki i podróży byliśmy naprawdę pod wylewką i organizacja TA była Wielka, więc zdecydowaliśmy, że nie możemy opuścić mój umysł:), ale to prawda, że jeżeli nie idziemy w oczekiwaniu na niektóre niefortunne
  niespodzianek w tej cenie, więc możemy byli rozczarowani, a zwłaszcza zakwaterowanie.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było przerażające, rozumiem, że mobilhomu jest chyba źle i zostawił na wilgoć, ale wszelkie troski o ich będzie na miejscu, szczególnie w odniesieniu do materaca, byłeś naprawdę obrzydliwe. Wilgotne, barwiony, w sypialni i całej mobilhomu o dziwo zapach starych wilgoci i pleśni, które zostało za wszystkie zasłony. Materac powinien zdecydowanie chciał zmienić na nowy więcej niż jeden raz w ciągu 10 lat: Że oficjalnych delegatów są bezpłatnie i czyszczenie przeprowadzane błyskawicznie, przeżył, oczyszczony w górze pierwszy wszystkie mobilhome, ale niestety savem materaca.
  Wyżywienie Nie oceniać jedzenie, gotowanie to sobie.
  Usługi hotelowe Usługi w ramach oficjalnych delegatów i agencji były dostępne i wszystko było w porządku, jeśli to konieczne.
  Plaża Piękna, czysta plaża, z możliwością cień i atrakcyjne wejście do morza.
 • 4.7
  (czerwiec 2014)

  Wielkie święto, doskonały relaks i odpoczynek.

  Ocena ogólna Wielkie święto, doskonały relaks i odpoczynek.
  Zakwaterowanie Mobilhome "Bali 2" oferuje względnego komfortu, wyposażonych w wszystko, co potrzebne do przyjemnego wypoczynku, z pewnością zadowolony że miał własną łazienkę więc nie było potrzeby, aby
  przejść do wspólnego zaplecza socjalnego. Plus to także wysokiej jakości i funkcjonalnie wyposażonymi kuchniami, tylko może trochę brakowało czajnika. W urządzeniu może być podstawowe środki czyszczące.
  Wyżywienie W związku z tym jej własny Sejm był w stanie uwzględnić w ocenie podróży.
  Usługi hotelowe Zdecydowanie zadowolony po przyjeździe powitalnego drinka, pierwsze śniadanie i prezent w postaci wina butelek. To było miłe zaskoczenie.
  Plaża Plaża jest piaszczysta, czyste i uzasadnione. Morze jest czyste z piaszczystej i stosunkowo daleko płytkie. Absolutnie idealne do pływania. Dla miłośników nurkowania i obserwacji morskiej fauny jest, jednak ta strona jest całkowicie niewłaściwe, w bliskości plaży, prawie brak podwodnego życia.
 • 5.0
  (czerwiec 2014)

  Lokalizacja, idealne wakacje z rodziną, w pobliżu Marineland!

  Ocena ogólna Lokalizacja, idealne wakacje z rodziną, w pobliżu Marineland!
  Zakwaterowanie Doskonale wyposażony mobilhome, taras drewniany wygodnymi meblami, 50 metrów od plaży i bardzo dobra obsluga.
  Wyżywienie Śniadanie w formie powitać nas
  radości.
  Usługi hotelowe Każdej nocy program w długi pasek, prawo dalej z atrakcjami dla dzieci, w tym plac zabaw dla dzieci. W Spa, Jacuzzi, sauna, masaż.
  Plaża Pięknej, piaszczystej plaży z stopniowe podejście do morza. Fantastyczne!
 • 4.0
  (lipiec 2013)

  Miejsce, gdzie obóz jest bardzo ładne. Przyjemne miasteczko. Dobra pozy...

  Ocena ogólna Miejsce, gdzie obóz jest bardzo ładne. Przyjemne miasteczko. Dobra pozycję wyjściową na wycieczki.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie wystarczające. Telewizji, który był reklamowany zrobił nie praca. Później mamy kierowcy na DVD. Grill, który był w mobilhomu
  Deluxe będzie musiał od czasu do czasu umyć.
  Plaża Plaży kempingu jest bardzo zaśmiecony. To lepiej jechać samochodem do plaży w miejscowości Pampalone. Świetny basen dla dzieci, na plaże z piaskiem i stopniowego wejścia do wody.
 • 4.0
  (lipiec 2013)

  Ścieżka jest bardzo długa. Przyjąłbym możliwość transportu lotniczego. ...

  Ocena ogólna Ścieżka jest bardzo długa. Przyjąłbym możliwość transportu lotniczego. Tylko ten psuje wrażenie doskonały wypoczynek.
  Zakwaterowanie Mobilhomy z klimatyzacją, uważam, że bardzo dobre. Również nasza lokalizacja mniej niż 50 m od morza, jest idealny,
  a drewniana wsi "ze stawem w środku gotowy do romansu. Mogę tylko polecić.
  Wyżywienie My Stravovali siebie, więc nie mogę oceniać.
  Usługi hotelowe Gdyby poroniła niska świadomość mobilhomu sprzęt.
  Plaża Przed netto. Każdego ranka, jechał on ofiarowuje kosiarka traktorek, który zebrał śmieci i pochylonej piasku. Morze czyste, czysta woda, ale w międzyczasie, przed mieszając, na dole aluwium turystów.
 • 2.0
  (wrzesień 2011)

  Ogólnie rzecz biorąc byliśmy bardzo rozczarowany przez zakwaterowanie. ...

  Wstęp Ogólnie rzecz biorąc byliśmy bardzo rozczarowany przez zakwaterowanie. Żaden z deklarowanych Zakwaterowanie orzekł. Przyczepa mieszkalna powinna być nowocześnie urządzone i wyposażone np.. telewizor, pralka, klimatyzacja. Nic na stronie, noclegi był starszym, zużyte. Koce do spania
  na brudne katastoráflně były do skandaliczne. Obóz jako całości, jednak, jest bardzo ładne, dobrze wyposażone, tam jest wszystko, czego potrzebujesz. Dostęp do plaży jest bardzo dobre, pięknie czyste morze. W obozie to jest możliwy wobec mieć psa lub inne zwierzę. Zdecydowanie polecam inny Przyczepa mieszkalna, niż typu Mini California. To jest naprawdę bardzo małe, źle.
  Zakwaterowanie CALIFORNIA MINI-noclegi powinien być nowoczesny, łącznie z nowoczesnym sprzętem. patrz wyżej. Jesteśmy w stanie wymieniać tylko, nikt nie dbał. Pozostałe rodzaje zakwaterowania są naprawdę ładne, ale typ minicalifornia jest bardzo zły.
  Wyżywienie Na terenie kempingu jest kilka restauracji i barów, w tym pizzeria. W tym samym czasie jest wystarczająco wyposażone minimarket z piekarni.
  Plaża Bardzo ładne i długie.
  Ogólne wrażenie Noclegi byliśmy bardzo rozczarowany i tak Wyjechaliśmy wcześnie. Siedem noce spędzają tylko 3.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY