Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 3,3
Posiłki: 4,3
Basen: 4,3
Czystość: 3,3
Obsługa: 4,3
Średnia ocena 4.3

66% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
posiłki, basen
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • ceniących spokój i ciszę

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.0
  kwiecień 2015

  Hotel zaniedbany :(

  Hotel ma już swoje lata świetności za sobą. To że nie jest to nowy hotel to oczywiście nie jest minus. Wielkim minusem jest to, że jest niestety brudny... Pokoje sprzątane tyle o ile. Pościelone łózka i umyta podłoga. Taboret pod biurkiem przez 7 dni naszego pobytu wyglądał tak jak na załączonym zdjęciu.
  Leżaki brudne zagrzybione, a ręczniki sprane, cienkie.. dosyć stare. Są też plusy. Obsługa w restauracji, barach czy to na plaży czy w lobby bardzo fajna. Kelnerzy, barmani nienachalni, uśmiechnięci, bardzo przyjaźnie nastawieni. PLAŻA - żwirkowo - kamienista, brudna :( najwięcej niedopałków po papierosach, niedomytych stolików i oczywiście okropne leżaki (używaliśmy dodatkowych własnych ręczników) Kelnerzy za to odbierali szklanki po napoiach bardzo szybko i sprawnie - tylko dla nich plus. BASENY - nieogrzewane. Duży basen powyżej 1,6 dla małego dziecka odpada. Drugi 1,3 mały ze zjeżdżalniami i brodzik PLAC ZABAW - masakra :( KIDS CLUB to fajna opcja w katalogu a w rzeczywistości nic tam nie ma. Panie, które odpowiadają za animację nie razi nawet stan tech. placu zabaw.. rozwalone domki, połamane szczebelki.. nikt też nie dba o czystość. (wystarczyłoby raz w tyg, pod ciśnieniem umyć wodą..?) OGRÓD- ładny, zadbany (szkoda, że panowie od zieleni nie zajmują sie też placem zabaw) KUCHNIA - smaczna, urozmaicona, można też dostać coś dobrego dla małego dziecka np. gotowane mięso, ziemniaki itd. LOKALIZACJA - wioska, nie ma co sie nastawiać na wiele atrakcji. Szukaliśmy spokoju wiec dla nas to było akurat ważne.
 • 5.0
  lipiec 2008

  Super Hotel

  Ogólnie: Hotel bardzo ładny obsługa bardzo miła, wszyscy biegają i skaczą wokół Ciebie.
  Jakość/cena: Cena dość wysoka ale było warto.
  Infrastruktura: Wszystko co niezbędne dostępne i na miejscu nie ma sie do czego przyczepić.

  Pokoje: Dość ładny, warto dopłacić za widok na morze jak się tego nie zrobi można dostać z widokiem na parking - warto dopłacić bo widok jest piękny.
  Posiłki: Bardzo dużo ale to zawsze kwestia gustu, ogólnie ok
  Basen: Bardzo fajny basen.
  Czystość i obsługa: Nie ma się do czego przyczepić
  Lokalizacja: Super, z jednej strony góry z drugiej morze.
 • 5.0
  czerwiec 2008

  Hotel

  Ogólnie: Hotel duży, nie mniej jest tak zaprojektowany iż turyści wzajemnie się nie zadeptują. Bez problematyczne korzystanie z wszystkich udogodnień związanych z opcją all inclusiv, nikt nikomu nic nie wydzielał czy też ograniczał. Ilość barów i restauracji zaspakajała potrzeby wszystkich.
  Jakość/cena:
  cena imprezy w porównaniu z ofertą hotelową jest właściwie skalkulowana. Jeżdżąc stale na wczasy z opcją All Inclusiv wydaje się że w tym hotelu szefowie wiedzą co się wiąże z tego rodzaju wypoczynkiem
  Infrastruktura: Generalnie niczego nie można zarzucić, może jedynie przydała by się dodatkowa toaleta na plaży
  Pokoje: Pokoje zdecydowanie za małe, Te z widokiem na morze dopiero na trzecim piętrze, reszta w kierunku na może ( park pomiędzy hotelem a plażą )
  Posiłki: dużo i dobrze
  Basen: Dostatecznie duże i wystarczającej ilości i kategorii ( brodziki ), zjeżdżalnie dobre i bezpieczne
  Czystość i obsługa: czystość cztery bo może zawsze być lepiej, obsługa pięć - szczególnie kelnerzy i kuchnia
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY