L' Ile D'Or

Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 3,8
Pokój: 3,8
Posiłki: 4,0
Średnia ocena 3.7

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
posiłki
Słabe strony:
brak

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
 • 4.0
  (wrzesień 2014)

  Zakwaterowanie w Nicei, plaża jest dostępny, dobry basen, plac zabaw dl...

  Ocena ogólna Zakwaterowanie w Nicei, plaża jest dostępny, dobry basen, plac zabaw dla dzieci, brak dostępu do drogi pełne dziur. Przyjemnej podróży do miasta Pine Grove. W ładny plac zabaw w parku.
  Zakwaterowanie Pokoje ładne i czyste. Wyposażenie na wysokim poziomie.
  />Wyżywienie Bez diety.
  Usługi hotelowe nieużywane.
  Plaża Dostępne i ładne z stopniowego wejścia do morza, ale wiatr. W okolicy: obszernie zanieczyszczonej odchodami psa (ok. 2 szt. / m2).
 • 3.0
  (wrzesień 2014)

  OGÓLNE WRAŻENIE BYŁO DOBRE, BO ZAKWATEROWANIE PRZESUNIĘCIE OTOCZENIU Z ...

  Ocena ogólna OGÓLNE WRAŻENIE BYŁO DOBRE, BO ZAKWATEROWANIE PRZESUNIĘCIE OTOCZENIU Z FRANCJI, NIE HOTEL.
  Zakwaterowanie MUSIMY NABRAĆ. Przy wyborze Zakwaterowanie było na reklamy SFOTOGRAFOWAŁ więcej niż 1 PIĘTROWY apartament i z balkonem. MOŻEMY były mieści się
  na drugim piętrze WIEŻOWCA (mimo, że mieliśmy chęć LIVE na parterze) z okna FARANCOUZKÝM balustrady i całe STUDIO, a nie mieszkanie na 26 metrów kwadratowych. PO UKŁAD POKOJU NIE MÓGŁ ZASIĄŚĆ DO TEGO OKNA. CAŁE STUDIO BYŁ Z IKEI, W ZWIĄZKU Z TYM W NIE PRZYPADEK NEPŘIPONALO FRANCJI, NIE MÓWIĄC JUŻ O PROVANCE. BUDYNEK ma nr windy, więc codzienne wycieczki po SCHODACH około 14-rok-LATKI. dzieci, którzy ŻYLI na parterze był również ciekawe. TO JEST BARDZO ŹLE I MAMY TWIERDZĄ, ZAKWATEROWANIE.
  Wyżywienie NA SZCZĘŚCIE JESTEŚMY STRAVOVALI SIEBIE.
  Usługi hotelowe NIE POWINNIŚMY KORZYSTAĆ Z
  Plaża Bardzo ładnie
 • 3.0
  (sierpień 2014)

  PEŁNOMOCNIK a bardzo miły i pomocny. W języku francuskim pracowników ty...

  Ocena ogólna PEŁNOMOCNIK a bardzo miły i pomocny. W języku francuskim pracowników tylko język ojczysty. Tylko przedstawiciel biura podróży są prawie spowodował atak serca INVIA, gdy pisaliśmy, że płacimy za więcej o 35000.0. Umowy, które już potwierdził. Żona zadzwonił do mnie. Nie chce
  mi się rejsy zamówienia przez internet. Dodatkowe opłaty na autostradzie są inne niż zostaliśmy poinformowani.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie w mobilhomu wyłania się, po prostu grind drzwi.
  Wyżywienie Wszystko jest bardzo drogie, średniej jakości pica € 12. Doskonałe bagietki.
  Plaża Plaża była doskonała, woda czysta, tylko po niej czasami pływają kry. Mam prawie w inny sposób. Temperatura wody wolą lub dowolnym miejscu przed.
 • 5.0
  (wrzesień 2013)

  Jako taki Lazurowe Wybrzeże jest absolutnie niesamowite miejsce, ale po...

  Ocena ogólna Jako taki Lazurowe Wybrzeże jest absolutnie niesamowite miejsce, ale potrzebuje o wiele dłużej niż tydzień do zbadania. Zostaw mnie zainspirowały i przekonany, że te miejsca zdecydowanie wrócę.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie było wygodne i przyjemne.
  Ponieważ to było naprawdę tanie noclegi więc przerosła oczekiwania. To jest po prostu nie wyobrażam 4 osób dorosłych, dla 2 jest tylko w prawo.
  Wyżywienie Jeśli chodzi o dietę w Zakwaterowanie próbowaliśmy, ale okolicznych rynkach pełne świeżych warzyw i owoców, a także supermarketów z jakości żywności lubiliśmy ich bardzo dużo.
  Usługi hotelowe Rezydencja znajduje się w cichej i przyjemne miejsce wszędzie jest zielony, i 2 duże baseny nie są zbyt złe. Personel był bardzo przyjazny.
  Plaża Plaży jest zaledwie w okolicznych uliczkach, dużą zaletą jest to, że po oznakowanych szlaków przez skały, można znaleźć piękne miejsce właśnie dla Ciebie. Ile wody jest naprawdę jasne i być może całego Lazurowego Wybrzeża.
 • 3.7
  (wrzesień 2012)

  Spokojne położenie. Blisko wszędzie Hyéres, Bormes Les Mimosas Les, Sai...

  Ocena ogólna Spokojne położenie. Blisko wszędzie Hyéres, Bormes Les Mimosas Les, Saint-Tropez, Marsylia. Jeśli jedziesz samochodem, należy zachować ostrożność podczas parkowania! W Francji, które są wszędzie przy wejściu do barów parkingu (nie tylko podziemne lub naziemne) o wysokości
  1,90 m dla wejścia do 2,20 m. wyższe samochodu z trumny w ten sposób nie ma szans! Dla Odalysu w La Londe umysł jest duży przestronny parking bez bram.
  Zakwaterowanie APARTMAN było na parterze z okna wychodzące na basen. Okna mają żaluzje lub zasłony, więc czuliśmy się jak w storefront. Jeśli możemy wyciągnąć zasłony, wtedy nie było widać w pokoju i mieliśmy do butów. Nie polecam, apartman pełni zajmować, więc 4 osoby, jak my, bo to jest naprawdę dla każdego. Maksymalnie dwie osoby dorosłe i 1 dziecko. Podczas gdy osuszacz jest dostępny, ale niestety nie ma nigdzie się to ze względu na brak miejsca. Brakowało nam również przynajmniej mały balkon.
  Wyżywienie Miejsce jest restauracja. Próbowałem to pierwsza noc. Byliśmy, jednak zawiedzeni. Mamy coś innego niż zamawialiśmy. Serwis miał przeprosił, ale nawet za drugim razem możemy nepochutnali.
  Usługi hotelowe Pralnia, basen dla dzieci i dorosłych. O sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, niestety, cały tydzień, nikt nie pod opieką. Pokój był na początku jedną rolę papieru toaletowego i worek w koszu na śmieci, ale to było wszystko.
  Plaża Plaży L Argentiére jest dość blisko ´ cca 400 m, łatwo dostępne pieszo. Przyległych do drogi jest piaszczyste, to na pewno dobrze jest mieć z nimi silniejsze podkładki na obozowisko. Parkingu 1, 90 m, więc musisz znaleźć miejsca dla przyczep kempingowych, który nie jest zbyt duży. Plaży Le Pellegrin jest około 1 km samochodem w kierunku Les Bormes Les Mimosas lub spacerem po skałach od plaży L ´ Argentiére. To jest naturalne i z WC oraz część wypoczynkową. Parkowanie bez problemu, zaraz przed samochodem przez pas sosnowego drzewa na pięknej plaży.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY