Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Średnia ocena 5.0

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
par
Mocne strony:
pokój, czystość
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • singli

Naszym zdaniem (4)

 • 5.0
  Bogumiła - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2010

  Polecam

  Dużo zieleni. Dobry hotel w dobrej cenie, a w tym możliwość korzystania z atrakcji Laguna Vista Beach. Pokoje ładnie urządzone przestronne, bardzo przyjemne. Obiad i kolację można zjeść z Laguna Vista Beach. Brak basenu z podgrzewaną wodą. Zarówno część Beach i Garden to duże tereny zieleni, także
  odległość od plaży jest dość duża, nie czuje się tej odległości ze względu na duży teren. Nie trzeba wracać z plaży do części garden na obiad możliwość zjedzenia w części Beach.
  Pokój
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 4.0
  Anna - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2010

  Polecam

  Pokoje standardowe, znajdują się w bungalowach, położonych blisko siebie, z klimatyzacją indywidualnie sterowaną, TV oraz z balkonem lub tarasem, kamienny wystrój. Znajduje się ok. 25 km od centrum Naama Bay. Z myślą o dzieciach stworzono tutaj mini klub.
  Lokalizacja
  3.0
  Pokój
  5.0
  Czystość
  5.0
 • 4.0
  Konrad - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl styczeń 2010

  Hotel godny polecenia

  Hotel nie jest położony przy plaży ale można korzystać z plaży hotelu Laguna Vista (ok. 600 m przez teren hotelu), a także z infrastruktury Laguny Visty (basenów, barów, oprócz restauracji głównej), która położona jest naprzeciwko Laguny Garden (przejście przez ulicę). Hotel zbudowany jest w stylu wioski
  z domkami jednopiętrowymi i parterowymi, pokrytymi słomą. Pokoje bardzo duże, ładnie urządzona. Duże łazienki. Bardzo zadbany i elegancki teren hotelu. Duży minus – jedzenie. Bardzo mały wybór i niezbyt smaczne. Nabq Bay – ładna promenada ze sklepikami.
  Pokój
  5.0
  Posiłki
  3.0
  Czystość
  4.0
 • 5.0
  Krystian - Doradca Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl grudzień 2009

  Hotel dla prgnących relaksu

  Przede wszystkim pierwsze skojarzenie z Krainą Muminków. Czerwone okrągłe domki pokryte słomą, czy strzechą. Klienci mogą korzystać z hotelu Laguna Vista Beach, ale nie z głównej restauracji. Domki rodzinne z dużą sypialnią i osobnym pokojem. Fajne wstawki kamienne. Bardo dużo zieleni na terenie hotelu.
  Intymnie i przyjemnie. Basen gdzie można grać w siatkówkę, przechodzi kanałem- płytkim wąskim basenikiem do kolejnego oczka. Bus na plaże od 10 rano. Club dla dzieci. Bardzo fajny klimatyczny hotel, o miłej atmosferze.
  Lokalizacja
  4.0
  Pokój
  5.0
  Czystość
  5.0
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY