Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Atrakcje: 2,5
Zabytki: 3,0
Życie nocne: 2,5
Restauracje i puby: 3,0
Zakupy: 3,0
Komunikacja: 2,0
Bezpieczeństwo: 4,0
Plaże: 4,5
Średnia ocena 3.1

0% osób poleca tę miejscowość

Mocne strony:
plaże, bezpieczeństwo
Słabe strony:
komunikacja, atrakcje

Opinie Klientów (2)

Znasz tę miejscowość? Podziel się opinią!
 • 3.3
  lipiec 2019
  Mała miejscowość w której nie ma dyskotek. Spokojnie i czysto, dwie plaże. Brak biur podróży.
 • 3.0
  styczeń 2012
  Kiedyś może będzie fajnie.... Ogólnie: W dzień -widać same place budowy albo rudery,w nocy wszystko wygląda inaczej.. Setki/dosłownie/knajpek,sklepików,straganów.Kiten w folderach polecane jako wieś jako mała,spokojna to może była 5 lat temu..Tłumy ludzi /szczególnie Bułgarów i Czechów/.Plaże
  zatłoczone,drożyzna niesamowita!O tanich brzoskiwniach,winogronach,papryce-zapomnijcie!Jak wyjeżdżłam z Polski brzoskiwnie były po 2,5 kg a tam 2,80 lewa/kurs-1 lewa/1,80zł/.W restauracjach menu tylko po bułgarsku i czesku, nie chcą nawet się dogadywać .Zamawiasz i ..niespodzianka!!
  Atrakcje turystyczne: Polskie Krupówki to pryszcz-tak wygląda pare uliczek długości każda ok.1 km.Zycie kwitnie noca do ok.2 godz.na ulicach przewalające się tłumy wczasowiczów.Jedyna atrakcja i to mocno przereklamowana to dyskoteka na plaży wśród skałek gdzie zabawa zaczyna się od 24.00do białego rana przy muzyce techno!.Wstęp 5 lewa.
  Aktywny wypoczynek: Rowery wodne,skutery wodne,
  Życie nocne: Zycie nocne kwitnie do białego rana!!
  Komunikacja: Autobusy jeżdżą jak chcą, taksówki tanie,można się targować.
  Jedzenie i restauracje: Masa małych fajnych knajpek ale obsługa nie we wszystkich miła dla Polaków.Jedzenie w knajpkach dobre/jak sie dogada z kelnerem/ale wszędzie drogo..
  Zdrowie i bezpieczeństwo: Gabinety prywatne mozna znaleść bez problemu.
  Pogoda: Cale lato chyba super!
  Plaża: Plaże niezbyt czyste pomimo dużej ilości rozstawionych koszy.Głównie wina palaczy papierosów którzy "kiepują"papierosy w piachu i stąd masa niedopałków-nawet rano.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY