Ocena klientów na podstawie 2 opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 5,0
Posiłki: 4,5
Basen: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 4,0
Średnia ocena 4.6

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
pokój, basen
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • aktywnych

Sprawdź ofertę hotelu Kirman Belazur Resort w Travelplanet.pl

Termin:
14.04.2021 - 17.04.2021
Wyżywienie:
AI - All Inclusive
Cena za osobę: 1 480 zł
Zarezerwuj ten hotel

Opinie Klientów (2)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 4.3
  wrzesień 2019

  Udany pobyt

  Hotel bardzo czysty, zadbany, odnowiony, trzyma standard innych hoteli sieci Kirman. Bardzo duży basen. Plaza niestety tragiczna, wąska i kamienista. Jedzenie bardzo dobre w głównej restauracji oraz w restauracjach a la carte natomiast obsługa w restauracji głównej pozostawia wiele do życzenia- zerowa
  komunikacja, kelnerzy zabierają talerze sprzed nosa oraz nie rozumieją w żadnym języku o co się ich prosi. Pokoje bardzo ładne i czyste, codzienne sprzątane, ręczniki wymieniane a minibar uzupełniany. Animacje w ciągu dnia w porządku natomiast bez rewelacji, wieczorem codziennie show time jednak hotel o 24:00 jest praktycznie nieżywy. Brak życia nocnego - czasem tance a innym razem gra w bingo podczas gdy w hotelach obok codziennie głośne wieczorne zabawy. Dla rodzin z dziećmi i seniorów okej natomiast dla par, które chcą żeby się coś działo mniej. Obsługa barów nierówna- w lobby super drinki na oryginalnych alkoholach i obsługa bardzo dobra. Hotel spory ale nie ma tyle by się zgubić. Kort tenisowy w porządku natomiast w całym kurorcie ciężko o dwie przyzwoite rakiety do tenisa, które nie byłby popsute. Zjeżdżalnie wodne stanowią duży plus jednak znajdują się kawałek od głównego basenu i barów. Animatorzy nierówni, niektórzy weseli i zaangażowani, inni niesympatyczni, namawiający do banana boat tour za 100€ podczas gdy na plazy jest za 25€ I naprzykrzający się prz tym przy basenie co jest niedopuszczalne. W hotelu głównie Rosjanie i Niemcy. Obsługa nastawiona na Rosjan i mówi po rosyjsku nawet gdy prosimy by mówiła po amgielsku bądź niemiecku. Niemiecka i rosyjska muzyka przy basenie, Polakow bardzo mało w hotelu i całym Belek. Ogólnie wraz z partnerem uważamy pobyt za udany, wypoczęliśmy jednak cena hotelu nieco wygórowana ząb to co otrzymujemy, w kirmanie Sidemarin rok wcześniej podobało nam się nieco bardziej (lepsza plaza, milsza obsługa, ciekawsze nocne życie, w Belazur zdecydowanie basen na plus) Polecam hotel w momencie gdy trafi się korzystna oferta i jeśli ktoś oczekuje 5* ale bez nadmiernych luksusów.
 • 4.8
  lipiec 2019

  Bardzo ładny hotel - wakacje udane

  Kirman Belazur spełnił nasze oczekiwania. Jego główne zalety to przepiękna architektura, mnogość barów, nietuzinkowe menu (raki, steki z tuńczyka, móżdżek, etc. ponadto często potrawy przygotowywane były na oczach gości, co robiło wrażenie), różnorodne drinki alkoholowe i dla dzieci bezalkoholowe, duże
  baseny (155 cm i 140 cm), aquapark dla dzieci w różnym wieku. W lipcu z leżakami nie było problemu, choć było tłoczno, to i tak zawsze udało się znaleźć miejsce dla 3-osobowej rodziny. Plaża ładna, piaszczysta, niestety zejście do morza dość kamieniste i szybko robi się głęboko. Animacje wiem, że się odbywały, jednak brakowało mi trochę zachęcania ze strony animatorów. Wieczorami faktycznie hotel tętnił życiem. Muzyka na żywo codziennie oraz dodatkowo w amfiteatrze tematyczne wieczory. Poza hotelem niewiele, jedynie jakiś pawilon handlowy - bazar.
  Korzystaliśmy z wycieczek do akwarium w Antalyi ze zwiedzaniem miasta oraz pojechaliśmy taksówką za 80 EUR do wodospadów Kursunlu (ucieczka przed upałem), przepiękny rezerwat naturalny, fantastyczne zdjęcia spod wodospadów.
  Wyjazd zaliczamy do udanych, poznaliśmy fajnych ludzi, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, mamy mnóstwo fantastycznych zdjęć i wspomnień.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY