Ocena klientów na podstawie 5 opinii

Lokalizacja: 3,5
Pokój: 2,3
Posiłki: 1,3
Czystość: 2,0
Obsługa: 2,3
Średnia ocena 2.8

20% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
Nikt nie polecił jeszcze tego hotelu
Mocne strony:
brak
Słabe strony:
posiłki, czystość

Opinie Klientów (5)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 3.0
  sierpień 2015

  Bardzo słaby hotel

  Hotel z lat wczesnej komuny. Dla ludzi, którzy nie maja wymagań. Małe, ciasne pokoje, w łazience i w pokojach grzyb. Brak klimatyzacji. Jedzenie w opcji All Inclusive słabe. Cały czas to samo, brak wyboru. Jedyną zaletą jest plaża i morze przy samym hotelu.
 • 4.0
  listopad 2010

  Idealne miejsce na wypoczynek

  Ogólnie: Ta destynacja to idealne miejsce na wypoczynek,na ucieczke od cywilizacji,na czyste morze, duze plaze i piekna przyrode.Hotel Komodor jest skromny ale chyba wazniejszym dla nas wszystkich jest przestrzen w jakiej sie znajdujemy(ekologicznie max czystosc)a nie kwaterunek ktory
  w efekcie korzystamy minimalnie.polecam!!
 • 2.0
  lipiec 2010

  Kiepski hotel dla niewymagających minimalistów

  Ogólnie: Ogólnie dobre miejsce na CAMPINGU obok dla miłośników WindSurfingu, wyśmienite warunki do uprawiania tego sportu. Hotel raczej dla ludzi starszych i nie wymagajacych.
  Jakość/cena: Jak płacisz tak masz i w tym przypadku się to sprawdza. Nie wymagaj, ale mimo
  wszystko zadziwia prostotą.
  Infrastruktura: Hotel bardzo stary, dawniej obiekt wojskowy(koszary). Po burzy pozalewane korytarze i sufity. Jest boisko do siatkówki, blisko do plaży, mozliwy transport na sąsiednią wyspę Korćulę łodzią z nabrzeża przy hotelu.
  Pokoje: Pokoje bardzo stare, pamiętaja chyba jeszcze młodego Tito, ale ogólnie czyste. Coś co przypomina szafę raczej odstrasza od użytkowania. Reczniki codziennie wymieniane. Czasami ciepła woda pod prysznicem. Brak klimatyzacji. Ładny widok na Korćulę w pokojach od strony morza.
  Posiłki: Posiłki to istna pomyłka, nic nie smakuje tak jak się nazywa, a smakuje bardzo, bardzo miernie. Niektóre dania były zjadliwe. Sniadania, to cos co przypomina ser + coś co ma być wędliną, zupy mleczne, kiepska herbata, jedynie dobre soki owocowe z automatu. Obiadokolacja bez komentarza, patrz wyżej.
  Basen: Basenu brak
  Czystość i obsługa: Ogólnie czysto. Obsługa ogólnie mało pomocna. Zgłoszenie niedomykanych się drzwi balkonowych zakończono na zgłoszeniu. Internet płatny, kody należy wykupić w ciągu dnia, w razie nagłej potrzeby wieczorem korzystanie z internetu niemożliwe.
  Lokalizacja: Bardzo blisko do plaży, hotel jest nad samym morzem. Poza tym wszędzie daleko, miłośnicy wieczornych rozrywek będą zawiedzeni. Nie ma nic dookoła oprócz jednego baru na campingu obok i 3 restauracyjek w odległości kilometra. Baru hotelowego nie wspominam. Ogólnie rozrywki na miejscu dobre dla seniorów.
 • 2.0
  wrzesień 2009

  akademik

  Ogólnie: hotel wylacznie dla osob aktywnych, dwa standarty - pokoje lepsze (odnowione-wybielone i czystsze) pokoje gorsze (kibel zalepiony srebrna tasma, grzybek pod prysznicem itp.) Ogolnie hotel po to by po aktywnym dniu wyprostowac kosci do rana...Stolowka beznadziejna, przez 10 dni
  to samo na sniadanie, maja wspaniale pomidory, salaty, cukinie itp ale co z tego skoro tylko pierwszego dnia byly podane swieze, potem wszystko kwasne albo przesolone. Na szczescie nieopodal jest Picolo - polecam.
 • 3.0
  wrzesień 2006

  Orebic

  Ogólnie: Hotel bardziej przypomina akademik, ale łazienka jest w pokoju:)
  Jakość/cena: Kwota za wycieczkę i hotel bardzo niska, więc hotel dał radę
  Lokalizacja: Prawie przy plaży
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY