Ocena klientów na podstawie 4 opinii

Lokalizacja: 3,0
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,0
Basen: 4,0
Czystość: 3,8
Obsługa: 4,5
Średnia ocena 4.3

100% osób poleca ten hotel

Polecany dla:
rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
Mocne strony:
pokój, obsługa
Słabe strony:
brak
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • par

Opinie Klientów (4)

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!
 • 5.0
  wrzesień 2012

  Hotel gwarantuje bardzo dobry standart zarówno żywności jak i zakwaterowania

  Hotel godny uwagi , przebywanie w nim to prawdziwa przyjemność. Kuchnia bardzo dobra , obsługa miła , pokoje czyste .
 • 4.0
  sierpień 2012

  Hotel godny polecenia!

  Mały, kameralny hotel w spokojnej okolicy, jedzenie dobre lecz mały wybór. Przy hotelu nie ma plaży i trzeba na nią płynąć łódką co jest dodatkową atrakcją. Nie wszystkie pokoje mają ładny widok z balkonu :).
 • 4.0
  lipiec 2012

  hotel oło nas zaskoczył

  hotel ogólnie w porządku, mogłoby byc troche czyściej ( irytowały mnie walajace się po podłodze restauracji śmieci i koty). Pokój dostć duży, sprzątany codziennie ale niezbyt dokładnie. Czasami trzeba było sie upominac np. o papier toaletowy umycie balkonu a to nie było łatwe poniewaz obsługa w zasadzie
  nie mówi po angielsku. Dużym minusem jest brak plaży przy hotelu( ta na wyspie brudna, mało leżaków i kozy które zjadały pozostawione na leżakach rzeczy). Animacje w zasadzie dosyc urozmaicone, bardzo głosna muzyka ( szumu fal na pewno nie da się usłyszeć).Ogromny plus za jakość lodu we wszystkich barach!!!!. Jedzenie ok. Baseny ok. Miejscowość maleńka i nie ma gdzie pospacerować. Polecam wypad do Alacati i Cesme( urokliwe miasteczka, gdzie można zasmakowac lokalnej kuchni i zrobiczakupy). hotel ogólnie przyjazny dla gości ale nie wrócilibyśmy tam ponownie.
 • 4.0
  maj 2012

  Było dobrze, mogło być lepiej....

  Jeśli chodzi o miejscowość będą zadowoleni ci, którzy cenią sobie spokój i ciszę. Mała wioska rybacka z jednym sklepem spożywczym sprzyja leniuchowaniu. Problem pojawia się, gdy chcesz kupić pamniątki. Jedyną tanią możliwością(gdyż emwycieczki fakultatywne organizowane przez ITAKĘ są diabelnie drogie)
  pozostaje sobotni targ w w Alaczate.Sam hotel w porządku, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę i animatorów. Warunek-musi być pełne obłożenie w przeciwnym razie kuchnia,animacje nie pokazyją w pełni swoich możliwości. Minus hotelu menager. Mało precedensowy człowiek. Nielubiany zarówno przez obsługę, jak i gości.Minusem jest również brak plaży przy hotelu(ta na wyspie na odcinku 100m od brzegu znośna. dalsza jej część to jedno wielkie śmietnisko-połamane leżaki, parasole, wykładziny wywieziona i rozrzucona po całej wyspie. Rozmowy z menagerem na ten temat zakończyły się stwierdzeniem iż plaża jest własnością hotelu tylko w części. Reszta ich nie interesuje, czyli na zasadzie wynajmuję powierzchnię 1 m2 na śmietniku stawiam parasolkę i jest moje, a widoki, sterty śmieci mnie nie interesują.
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY