Ocena klientów na podstawie 3 opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,0
Posiłki: 3,3
Basen: 4,0
Czystość: 3,3
Obsługa: 3,7
Średnia ocena 3.8

66% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
Mocne strony:
lokalizacja, pokój
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych

Sprawdź ofertę hotelu La Blanche Island Bodrum (ex Amara Island Elite) w Travelplanet.pl

Termin:
12.10.2021 - 15.10.2021
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 659 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (3)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 2.2
  październik 2020

  Stary hotel, na poziomie 3 gwizadek

  Spedziłem tam 10 dni na przełomie września i paździenika. Wybór padł na ten hotel ze względu położenie na półwyspie, aczkolwiek też ze względu na 5*. Po przyjeździe okazało się że hotel jest bardzo zniszczony i stary. Obsługa bez żadneych kwalifikacji, w wiekszosći studenci lub praktykanci. Z 50 osób
  udało się wyłapać 3 które umiały się komunikować po angielsku. Hotel też nie przestrzegał wytycznych COVID-19 o 50% obłożeniu, w trakcie mojego pobytu przetoczyły sie 3 turnusy, za każdym razem hotel byl obłożony powyżej 80%. Jedzenie jak na standard 5* poniżej krytyki, akceptuję sposob podowania ze względu na restrykcje, aczkolwiek dania w wielu przypadkach były zimne, wybór ograniczał się do jednego dania które zmienialo sie codziennie i rotowało co 4 dni, oraz 6-7 stałych pozycji. Klientela głównie rosjanie lub ukraińcy na niskim poziomie, sztampowe sceny pijanych panów bez koszulki lub awantury rosjanek w cenie. Jak też przystało na taki rodzaj ludzi, brak szacunku do innych gosci, brak przestrzegania restrykcji co do stref wypoczynku czy też miejsc do palenia tytoniu. Coral Travel wycenił ten hotel na równi z Royal Holiday Palace w Antalii, co jest kipną i kompletnym brakiem powagi co do swoich klientów. Szczerze NIE POLECAM.
 • 5.0
  wrzesień 2019

  super

  Bardzo fajny hotel. Piekne duże pokoje. Codziennie sprzątane. Barek codziennie uzuzpełniany. Pyszna, prawdziwa kawa z ekspresu w barze w lobby. Ogromny wybór jedzenie. Bardzo smacznie.
  Bieluśki piasek na plaży.
 • 4.3
  wrzesień 2019

  Pięknie położony z bardzo ładną plażą

  Największy atut tego hotelu to położenie, wspaniałe widoki, kaskadowo ułożone baseny, plaże dookoła półwyspu, każda część plaży inna. Dobra infrastruktura na plaży i przy basenach -leżaki, łóżka, prywatne domki (płatne). Hotel prezentuje się dużo lepiej na żywo. Kilka barów ze smacznymi przekąskami,
  napojami. Jedzenie ok, choć nie jakieś wybitne. Pokoje bardzo wygodne, przestronne, ale mam zastrzeżenia do czystości, sprzątane niedokładnie. Za to kosmetyki i barek uzupełniane codziennie oraz zmieniane pościel i ręczniki. Poza pojedynczymi przypadkami, to bardzo miła obsługa z super podejściem do małych dzieci.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY