Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 4,3
Posiłki: 4,0
Basen: 4,3
Czystość: 4,3
Obsługa: 4,3
Średnia ocena 4.2

66% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
pokój, basen
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • aktywnych

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  maj 2017

  Bardzo dobry hotel (strefa Nirvana), reszta typowe 4*

  Hotel w strefie Nirvana - rewelacja (4,5/5*) - tam przebywaliśmy. Mieliśmy tam ceremonię ślubną, która była przecudowna. Jest to miejsce spokojne, pięknie urządzone, pokój z widokiem na ocean (do którego są dosłownie 2 kroki), mało gości, pusta plaża. Obsługa rewelacyjna - kelner przychodzący do leżaka,
  restauracje a la carte, a nie bufet (najczęściej korzystaliśmy z restauracji la Faya w Nirvanie, ale pozostałe 3 też świetne). Plaża piękna - długa i różnorodna (zależy od dnia - raz piasek jak mąka, innym razem z lekkim żwirkiem, resztkami rafy itd.), piękny basen infinity, cała masa sportów wodnych w cenie na all inc. Hotel poza Nirvaną - cóż...typowe 4* - więcej ludzi, dzieci, animacje, kolejki do baru Papaya przy plaży (co prawda małe, ale jednak), ogromna różnica w stosunku do Nirvany, ale nadal przyzwoicie. Polecam na miesiąc miodowy, ślub, rocznice - ale tylko Nirvanę, którą oceniam na 5.0.
 • 4.5
  marzec 2017

  Bardzo nam się podobało

  Hotel położony w cichym miejscu,oddalonym od centrum. Prosto z hotelu wychodzi się nad basen,a dwa kroki dalej jest juz ocean. Budynki najwyżej dwupoziomowe dzięki czemu nie sprawiaja wrażenia molochu. Część Nirwana, w której wypoczywalismy oznaczała się dodatkową intymnością. Pokoje przestronne, w
  stylu kolonialnym. Hotel nie pierwszej nowości i widać to po pokojach. Wszędzie panuje specyficzny zapach,a w niektorych pokojach występuje grzyb. Ale wszystko rekompensuje obsługa. Przemili i pomocni ludzie. Byliśmy nimi zachwyceni.
  Osobiscie jesteśmy bardzo zadowoleni i sądzę, że kiedyś tam wróćmy.
 • 3.0
  październik 2011

  Hotel dla gości bez dzieci

  Tylko część Nirvana (wydzielona, z własną restauracją i niezłą obsługą) - ale najlepiej po remoncie i TYLKO od strony morza. Reszta to przeciętność - przeciętna obsługa, przeciętna kuchnia (choć zdarzają się miłe zaskoczenia).
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY